ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ
Βαθμολογία διοργάνωσηςSuper League 1: Championship Round | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | ΑΕΚ | 34 | 75 | 22 | 9 | 3 | 77:33 | 44 | ΗΝΝΝΙ | |
2 | ΠΑΟΚ | 33 | 71 | 22 | 5 | 6 | 79:32 | 47 | ΝΙΗΙΝ | |
3 | Παναθηναϊκός | 34 | 71 | 22 | 5 | 7 | 79:31 | 48 | ΗΗΝΝΝ | |
4 | Ολυμπιακός | 33 | 70 | 22 | 4 | 7 | 74:32 | 42 | ΝΙΝΝΝ | |
5 | Άρης | 34 | 52 | 15 | 7 | 12 | 46:40 | 6 | ΝΙΗΗΗ | |
6 | Λαμία | 34 | 35 | 9 | 8 | 17 | 41:72 | -31 | ΗΙΗΗΗ |
- Προκριματικά Τσάμπιονς Λιγκ
- Άνοδος
Super League 1: Relegation Round | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Πανσερραϊκός | 32 | 35 | 8 | 11 | 13 | 35:53 | -18 | ΗΝΙΙΝ | |
2 | Αστέρας Τρίπολης | 32 | 35 | 10 | 5 | 17 | 39:55 | -16 | ΙΗΝΗΗ | |
3 | ΟΦΗ | 32 | 35 | 7 | 14 | 11 | 35:48 | -13 | ΙΝΙΝΙ | |
4 | Ατρόμητος Αθηνών | 32 | 34 | 7 | 13 | 12 | 36:52 | -16 | ΗΗΙΙΙ | |
5 | Παναιτωλικός | 32 | 33 | 8 | 9 | 15 | 34:48 | -14 | ΝΝΝΗΙ | |
6 | Βόλος | 32 | 32 | 8 | 8 | 16 | 35:57 | -22 | ΝΗΙΝΝ | |
7 | Κηφισιά | 32 | 28 | 6 | 10 | 16 | 38:66 | -28 | ΗΝΗΝΗ | |
8 | ΠΑΣ Γιάννενα | 32 | 22 | 4 | 10 | 18 | 32:61 | -29 | ΝΗΗΗΙ |
- Προκριματικά Τσάμπιονς Λιγκ
- Άνοδος
- Υποβιβασμός
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ | |
1 | F. Ioannidis | Παναθηναϊκός | 5 | 0 | |
2 | A. Bakasetas | Παναθηναϊκός | 4 | 0 | |
3 | Bernard | Παναθηναϊκός | 4 | 0 | |
4 | E. Ponce | ΑΕΚ | 4 | 0 | |
5 | S. Schwab | ΠΑΟΚ | 4 | 2 | |
6 | Daniel Podence | Ολυμπιακός | 3 | 0 | |
7 | A. El Kaabi | Ολυμπιακός | 3 | 1 | |
8 | N. Eliasson | ΑΕΚ | 3 | 0 | |
9 | Loren Morón | Άρης | 3 | 0 | |
10 | N. Amrabat | ΑΕΚ | 2 | 0 | |
11 | A. Baba | ΠΑΟΚ | 2 | 0 | |
12 | L. García | ΑΕΚ | 2 | 0 | |
13 | G. Konstantelias | ΠΑΟΚ | 2 | 0 | |
14 | V. Slivka | Λαμία | 2 | 0 | |
15 | D. Vida | ΑΕΚ | 2 | 0 |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ | ||
1 | A. Živković | ΠΑΟΚ | 3 | ||
2 | A. Bakasetas | Παναθηναϊκός | 2 | ||
3 | Bernard | Παναθηναϊκός | 2 | ||
4 | Daniel Podence | Ολυμπιακός | 2 | ||
5 | N. Eliasson | ΑΕΚ | 2 | ||
6 | E. Hajisafi | ΑΕΚ | 2 | ||
7 | F. Ioannidis | Παναθηναϊκός | 2 | ||
8 | O. Pineda | ΑΕΚ | 2 | ||
9 | Willian Arão | Παναθηναϊκός | 2 | ||
10 | S. Akaydın | Παναθηναϊκός | 1 | ||
11 | A. Baba | ΠΑΟΚ | 1 | ||
12 | Gelson Martins | Ολυμπιακός | 1 | ||
13 | V. Darida | Άρης | 1 | ||
14 | K. Saverio | Άρης | 1 | ||
15 | A. El Kaabi | Ολυμπιακός | 1 |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ | |
1 | V. Slivka | Λαμία | 1 | 1 | |
2 | A. Živković | ΠΑΟΚ | 0 | 4 | |
3 | D. Szymański | ΑΕΚ | 0 | 4 | |
4 | Pedro Amaral | Λαμία | 1 | 0 | |
5 | S. Palacios | Παναθηναϊκός | 1 | 0 | |
6 | Daniel Podence | Ολυμπιακός | 0 | 3 | |
7 | B. Verstraete | Άρης | 0 | 3 | |
8 | C. Stanko | Λαμία | 0 | 3 | |
9 | J. Brabec | Άρης | 0 | 3 | |
10 | J. Jules | Άρης | 0 | 3 | |
11 | T. Jedvaj | Παναθηναϊκός | 0 | 3 | |
12 | K. Ansarifard | Άρης | 0 | 3 | |
13 | A. Tzanetopoulos | Λαμία | 0 | 3 | |
14 | L. Rota | ΑΕΚ | 0 | 3 | |
15 | David Simón | Λαμία | 0 | 3 |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Relegation Round, Group Stage | ||||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Παναιτωλικός | 0 - 2 | ΟΦΗ | ||
Αστέρας Τρίπολης | 1 - 1 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
Ιωνικός | 2 - 2 | Λαμία | ||
Λεβαδειακός | 3 - 3 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
Αστέρας Τρίπολης | 0 - 2 | Βόλος | ||
Κηφισιά | 0 - 0 | ΟΦΗ | ||
Ατρόμητος Αθηνών | 3 - 2 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
Παναιτωλικός | 3 - 0 | Πανσερραϊκός | ||
Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 | ||||
Πανσερραϊκός | 2 - 0 | Αστέρας Τρίπολης | ||
Βόλος | 4 - 1 | Κηφισιά | ||
ΠΑΣ Γιάννενα | 1 - 1 | Παναιτωλικός | ||
ΟΦΗ | 0 - 0 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Ατρόμητος Αθηνών | 1 - 1 | Πανσερραϊκός | ||
Αστέρας Τρίπολης | 1 - 2 | Κηφισιά | ||
Παναιτωλικός | 0 - 1 | Βόλος | ||
ΟΦΗ | 4 - 0 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Πανσερραϊκός | 2 - 2 | ΟΦΗ | ||
Βόλος | 2 - 2 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
ΠΑΣ Γιάννενα | 0 - 1 | Αστέρας Τρίπολης | ||
Κηφισιά | 0 - 1 | Παναιτωλικός | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
ΟΦΗ | 2 - 1 | Βόλος | ||
Αστέρας Τρίπολης | 0 - 2 | Παναιτωλικός | ||
Ατρόμητος Αθηνών | 1 - 2 | Κηφισιά | ||
Κυριακή 21 Απριλίου 2024 | ||||
Πανσερραϊκός | 2 - 1 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Αστέρας Τρίπολης | 1 - 1 | ΟΦΗ | ||
Βόλος | 1 - 0 | Πανσερραϊκός | ||
Κηφισιά | 2 - 3 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
Παναιτωλικός | 1 - 0 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
Championship Round, Group Stage | ||||
Κυριακή 14 Μαΐου 2023 | ||||
ΑΕΚ | 4 - 0 | Βόλος | ||
Παναθηναϊκός | 1 - 1 | Άρης | ||
ΠΑΟΚ | 0 - 1 | Ολυμπιακός | ||
Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 | ||||
Λαμία | 0 - 4 | ΑΕΚ | ||
Ολυμπιακός | 1 - 3 | Παναθηναϊκός | ||
ΠΑΟΚ | 0 - 1 | Άρης | ||
Κυριακή 31 Μαρτίου 2024 | ||||
Παναθηναϊκός | 2 - 3 | ΠΑΟΚ | ||
ΑΕΚ | 1 - 0 | Ολυμπιακός | ||
Άρης | 3 - 1 | Λαμία | ||
Τετάρτη 3 Απριλίου 2024 | ||||
Ολυμπιακός | 3 - 0 | Άρης | ||
ΠΑΟΚ | 3 - 1 | Λαμία | ||
Παναθηναϊκός | 2 - 1 | ΑΕΚ | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Λαμία | 1 - 5 | Ολυμπιακός | ||
Άρης | 0 - 2 | Παναθηναϊκός | ||
ΑΕΚ | 2 - 2 | ΠΑΟΚ | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Παναθηναϊκός | 3 - 1 | Λαμία | ||
ΑΕΚ | 2 - 0 | Άρης | ||
Κυριακή 21 Απριλίου 2024 | ||||
Λαμία | 0 - 5 | Παναθηναϊκός | ||
Άρης | 1 - 2 | ΑΕΚ | ||
Ολυμπιακός | 2 - 1 | ΠΑΟΚ | ||
Τετάρτη 24 Απριλίου 2024 | ||||
Λαμία | 1 - 1 | ΠΑΟΚ | ||
Άρης | 1 - 1 | Ολυμπιακός | ||
ΑΕΚ | 3 - 0 | Παναθηναϊκός | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
Ολυμπιακός | 4 - 1 | Λαμία | ||
ΠΑΟΚ | 3 - 2 | ΑΕΚ | ||
Παναθηναϊκός | 0 - 1 | Άρης | ||
Regular Season, Group Stage | ||||
Παρασκευή 18 Αυγούστου 2023 | ||||
Βόλος | 2 - 2 | Λαμία | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
ΟΦΗ | 3 - 2 | Άρης | ||
ΠΑΟΚ | 3 - 0 | Αστέρας Τρίπολης | ||
ΠΑΣ Γιάννενα | 3 - 0 | Κηφισιά | ||
Ολυμπιακός | 2 - 0 | Πανσερραϊκός | ||
Παρασκευή 25 Αυγούστου 2023 | ||||
Παναιτωλικός | 0 - 0 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Αστέρας Τρίπολης | 3 - 0 | ΟΦΗ | ||
Παναθηναϊκός | 3 - 0 | Βόλος | ||
ΑΕΚ | 1 - 1 | Πανσερραϊκός | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Λαμία | 1 - 0 | Άρης | ||
ΠΑΟΚ | 2 - 1 | Κηφισιά | ||
Ολυμπιακός | 4 - 0 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κηφισιά | 2 - 1 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Πανσερραϊκός | 1 - 1 | Παναιτωλικός | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Άρης | 3 - 2 | Αστέρας Τρίπολης | ||
Ολυμπιακός | 4 - 0 | Λαμία | ||
ΟΦΗ | 1 - 0 | ΠΑΟΚ | ||
Βόλος | 2 - 3 | ΑΕΚ | ||
ΠΑΣ Γιάννενα | 0 - 1 | Παναθηναϊκός | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Λαμία | 2 - 2 | ΟΦΗ | ||
Παναιτωλικός | 0 - 5 | Παναθηναϊκός | ||
Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Αστέρας Τρίπολης | 2 - 2 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
Κηφισιά | 4 - 4 | Πανσερραϊκός | ||
ΠΑΟΚ | 0 - 0 | Άρης | ||
ΑΕΚ | 1 - 1 | Ολυμπιακός | ||
Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ατρόμητος Αθηνών | 1 - 1 | Βόλος | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
ΟΦΗ | 1 - 1 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
Πανσερραϊκός | 2 - 0 | Λαμία | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ολυμπιακός | 4 - 0 | Κηφισιά | ||
Άρης | 3 - 0 | Παναιτωλικός | ||
Βόλος | 1 - 2 | Αστέρας Τρίπολης | ||
ΠΑΣ Γιάννενα | 1 - 3 | ΠΑΟΚ | ||
Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Παναθηναϊκός | 1 - 2 | ΑΕΚ | ||
Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Παναιτωλικός | 1 - 1 | ΟΦΗ | ||
Κηφισιά | 1 - 1 | Λαμία | ||
Ολυμπιακός | 4 - 1 | Άρης | ||
ΠΑΟΚ | 3 - 0 | Βόλος | ||
Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Πανσερραϊκός | 3 - 2 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
Αστέρας Τρίπολης | 1 - 4 | Παναθηναϊκός | ||
ΑΕΚ | 2 - 1 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λαμία | 1 - 0 | Παναιτωλικός | ||
Άρης | 1 - 1 | Κηφισιά | ||
Παναθηναϊκός | 2 - 2 | ΠΑΟΚ | ||
ΠΑΣ Γιάννενα | 0 - 3 | Ολυμπιακός | ||
Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ατρόμητος Αθηνών | 0 - 0 | Αστέρας Τρίπολης | ||
ΟΦΗ | 2 - 0 | ΑΕΚ | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
ΑΕΚ | 3 - 0 | Παναιτωλικός | ||
Παναθηναϊκός | 5 - 0 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λαμία | 2 - 1 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Παναιτωλικός | 2 - 0 | Βόλος | ||
Άρης | 1 - 0 | Πανσερραϊκός | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Αστέρας Τρίπολης | 0 - 3 | ΑΕΚ | ||
Κηφισιά | 0 - 0 | ΟΦΗ | ||
ΠΑΟΚ | 2 - 0 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
Ολυμπιακός | 0 - 3 | Παναθηναϊκός | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Βόλος | 2 - 1 | Κηφισιά | ||
Ατρόμητος Αθηνών | 3 - 2 | Παναιτωλικός | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Αστέρας Τρίπολης | 0 - 1 | Λαμία | ||
Παναθηναϊκός | 5 - 0 | Πανσερραϊκός | ||
Άρης | 2 - 0 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023 | ||||
ΑΕΚ | 2 - 0 | ΠΑΟΚ | ||
ΟΦΗ | 0 - 2 | Ολυμπιακός | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Λαμία | 1 - 2 | Παναθηναϊκός | ||
Κηφισιά | 1 - 1 | ΑΕΚ | ||
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Παναιτωλικός | 0 - 1 | Αστέρας Τρίπολης | ||
ΠΑΣ Γιάννενα | 1 - 1 | Βόλος | ||
Ολυμπιακός | 2 - 4 | ΠΑΟΚ | ||
Άρης | 1 - 3 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
Δευτέρα 6 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Πανσερραϊκός | 2 - 1 | ΟΦΗ | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
ΟΦΗ | 1 - 1 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
Ατρόμητος Αθηνών | 1 - 1 | Πανσερραϊκός | ||
Βόλος | 0 - 2 | Άρης | ||
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 | ||||
ΠΑΟΚ | 2 - 1 | Παναιτωλικός | ||
ΑΕΚ | 3 - 0 | Λαμία | ||
Αστέρας Τρίπολης | 0 - 2 | Ολυμπιακός | ||
Κηφισιά | 0 - 1 | Παναθηναϊκός | ||
Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2023 | ||||
ΟΦΗ | 1 - 1 | Βόλος | ||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ολυμπιακός | 3 - 1 | Παναιτωλικός | ||
ΠΑΟΚ | 5 - 0 | Πανσερραϊκός | ||
Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κηφισιά | 1 - 3 | Αστέρας Τρίπολης | ||
ΠΑΣ Γιάννενα | 0 - 1 | ΑΕΚ | ||
Λαμία | 3 - 3 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
Άρης | 2 - 0 | Παναθηναϊκός | ||
Τετάρτη 29 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Βόλος | 1 - 0 | Πανσερραϊκός | ||
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Παναιτωλικός | 3 - 0 | Κηφισιά | ||
Αστέρας Τρίπολης | 1 - 0 | Πανσερραϊκός | ||
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Βόλος | 2 - 2 | Ολυμπιακός | ||
Ατρόμητος Αθηνών | 1 - 1 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
Παναθηναϊκός | 4 - 0 | ΟΦΗ | ||
Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
ΠΑΟΚ | 3 - 0 | Λαμία | ||
ΑΕΚ | 1 - 0 | Άρης | ||
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Κηφισιά | 4 - 2 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Άρης | 1 - 0 | ΟΦΗ | ||
Αστέρας Τρίπολης | 1 - 4 | ΠΑΟΚ | ||
Λαμία | 1 - 2 | Βόλος | ||
Ατρόμητος Αθηνών | 3 - 2 | Παναθηναϊκός | ||
Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Παναιτωλικός | 2 - 2 | ΑΕΚ | ||
Πανσερραϊκός | 0 - 1 | Ολυμπιακός | ||
Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Άρης | 2 - 2 | Λαμία | ||
Βόλος | 0 - 3 | Παναθηναϊκός | ||
Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
ΠΑΣ Γιάννενα | 0 - 0 | Παναιτωλικός | ||
Πανσερραϊκός | 2 - 2 | ΑΕΚ | ||
ΟΦΗ | 0 - 2 | Αστέρας Τρίπολης | ||
Κηφισιά | 0 - 6 | ΠΑΟΚ | ||
Ατρόμητος Αθηνών | 0 - 0 | Ολυμπιακός | ||
Τετάρτη 3 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Αστέρας Τρίπολης | 3 - 2 | Άρης | ||
Λαμία | 1 - 0 | Ολυμπιακός | ||
ΑΕΚ | 3 - 0 | Βόλος | ||
ΠΑΟΚ | 4 - 0 | ΟΦΗ | ||
Παναθηναϊκός | 2 - 0 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
Πέμπτη 4 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Παναιτωλικός | 3 - 2 | Πανσερραϊκός | ||
Ατρόμητος Αθηνών | 3 - 0 | Κηφισιά | ||
Κυριακή 7 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Βόλος | 1 - 2 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
Πανσερραϊκός | 1 - 1 | Κηφισιά | ||
Παναθηναϊκός | 2 - 1 | Παναιτωλικός | ||
ΠΑΣ Γιάννενα | 2 - 1 | Αστέρας Τρίπολης | ||
Άρης | 2 - 1 | ΠΑΟΚ | ||
Ολυμπιακός | 1 - 2 | ΑΕΚ | ||
Δευτέρα 8 Ιανουαρίου 2024 | ||||
ΟΦΗ | 1 - 1 | Λαμία | ||
Σάββατο 13 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Ατρόμητος Αθηνών | 1 - 1 | ΟΦΗ | ||
Λαμία | 0 - 2 | Πανσερραϊκός | ||
Κυριακή 14 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Παναιτωλικός | 0 - 4 | Άρης | ||
Κηφισιά | 2 - 3 | Ολυμπιακός | ||
Αστέρας Τρίπολης | 1 - 0 | Βόλος | ||
ΑΕΚ | 2 - 2 | Παναθηναϊκός | ||
ΠΑΟΚ | 4 - 0 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Λαμία | 4 - 1 | Κηφισιά | ||
ΠΑΣ Γιάννενα | 0 - 2 | Πανσερραϊκός | ||
ΟΦΗ | 1 - 0 | Παναιτωλικός | ||
Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Βόλος | 1 - 5 | ΠΑΟΚ | ||
Ατρόμητος Αθηνών | 0 - 5 | ΑΕΚ | ||
Παναθηναϊκός | 2 - 0 | Αστέρας Τρίπολης | ||
Άρης | 1 - 2 | Ολυμπιακός | ||
Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Παναιτωλικός | 1 - 2 | Λαμία | ||
Πανσερραϊκός | 2 - 2 | Βόλος | ||
Κηφισιά | 0 - 1 | Άρης | ||
Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024 | ||||
ΑΕΚ | 3 - 0 | ΟΦΗ | ||
Αστέρας Τρίπολης | 3 - 1 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
Ολυμπιακός | 3 - 1 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
ΠΑΟΚ | 2 - 1 | Παναθηναϊκός | ||
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Βόλος | 1 - 1 | Παναιτωλικός | ||
Πανσερραϊκός | 1 - 1 | Άρης | ||
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
ΟΦΗ | 1 - 2 | Κηφισιά | ||
ΑΕΚ | 4 - 2 | Αστέρας Τρίπολης | ||
ΠΑΣ Γιάννενα | 1 - 4 | Λαμία | ||
Ατρόμητος Αθηνών | 0 - 2 | ΠΑΟΚ | ||
Παναθηναϊκός | 2 - 0 | Ολυμπιακός | ||
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ολυμπιακός | 4 - 0 | ΟΦΗ | ||
ΠΑΣ Γιάννενα | 0 - 0 | Άρης | ||
Παναιτωλικός | 1 - 0 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κηφισιά | 0 - 0 | Βόλος | ||
Πανσερραϊκός | 0 - 3 | Παναθηναϊκός | ||
Λαμία | 2 - 1 | Αστέρας Τρίπολης | ||
ΠΑΟΚ | 1 - 1 | ΑΕΚ | ||
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ατρόμητος Αθηνών | 0 - 2 | Άρης | ||
Παναθηναϊκός | 2 - 2 | Λαμία | ||
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Βόλος | 1 - 2 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
ΑΕΚ | 3 - 0 | Κηφισιά | ||
ΠΑΟΚ | 1 - 4 | Ολυμπιακός | ||
Δευτέρα 19 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
ΟΦΗ | 4 - 0 | Πανσερραϊκός | ||
Αστέρας Τρίπολης | 2 - 2 | Παναιτωλικός | ||
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Λαμία | 1 - 3 | ΑΕΚ | ||
Πανσερραϊκός | 0 - 0 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
ΠΑΣ Γιάννενα | 2 - 2 | ΟΦΗ | ||
Παναιτωλικός | 1 - 3 | ΠΑΟΚ | ||
Ολυμπιακός | 2 - 1 | Αστέρας Τρίπολης | ||
Άρης | 2 - 0 | Βόλος | ||
Παναθηναϊκός | 1 - 1 | Κηφισιά | ||
Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Αστέρας Τρίπολης | 3 - 3 | Κηφισιά | ||
Βόλος | 3 - 1 | ΟΦΗ | ||
Ατρόμητος Αθηνών | 3 - 1 | Λαμία | ||
Παναιτωλικός | 1 - 2 | Ολυμπιακός | ||
ΑΕΚ | 4 - 2 | ΠΑΣ Γιάννενα | ||
Πανσερραϊκός | 0 - 2 | ΠΑΟΚ | ||
Παναθηναϊκός | 2 - 0 | Άρης | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Άρης | 3 - 3 | ΑΕΚ | ||
Κηφισιά | 2 - 2 | Παναιτωλικός | ||
Ολυμπιακός | 3 - 0 | Βόλος | ||
ΟΦΗ | 2 - 2 | Παναθηναϊκός | ||
Πανσερραϊκός | 2 - 1 | Αστέρας Τρίπολης | ||
ΠΑΣ Γιάννενα | 1 - 1 | Ατρόμητος Αθηνών | ||
Λαμία | 0 - 2 | ΠΑΟΚ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Relegation Round, Group Stage | ||||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Ατρόμητος Αθηνών | 20:00 | Αστέρας Τρίπολης | ||
ΟΦΗ | 20:00 | Παναιτωλικός | ||
Πανσερραϊκός | 20:00 | Κηφισιά | ||
ΠΑΣ Γιάννενα | 20:00 | Βόλος | ||
Championship Round, Group Stage | ||||
Κυριακή 12 Μαΐου 2024 | ||||
ΠΑΟΚ | 20:00 | Ολυμπιακός | ||
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024 | ||||
Λαμία | 18:00 | Άρης | ||
Ολυμπιακός | 20:00 | ΑΕΚ | ||
ΠΑΟΚ | 20:00 | Παναθηναϊκός | ||
Κυριακή 19 Μαΐου 2024 | ||||
ΑΕΚ | 20:00 | Λαμία | ||
Άρης | 20:00 | ΠΑΟΚ | ||
Παναθηναϊκός | 20:00 | Ολυμπιακός |