ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
Βαθμολογία διοργάνωσηςRegionalliga: Südwest | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Κίκερς Στουτγκάρδης | 32 | 60 | 17 | 9 | 6 | 60:32 | 28 | ΗΙΗΝΝ | |
2 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | 32 | 59 | 18 | 5 | 9 | 64:26 | 38 | ΙΙΗΗΝ | |
3 | Στουτγκάρδη ΙΙ | 32 | 59 | 17 | 8 | 7 | 73:49 | 24 | ΝΙΝΙΝ | |
4 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 32 | 56 | 16 | 8 | 8 | 60:43 | 17 | ΝΝΗΝΗ | |
5 | Freiburger | 32 | 56 | 16 | 8 | 8 | 52:36 | 16 | ΙΝΙΝΙ | |
6 | Χόμπουργκ 08 | 32 | 52 | 15 | 7 | 10 | 63:45 | 18 | ΗΗΝΝΝ | |
7 | Φούλντα-Λενέρζ | 32 | 48 | 14 | 6 | 12 | 47:40 | 7 | ΗΗΝΗΙ | |
8 | Όφενμπαχ | 32 | 46 | 13 | 7 | 12 | 58:43 | 15 | ΗΗΝΗΙ | |
9 | Έσεν Κάσελ | 32 | 44 | 12 | 8 | 12 | 45:46 | -1 | ΝΝΙΝΗ | |
10 | Μάιντζ ΙΙ | 32 | 44 | 13 | 5 | 14 | 50:59 | -9 | ΝΗΗΙΝ | |
11 | Μπάχλινγκερ | 32 | 43 | 11 | 10 | 11 | 41:46 | -5 | ΙΗΝΗΙ | |
12 | FSV Φρανκφούρτη | 32 | 42 | 11 | 9 | 12 | 42:46 | -4 | ΗΝΝΝΗ | |
13 | Στάινμπαχ | 32 | 41 | 12 | 5 | 15 | 51:60 | -9 | ΙΝΗΝΗ | |
14 | Βάλντορφ | 32 | 40 | 11 | 7 | 14 | 39:52 | -13 | ΝΗΝΗΙ | |
15 | VfR Άαλεν | 32 | 33 | 8 | 9 | 15 | 36:54 | -18 | ΗΗΗΗΙ | |
16 | Μπάλινγκεν | 32 | 28 | 6 | 10 | 16 | 51:74 | -23 | ΝΝΗΗΗ | |
17 | TSV Σκοτ Μάιντζ | 32 | 27 | 6 | 9 | 17 | 42:76 | -34 | ΝΙΝΝΗ | |
18 | Κόμπλεντζ | 32 | 18 | 4 | 6 | 22 | 29:76 | -47 | ΗΝΗΗΙ |
- Άνοδος
- Υποβιβασμός
Regionalliga: Nordost | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Κότμπους | 32 | 67 | 20 | 7 | 5 | 63:34 | 29 | ΝΝΝΝΙ | |
2 | Γκρέιφσβαλντ | 32 | 65 | 18 | 11 | 3 | 61:26 | 35 | ΝΝΝΗΗ | |
3 | Βικτόρια Βερολίνου | 32 | 59 | 17 | 8 | 7 | 48:36 | 12 | ΝΝΝΝΝ | |
4 | Δυναμό | 32 | 57 | 16 | 9 | 7 | 55:36 | 19 | ΗΗΙΗΝ | |
5 | Μπάμπελσμπεργκ | 32 | 52 | 15 | 7 | 10 | 41:34 | 7 | ΝΙΗΗΝ | |
6 | Αλτγκλιένικε | 32 | 49 | 14 | 7 | 11 | 63:47 | 16 | ΙΗΙΝΗ | |
7 | Ιένα | 32 | 47 | 12 | 11 | 9 | 54:42 | 12 | ΙΝΙΙΙ | |
8 | Κέμι Λειψίας | 32 | 46 | 12 | 10 | 10 | 36:38 | -2 | ΝΙΗΙΝ | |
9 | Κέμνιτσερ | 32 | 44 | 13 | 5 | 14 | 40:46 | -6 | ΗΗΝΗΝ | |
10 | Μιουζέλβιτς | 32 | 41 | 11 | 8 | 13 | 44:44 | 0 | ΝΝΙΙΝ | |
11 | Ζβικάου | 32 | 41 | 12 | 5 | 15 | 50:56 | -6 | ΗΗΝΙΝ | |
12 | Έρφουρτ | 32 | 38 | 9 | 11 | 12 | 50:50 | 0 | ΗΝΙΗΗ | |
13 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 32 | 37 | 9 | 10 | 13 | 41:56 | -15 | ΗΗΙΝΗ | |
14 | Λουκενβάλντε | 32 | 36 | 10 | 6 | 16 | 46:55 | -9 | ΙΗΗΗΗ | |
15 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 32 | 35 | 10 | 5 | 17 | 45:62 | -17 | ΝΗΗΝΗ | |
16 | Έιλεμνπουργκ | 32 | 33 | 8 | 9 | 15 | 39:56 | -17 | ΗΝΗΝΗ | |
17 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 32 | 27 | 7 | 6 | 19 | 43:60 | -17 | ΙΝΙΝΝ | |
18 | Μπερλίνερ | 32 | 19 | 4 | 7 | 21 | 23:64 | -41 | ΗΗΙΗΗ |
- Άνοδος
- Υποβιβασμός
Regionalliga: West | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Άαχεν | 32 | 72 | 22 | 6 | 4 | 62:30 | 32 | ΝΗΝΝΝ | |
2 | Βούπερταλ | 32 | 61 | 19 | 4 | 9 | 67:42 | 25 | ΝΝΗΝΝ | |
3 | Bocholt | 32 | 59 | 17 | 8 | 7 | 45:28 | 17 | ΙΝΝΝΗ | |
4 | Φορτούνα Κολωνίας | 32 | 55 | 16 | 7 | 9 | 58:36 | 22 | ΗΝΙΗΝ | |
5 | Ομπερχάουζεν | 33 | 50 | 12 | 14 | 7 | 55:35 | 20 | ΝΝΙΙΙ | |
6 | Σάλκε 04 ΙΙ | 32 | 50 | 14 | 8 | 10 | 62:46 | 16 | ΙΝΙΝΝ | |
7 | Ροντινγκχάουζεν | 32 | 48 | 14 | 6 | 12 | 44:39 | 5 | ΝΙΗΙΗ | |
8 | Βίντενμπρουκ | 33 | 47 | 13 | 8 | 12 | 44:47 | -3 | ΗΗΙΝΝ | |
9 | Ντίρεν | 32 | 46 | 12 | 10 | 10 | 55:45 | 10 | ΙΙΙΙΙ | |
10 | Κολωνία ΙΙ | 32 | 46 | 13 | 7 | 12 | 49:46 | 3 | ΗΝΗΗΝ | |
11 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 32 | 42 | 12 | 6 | 14 | 46:45 | 1 | ΗΙΗΙΝ | |
12 | Πάντερμπορν II | 33 | 38 | 9 | 11 | 13 | 50:50 | 0 | ΙΙΙΗΝ | |
13 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | 32 | 38 | 10 | 8 | 14 | 51:56 | -5 | ΝΝΙΙΝ | |
14 | Gutersloh | 32 | 38 | 10 | 8 | 14 | 38:57 | -19 | ΗΗΙΗΙ | |
15 | Λίπσταντ | 33 | 32 | 8 | 8 | 17 | 39:62 | -23 | ΙΙΗΝΗ | |
16 | Βέλμπερτ | 33 | 32 | 8 | 8 | 17 | 38:69 | -31 | ΝΙΝΝΙ | |
17 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 33 | 26 | 8 | 2 | 23 | 42:75 | -33 | ΗΙΗΗΗ | |
18 | Άλεν | 32 | 25 | 6 | 7 | 19 | 35:72 | -37 | ΗΙΗΗΗ |
- Άνοδος
- Υποβιβασμός
Regionalliga: Bayern | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 32 | 76 | 23 | 7 | 2 | 72:20 | 52 | ΝΗΝΗΝ | |
2 | Βίλζινγκ | 32 | 66 | 21 | 3 | 8 | 68:38 | 30 | ΝΗΗΝΝ | |
3 | Νυρεμβέργη ΙΙ | 33 | 58 | 18 | 4 | 11 | 73:50 | 23 | ΙΝΝΝΝ | |
4 | Ιλερτίσεν | 32 | 56 | 17 | 5 | 10 | 58:45 | 13 | ΙΝΝΝΙ | |
5 | Αουμπστάντ | 32 | 55 | 15 | 10 | 7 | 49:31 | 18 | ΗΙΗΙΙ | |
6 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 32 | 51 | 13 | 12 | 7 | 57:43 | 14 | ΙΙΙΝΙ | |
7 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 32 | 47 | 12 | 11 | 9 | 52:40 | 12 | ΙΝΙΝΙ | |
8 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 32 | 46 | 14 | 4 | 14 | 49:49 | 0 | ΙΗΝΝΝ | |
9 | Μπουργκχάουζεν | 33 | 45 | 13 | 6 | 14 | 47:46 | 1 | ΝΗΝΙΗ | |
10 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 32 | 45 | 14 | 5 | 13 | 45:48 | -3 | ΝΗΗΗΙ | |
11 | Μπαϊρόιτ | 33 | 42 | 10 | 12 | 11 | 39:41 | -2 | ΙΗΝΙΝ | |
12 | 1. Σβέινφουρτ | 32 | 42 | 12 | 6 | 14 | 44:53 | -9 | ΗΙΗΗΙ | |
13 | Ασκάφενμπεργκ | 32 | 35 | 9 | 8 | 15 | 30:44 | -14 | ΙΙΙΙΗ | |
14 | SPVGG Άνσμπαχ | 32 | 35 | 10 | 5 | 17 | 41:56 | -15 | ΝΗΗΗΗ | |
15 | Σάλντινγκ | 32 | 30 | 8 | 6 | 18 | 37:56 | -19 | ΗΗΗΗΙ | |
16 | Μπάμπεργκ | 32 | 28 | 7 | 7 | 18 | 31:65 | -34 | ΗΝΝΗΗ | |
17 | Μέμινγκεν | 33 | 26 | 7 | 5 | 21 | 37:76 | -39 | ΗΝΝΗΙ | |
18 | Μπάκμπαχ | 32 | 24 | 6 | 6 | 20 | 29:57 | -28 | ΙΗΙΝΗ |
- Άνοδος
- Υποβιβασμός
- Playoff Ανόδου
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Nord, Group Stage | ||||
Παρασκευή 12 Μαΐου 2023 | ||||
Έμντεν | 0 - 0 | Ντέλμενχορστ | ||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 1 - 0 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Αμβούργο ΙΙ | 1 - 0 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Γιέντελο | 1 - 1 | Βάιτσε | ||
Κυριακή 14 Μαΐου 2023 | ||||
Χαβέλσε | 3 - 1 | Λούμπεκ | ||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 1 - 2 | Ρέντεν | ||
Phonix Lubeck | 2 - 2 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
Χίλντεσχαϊμ | 3 - 0 | Βέρντερ Βρέμης ΙΙ | ||
Μπρέμερ | 3 - 1 | BW Λόνε | ||
Τρίτη 16 Μαΐου 2023 | ||||
Έμντεν | 0 - 4 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Παρασκευή 19 Μαΐου 2023 | ||||
Βέρντερ Βρέμης ΙΙ | 0 - 0 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Ντέλμενχορστ | 1 - 3 | Μπρέμερ | ||
Ρέντεν | 0 - 0 | Αμβούργο ΙΙ | ||
BW Λόνε | 0 - 1 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Σάββατο 20 Μαΐου 2023 | ||||
Βάιτσε | 1 - 1 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Λούμπεκ | 1 - 0 | Γιέντελο | ||
Κυριακή 21 Μαΐου 2023 | ||||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 2 - 1 | Χίλντεσχαϊμ | ||
Χαβέλσε | 2 - 1 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
Τετόνια Ότενσεν | 4 - 1 | Έμντεν | ||
Παρασκευή 26 Μαΐου 2023 | ||||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 3 - 5 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Σάββατο 27 Μαΐου 2023 | ||||
Έμντεν | 1 - 5 | Ρέντεν | ||
Γιέντελο | 2 - 0 | Χαβέλσε | ||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 0 - 1 | Λούμπεκ | ||
Μπρέμερ | 1 - 2 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 6 - 2 | Ντέλμενχορστ | ||
Χίλντεσχαϊμ | 4 - 5 | BW Λόνε | ||
Phonix Lubeck | 3 - 2 | Βέρντερ Βρέμης ΙΙ | ||
Αμβούργο ΙΙ | 0 - 2 | Βάιτσε | ||
Παρασκευή 28 Ιουλίου 2023 | ||||
BW Λόνε | 2 - 1 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Μέπεν | 1 - 0 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
Σάββατο 29 Ιουλίου 2023 | ||||
Βάιτσε | 0 - 5 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Κυριακή 30 Ιουλίου 2023 | ||||
Χαβέλσε | 1 - 2 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Αμβούργο ΙΙ | 0 - 5 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 1 - 1 | Γιέντελο | ||
Σπελ-Βένχαους | 3 - 2 | Εμπσμπίτλερ | ||
Μπρέμερ | 2 - 2 | Κίλια Κίελ | ||
Σάββατο 5 Αυγούστου 2023 | ||||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 3 - 2 | Phonix Lubeck | ||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 0 - 0 | Βάιτσε | ||
Μπρέμερ | 4 - 1 | Χαβέλσε | ||
Κυριακή 6 Αυγούστου 2023 | ||||
Εμπσμπίτλερ | 1 - 4 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Τετόνια Ότενσεν | 3 - 0 | Αμβούργο ΙΙ | ||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 2 - 0 | Σπελ-Βένχαους | ||
Όλντενμπεργκ | 4 - 0 | Κίλια Κίελ | ||
Παρασκευή 11 Αυγούστου 2023 | ||||
Κίλια Κίελ | 3 - 5 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Βάιτσε | 2 - 3 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Χαβέλσε | 2 - 0 | Όλντενμπεργκ | ||
Σάββατο 12 Αυγούστου 2023 | ||||
Phonix Lubeck | 7 - 0 | Γιέντελο | ||
Αμβούργο ΙΙ | 1 - 1 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
Μέπεν | 0 - 1 | Μπρέμερ | ||
BW Λόνε | 1 - 0 | Εμπσμπίτλερ | ||
Κυριακή 13 Αυγούστου 2023 | ||||
Σπελ-Βένχαους | 1 - 6 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Τετάρτη 16 Αυγούστου 2023 | ||||
Phonix Lubeck | 5 - 1 | Όλντενμπεργκ | ||
Γιέντελο | 2 - 1 | Μέπεν | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 3 - 2 | Χαβέλσε | ||
Τετόνια Ότενσεν | 2 - 1 | Σπελ-Βένχαους | ||
Γιέντελο | 1 - 1 | Κίλια Κίελ | ||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 4 - 1 | Αμβούργο ΙΙ | ||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 1 - 3 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
Εμπσμπίτλερ | 0 - 3 | Phonix Lubeck | ||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 0 - 1 | BW Λόνε | ||
Μπρέμερ | 0 - 0 | Βάιτσε | ||
Παρασκευή 25 Αυγούστου 2023 | ||||
Βάιτσε | 2 - 2 | Όλντενμπεργκ | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Αμβούργο ΙΙ | 3 - 1 | Μπρέμερ | ||
Τετόνια Ότενσεν | 6 - 0 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
Κίλια Κίελ | 2 - 1 | Εμπσμπίτλερ | ||
Μέπεν | 5 - 2 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Χαβέλσε | 1 - 1 | Γιέντελο | ||
Phonix Lubeck | 2 - 1 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 2 - 4 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Σπελ-Βένχαους | 0 - 1 | BW Λόνε | ||
Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Όλντενμπεργκ | 0 - 0 | Αμβούργο ΙΙ | ||
Βάιτσε | 1 - 1 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 3 - 1 | Σπελ-Βένχαους | ||
BW Λόνε | 0 - 0 | Phonix Lubeck | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 4 - 1 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Εμπσμπίτλερ | 3 - 1 | Χαβέλσε | ||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 2 - 2 | Κίλια Κίελ | ||
Μπρέμερ | 6 - 5 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Τετάρτη 6 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Όλντενμπεργκ | 2 - 0 | Μέπεν | ||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 3 - 1 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Παρασκευή 8 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Χαβέλσε | 1 - 1 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Βάιτσε | 2 - 2 | Γιέντελο | ||
Κίλια Κίελ | 0 - 2 | BW Λόνε | ||
Μέπεν | 1 - 0 | Εμπσμπίτλερ | ||
Κυριακή 10 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Τετόνια Ότενσεν | 3 - 1 | Μπρέμερ | ||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 5 - 0 | Όλντενμπεργκ | ||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 2 - 1 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Σπελ-Βένχαους | 0 - 4 | Phonix Lubeck | ||
Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Εμπσμπίτλερ | 0 - 5 | Βάιτσε | ||
Γιέντελο | 2 - 0 | Αμβούργο ΙΙ | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 2 - 1 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Όλντενμπεργκ | 2 - 2 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 2 - 3 | Μέπεν | ||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 2 - 1 | Σπελ-Βένχαους | ||
Phonix Lubeck | 2 - 0 | Κίλια Κίελ | ||
Μπρέμερ | 1 - 1 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
BW Λόνε | 1 - 1 | Χαβέλσε | ||
Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Αμβούργο ΙΙ | 2 - 1 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μέπεν | 3 - 2 | BW Λόνε | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Αμβούργο ΙΙ | 3 - 0 | Εμπσμπίτλερ | ||
Βάιτσε | 0 - 5 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 3 - 1 | Μπρέμερ | ||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 1 - 1 | Όλντενμπεργκ | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Τετόνια Ότενσεν | 2 - 3 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Χαβέλσε | 1 - 2 | Phonix Lubeck | ||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 2 - 2 | Γιέντελο | ||
Σπελ-Βένχαους | 2 - 0 | Κίλια Κίελ | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μπρέμερ | 0 - 0 | Σπελ-Βένχαους | ||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 3 - 0 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
Κίλια Κίελ | 0 - 2 | Χαβέλσε | ||
Γιέντελο | 0 - 1 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Phonix Lubeck | 4 - 1 | Μέπεν | ||
BW Λόνε | 0 - 3 | Βάιτσε | ||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 0 - 1 | Αμβούργο ΙΙ | ||
Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Εμπσμπίτλερ | 5 - 0 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Όλντενμπεργκ | 0 - 2 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Παρασκευή 6 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 0 - 1 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Βάιτσε | 0 - 5 | Phonix Lubeck | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Αμβούργο ΙΙ | 4 - 4 | BW Λόνε | ||
Μέπεν | 4 - 0 | Κίλια Κίελ | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Τετόνια Ότενσεν | 0 - 0 | Εμπσμπίτλερ | ||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 3 - 2 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Μπρέμερ | 0 - 2 | Όλντενμπεργκ | ||
Σπελ-Βένχαους | 1 - 3 | Χαβέλσε | ||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 2 - 2 | Γιέντελο | ||
Παρασκευή 13 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Κίλια Κίελ | 2 - 3 | Βάιτσε | ||
Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2023 | ||||
BW Λόνε | 2 - 1 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 4 - 0 | Μπρέμερ | ||
Όλντενμπεργκ | 7 - 2 | Σπελ-Βένχαους | ||
Γιέντελο | 1 - 1 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Χαβέλσε | 4 - 2 | Μέπεν | ||
Τετάρτη 18 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Γιέντελο | 0 - 0 | BW Λόνε | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Βάιτσε | 1 - 2 | Χαβέλσε | ||
Σπελ-Βένχαους | 0 - 3 | Μέπεν | ||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 5 - 3 | Εμπσμπίτλερ | ||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 2 - 0 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Τετόνια Ότενσεν | 5 - 2 | BW Λόνε | ||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 0 - 2 | Phonix Lubeck | ||
Αμβούργο ΙΙ | 4 - 2 | Κίλια Κίελ | ||
Όλντενμπεργκ | 2 - 1 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Παρασκευή 27 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μέπεν | 3 - 2 | Βάιτσε | ||
BW Λόνε | 0 - 0 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 9 - 2 | Σπελ-Βένχαους | ||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 2 - 3 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Κίλια Κίελ | 1 - 3 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Γιέντελο | 1 - 1 | Όλντενμπεργκ | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Χαβέλσε | 2 - 1 | Αμβούργο ΙΙ | ||
Εμπσμπίτλερ | 2 - 2 | Μπρέμερ | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Μπρέμερ | 1 - 1 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Όλντενμπεργκ | 4 - 1 | Εμπσμπίτλερ | ||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 1 - 1 | BW Λόνε | ||
Γιέντελο | 2 - 6 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 1 - 1 | Χαβέλσε | ||
Τετόνια Ότενσεν | 3 - 2 | Κίλια Κίελ | ||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 1 - 2 | Phonix Lubeck | ||
Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 0 - 1 | Όλντενμπεργκ | ||
Βάιτσε | 1 - 2 | Αμβούργο ΙΙ | ||
Κίλια Κίελ | 1 - 3 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
BW Λόνε | 5 - 0 | Μπρέμερ | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Phonix Lubeck | 1 - 3 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Εμπσμπίτλερ | 1 - 1 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Μέπεν | 4 - 2 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Χαβέλσε | 2 - 2 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 2 - 1 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Μπρέμερ | 0 - 5 | Phonix Lubeck | ||
Όλντενμπεργκ | 2 - 1 | BW Λόνε | ||
Γιέντελο | 1 - 2 | Εμπσμπίτλερ | ||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 2 - 0 | Χαβέλσε | ||
Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Τετόνια Ότενσεν | 0 - 3 | Μέπεν | ||
Κίλια Κίελ | 1 - 0 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Τρίτη 21 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Εμπσμπίτλερ | 1 - 1 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
Τετάρτη 22 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 1 - 1 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 3 - 3 | Μέπεν | ||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 4 - 1 | BW Λόνε | ||
Κίλια Κίελ | 2 - 2 | Μπρέμερ | ||
Γιέντελο | 0 - 1 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 1 - 3 | Χαβέλσε | ||
Τετόνια Ότενσεν | 1 - 0 | Βάιτσε | ||
Όλντενμπεργκ | 1 - 1 | Phonix Lubeck | ||
Εμπσμπίτλερ | 2 - 2 | Σπελ-Βένχαους | ||
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 2 - 1 | Κίλια Κίελ | ||
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Αμβούργο ΙΙ | 1 - 0 | Σπελ-Βένχαους | ||
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Τετόνια Ότενσεν | 3 - 1 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Κίλια Κίελ | 0 - 0 | Όλντενμπεργκ | ||
Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Μέπεν | 2 - 0 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Τρίτη 30 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 3 - 1 | Εμπσμπίτλερ | ||
Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 0 - 0 | Αμβούργο ΙΙ | ||
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Μπρέμερ | 0 - 1 | Μέπεν | ||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 5 - 0 | Σπελ-Βένχαους | ||
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 0 - 3 | Βάιτσε | ||
Τετάρτη 7 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Μέπεν | 3 - 2 | Όλντενμπεργκ | ||
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κίλια Κίελ | 1 - 1 | Γιέντελο | ||
Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Αμβούργο ΙΙ | 2 - 3 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Χαβέλσε | 1 - 4 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 0 - 1 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
BW Λόνε | 1 - 3 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Σπελ-Βένχαους | 1 - 1 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 2 - 0 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
BW Λόνε | 3 - 1 | Σπελ-Βένχαους | ||
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 2 - 1 | Μέπεν | ||
Μπρέμερ | 1 - 1 | Αμβούργο ΙΙ | ||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 4 - 0 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Όλντενμπεργκ | 2 - 0 | Βάιτσε | ||
Παρασκευή 23 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κίλια Κίελ | 2 - 3 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Τετόνια Ότενσεν | 0 - 1 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Phonix Lubeck | 3 - 1 | BW Λόνε | ||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 1 - 1 | Βάιτσε | ||
Μέπεν | 3 - 0 | Γιέντελο | ||
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Χαβέλσε | 1 - 0 | Εμπσμπίτλερ | ||
Σπελ-Βένχαους | 1 - 3 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Phonix Lubeck | 1 - 0 | Τετόνια Ότενσεν | ||
BW Λόνε | 1 - 2 | Γιέντελο | ||
Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 | ||||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 2 - 0 | Αμβούργο ΙΙ | ||
Phonix Lubeck | 1 - 0 | Σπελ-Βένχαους | ||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 1 - 3 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
Εμπσμπίτλερ | 0 - 0 | Μέπεν | ||
Γιέντελο | 3 - 1 | Βάιτσε | ||
BW Λόνε | 3 - 0 | Κίλια Κίελ | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 1 - 1 | Χαβέλσε | ||
Όλντενμπεργκ | 5 - 0 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Μπρέμερ | 1 - 0 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Τετάρτη 6 Μαρτίου 2024 | ||||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 3 - 3 | Μέπεν | ||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 0 - 3 | Αμβούργο ΙΙ | ||
Σπελ-Βένχαους | 1 - 3 | Γιέντελο | ||
Παρασκευή 8 Μαρτίου 2024 | ||||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 2 - 1 | Μπρέμερ | ||
Βάιτσε | 1 - 0 | Εμπσμπίτλερ | ||
Σάββατο 9 Μαρτίου 2024 | ||||
Τετόνια Ότενσεν | 1 - 0 | Όλντενμπεργκ | ||
Κίλια Κίελ | 2 - 2 | Phonix Lubeck | ||
Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 | ||||
Αμβούργο ΙΙ | 4 - 1 | Γιέντελο | ||
Χαβέλσε | 1 - 0 | BW Λόνε | ||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 1 - 3 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Σπελ-Βένχαους | 0 - 3 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Μέπεν | 3 - 4 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Παρασκευή 15 Μαρτίου 2024 | ||||
Εμπσμπίτλερ | 0 - 3 | Αμβούργο ΙΙ | ||
BW Λόνε | 0 - 0 | Μέπεν | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
Phonix Lubeck | 4 - 1 | Χαβέλσε | ||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 1 - 0 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Κίλια Κίελ | 1 - 1 | Σπελ-Βένχαους | ||
Μπρέμερ | 2 - 0 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Γιέντελο | 0 - 2 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2024 | ||||
Όλντενμπεργκ | 1 - 3 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 0 - 0 | Βάιτσε | ||
Τετάρτη 20 Μαρτίου 2024 | ||||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 1 - 1 | Βάιτσε | ||
Σάββατο 23 Μαρτίου 2024 | ||||
Μέπεν | 1 - 0 | Phonix Lubeck | ||
Βάιτσε | 4 - 3 | BW Λόνε | ||
Κυριακή 24 Μαρτίου 2024 | ||||
Τετόνια Ότενσεν | 1 - 1 | Γιέντελο | ||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 1 - 0 | Εμπσμπίτλερ | ||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 1 - 3 | Όλντενμπεργκ | ||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 2 - 1 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Σπελ-Βένχαους | 2 - 2 | Μπρέμερ | ||
Τετάρτη 27 Μαρτίου 2024 | ||||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 0 - 0 | Phonix Lubeck | ||
Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024 | ||||
Βάιτσε | 2 - 2 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
Σπελ-Βένχαους | 0 - 2 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 | ||||
Όλντενμπεργκ | 1 - 2 | Χαβέλσε | ||
Κυριακή 31 Μαρτίου 2024 | ||||
Αμβούργο ΙΙ | 2 - 0 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Δευτέρα 1 Απριλίου 2024 | ||||
Phonix Lubeck | 2 - 3 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Μπρέμερ | 4 - 2 | Γιέντελο | ||
Σπελ-Βένχαους | 0 - 3 | Βάιτσε | ||
Τετάρτη 3 Απριλίου 2024 | ||||
Αμβούργο ΙΙ | 0 - 0 | Μέπεν | ||
Παρασκευή 5 Απριλίου 2024 | ||||
Εμπσμπίτλερ | 0 - 3 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Phonix Lubeck | 6 - 0 | Βάιτσε | ||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 4 - 0 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Χαβέλσε | 4 - 0 | Σπελ-Βένχαους | ||
Κίλια Κίελ | 0 - 5 | Μέπεν | ||
Όλντενμπεργκ | 4 - 1 | Μπρέμερ | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 2 - 0 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
BW Λόνε | 1 - 2 | Αμβούργο ΙΙ | ||
Τρίτη 9 Απριλίου 2024 | ||||
Phonix Lubeck | 1 - 2 | Εμπσμπίτλερ | ||
Τετάρτη 10 Απριλίου 2024 | ||||
Αμβούργο ΙΙ | 2 - 2 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Γιέντελο | 0 - 4 | Χαβέλσε | ||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 0 - 0 | Μπρέμερ | ||
Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 | ||||
Βάιτσε | 0 - 0 | Κίλια Κίελ | ||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 2 - 1 | Εμπσμπίτλερ | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 1 - 1 | Γιέντελο | ||
Σπελ-Βένχαους | 3 - 3 | Όλντενμπεργκ | ||
Μέπεν | 4 - 1 | Χαβέλσε | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Αμβούργο ΙΙ | 1 - 1 | Phonix Lubeck | ||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 0 - 1 | BW Λόνε | ||
Τετόνια Ότενσεν | 3 - 3 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Μπρέμερ | 1 - 0 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Τετάρτη 17 Απριλίου 2024 | ||||
Εμπσμπίτλερ | 5 - 1 | Κίλια Κίελ | ||
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024 | ||||
Μέπεν | 3 - 0 | Σπελ-Βένχαους | ||
BW Λόνε | 3 - 3 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Γιέντελο | 1 - 3 | Μπρέμερ | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Phonix Lubeck | 4 - 2 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Χαβέλσε | 1 - 0 | Βάιτσε | ||
Κίλια Κίελ | 1 - 1 | Αμβούργο ΙΙ | ||
Κυριακή 21 Απριλίου 2024 | ||||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 1 - 1 | Όλντενμπεργκ | ||
Εμπσμπίτλερ | 1 - 1 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 1 - 2 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
Τετάρτη 24 Απριλίου 2024 | ||||
Αμβούργο ΙΙ | 0 - 2 | Όλντενμπεργκ | ||
Γιέντελο | 0 - 2 | Phonix Lubeck | ||
Παρασκευή 26 Απριλίου 2024 | ||||
Βάιτσε | 0 - 1 | Μέπεν | ||
Σπελ-Βένχαους | 0 - 3 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 2 - 3 | BW Λόνε | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 1 - 1 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Αμβούργο ΙΙ | 3 - 2 | Χαβέλσε | ||
Όλντενμπεργκ | 1 - 2 | Γιέντελο | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 5 - 1 | Κίλια Κίελ | ||
Τετόνια Ότενσεν | 2 - 3 | Phonix Lubeck | ||
Μπρέμερ | 5 - 0 | Εμπσμπίτλερ | ||
Τρίτη 30 Απριλίου 2024 | ||||
Γιέντελο | 1 - 0 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
Τετάρτη 1 Μαΐου 2024 | ||||
Χαβέλσε | 1 - 1 | Μπρέμερ | ||
Εμπσμπίτλερ | 0 - 4 | BW Λόνε | ||
Παρασκευή 3 Μαΐου 2024 | ||||
Μέπεν | 2 - 0 | Αμβούργο ΙΙ | ||
Σάββατο 4 Μαΐου 2024 | ||||
Phonix Lubeck | 0 - 2 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
Αννόβερο 96 ΙΙ | 4 - 0 | Γιέντελο | ||
Βάιτσε | 1 - 0 | Σπελ-Βένχαους | ||
Χαβέλσε | 1 - 2 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Εμπσμπίτλερ | 1 - 2 | Όλντενμπεργκ | ||
Κίλια Κίελ | 0 - 2 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Κυριακή 5 Μαΐου 2024 | ||||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 1 - 2 | Μπρέμερ | ||
BW Λόνε | 1 - 1 | Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | ||
Τετάρτη 8 Μαΐου 2024 | ||||
Phonix Lubeck | 6 - 2 | Αμβούργο ΙΙ | ||
Χαβέλσε | 3 - 4 | Κίλια Κίελ | ||
Βάιτσε | 4 - 4 | Μπρέμερ | ||
Παρασκευή 10 Μαΐου 2024 | ||||
Όλντενμπεργκ | 2 - 0 | Σαν Πάουλι ΙΙ | ||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Αννόβερο 96 ΙΙ | - | Εμπσμπίτλερ | ||
Südwest, Group Stage | ||||
Παρασκευή 12 Μαΐου 2023 | ||||
FSV Φρανκφούρτη | 1 - 1 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Βορμάτια Βορμς | 3 - 0 | Μπάλινγκεν | ||
Άιντραχτ Τριέρ | 1 - 4 | Χόμπουργκ 08 | ||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
TuS RW Κόμπλεντς | 3 - 2 | Freiburger | ||
Στάινμπαχ | 2 - 1 | Βάλντορφ | ||
Μπάχλινγκερ | 0 - 2 | Έσεν Κάσελ | ||
Μάιντζ ΙΙ | 2 - 0 | Όφενμπαχ | ||
Κυριακή 14 Μαΐου 2023 | ||||
Ούλμ 1846 | 3 - 2 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Τρίτη 16 Μαΐου 2023 | ||||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 1 - 0 | VfR Άαλεν | ||
Παρασκευή 19 Μαΐου 2023 | ||||
Όφενμπαχ | 2 - 1 | Μπάχλινγκερ | ||
Σάββατο 20 Μαΐου 2023 | ||||
Έσεν Κάσελ | 2 - 3 | Άιντραχτ Τριέρ | ||
Freiburger | 2 - 2 | FSV Φρανκφούρτη | ||
Μπάλινγκεν | 3 - 1 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
Βάλντορφ | 0 - 1 | Μάιντζ ΙΙ | ||
VfR Άαλεν | 2 - 1 | TuS RW Κόμπλεντς | ||
Ούλμ 1846 | 5 - 0 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 0 - 2 | Στάινμπαχ | ||
Χόμπουργκ 08 | 4 - 3 | Βορμάτια Βορμς | ||
Παρασκευή 26 Μαΐου 2023 | ||||
Μάιντζ ΙΙ | 0 - 1 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Σάββατο 27 Μαΐου 2023 | ||||
Στάινμπαχ | 3 - 1 | Ούλμ 1846 | ||
Άιντραχτ Τριέρ | 0 - 1 | Όφενμπαχ | ||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 2 - 1 | Χόμπουργκ 08 | ||
Βορμάτια Βορμς | 1 - 1 | Έσεν Κάσελ | ||
Φούλντα-Λενέρζ | 3 - 0 | Freiburger | ||
TuS RW Κόμπλεντς | 3 - 0 | Μπάλινγκεν | ||
FSV Φρανκφούρτη | 1 - 0 | VfR Άαλεν | ||
Μπάχλινγκερ | 5 - 4 | Βάλντορφ | ||
Παρασκευή 4 Αυγούστου 2023 | ||||
Όφενμπαχ | 0 - 1 | Κίκερς Στουτγκάρδης | ||
Σάββατο 5 Αυγούστου 2023 | ||||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 2 - 1 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Κόμπλεντζ | 0 - 2 | Στάινμπαχ | ||
Freiburger | 0 - 0 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | ||
Μπάλινγκεν | 0 - 0 | Μπάχλινγκερ | ||
Έσεν Κάσελ | 2 - 0 | Μάιντζ ΙΙ | ||
Βάλντορφ | 1 - 1 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
Κυριακή 6 Αυγούστου 2023 | ||||
Χόμπουργκ 08 | 1 - 1 | VfR Άαλεν | ||
Τρίτη 8 Αυγούστου 2023 | ||||
FSV Φρανκφούρτη | 4 - 3 | TSV Σκοτ Μάιντζ | ||
Παρασκευή 11 Αυγούστου 2023 | ||||
VfR Άαλεν | 2 - 1 | Όφενμπαχ | ||
Σάββατο 12 Αυγούστου 2023 | ||||
Στάινμπαχ | 3 - 2 | Έσεν Κάσελ | ||
Κίκερς Στουτγκάρδης | 7 - 0 | Κόμπλεντζ | ||
Κυριακή 13 Αυγούστου 2023 | ||||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 3 - 1 | Freiburger | ||
Τρίτη 15 Αυγούστου 2023 | ||||
Μάιντζ ΙΙ | 1 - 1 | Μπάλινγκεν | ||
Τετάρτη 16 Αυγούστου 2023 | ||||
Φούλντα-Λενέρζ | 3 - 0 | Βάλντορφ | ||
Μπάχλινγκερ | 0 - 0 | FSV Φρανκφούρτη | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Έσεν Κάσελ | 2 - 1 | Κίκερς Στουτγκάρδης | ||
Χόμπουργκ 08 | 1 - 2 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
Μπάλινγκεν | 2 - 3 | FSV Φρανκφούρτη | ||
Freiburger | 0 - 4 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 3 - 2 | Μπάχλινγκερ | ||
Κόμπλεντζ | 1 - 2 | VfR Άαλεν | ||
Μάιντζ ΙΙ | 3 - 0 | Στάινμπαχ | ||
Βάλντορφ | 1 - 1 | TSV Σκοτ Μάιντζ | ||
Όφενμπαχ | 3 - 2 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | ||
Τετάρτη 23 Αυγούστου 2023 | ||||
TSV Σκοτ Μάιντζ | 1 - 3 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 5 - 0 | Χόμπουργκ 08 | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Μπάχλινγκερ | 2 - 1 | Βάλντορφ | ||
Στάινμπαχ | 2 - 2 | Μπάλινγκεν | ||
TSV Σκοτ Μάιντζ | 1 - 4 | Freiburger | ||
FSV Φρανκφούρτη | 1 - 3 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
VfR Άαλεν | 1 - 1 | Έσεν Κάσελ | ||
Φούλντα-Λενέρζ | 2 - 2 | Χόμπουργκ 08 | ||
Κίκερς Στουτγκάρδης | 4 - 1 | Μάιντζ ΙΙ | ||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 1 - 2 | Όφενμπαχ | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 3 - 1 | Κόμπλεντζ | ||
Τρίτη 29 Αυγούστου 2023 | ||||
Freiburger | 3 - 2 | Μπάχλινγκερ | ||
Μπάλινγκεν | 1 - 2 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Στάινμπαχ | 1 - 3 | Κίκερς Στουτγκάρδης | ||
Μάιντζ ΙΙ | 1 - 1 | VfR Άαλεν | ||
Χόμπουργκ 08 | 2 - 2 | TSV Σκοτ Μάιντζ | ||
Όφενμπαχ | 1 - 1 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Τετάρτη 30 Αυγούστου 2023 | ||||
Έσεν Κάσελ | 2 - 2 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | ||
Βάλντορφ | 2 - 1 | FSV Φρανκφούρτη | ||
Κόμπλεντζ | 0 - 4 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Φούλντα-Λενέρζ | 4 - 1 | Κόμπλεντζ | ||
Μπάχλινγκερ | 0 - 1 | Χόμπουργκ 08 | ||
TSV Σκοτ Μάιντζ | 2 - 1 | Όφενμπαχ | ||
FSV Φρανκφούρτη | 2 - 3 | Freiburger | ||
Κίκερς Στουτγκάρδης | 2 - 2 | Μπάλινγκεν | ||
VfR Άαλεν | 0 - 3 | Στάινμπαχ | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 2 - 1 | Έσεν Κάσελ | ||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 6 - 1 | Μάιντζ ΙΙ | ||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 1 - 2 | Βάλντορφ | ||
Παρασκευή 8 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Χόμπουργκ 08 | 1 - 1 | FSV Φρανκφούρτη | ||
Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κόμπλεντζ | 2 - 0 | TSV Σκοτ Μάιντζ | ||
Έσεν Κάσελ | 2 - 1 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Freiburger | 3 - 1 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Στάινμπαχ | 1 - 3 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | ||
Μπάλινγκεν | 6 - 3 | Βάλντορφ | ||
Κίκερς Στουτγκάρδης | 0 - 0 | VfR Άαλεν | ||
Όφενμπαχ | 5 - 2 | Μπάχλινγκερ | ||
Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 1 - 0 | Κίκερς Στουτγκάρδης | ||
VfR Άαλεν | 1 - 0 | Μπάλινγκεν | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Φούλντα-Λενέρζ | 2 - 1 | Μάιντζ ΙΙ | ||
Μπάχλινγκερ | 5 - 2 | Κόμπλεντζ | ||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 1 - 8 | Χόμπουργκ 08 | ||
Βάλντορφ | 1 - 2 | Freiburger | ||
FSV Φρανκφούρτη | 1 - 1 | Όφενμπαχ | ||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 0 - 1 | Στάινμπαχ | ||
Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
TSV Σκοτ Μάιντζ | 0 - 5 | Έσεν Κάσελ | ||
Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μάιντζ ΙΙ | 1 - 0 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Όφενμπαχ | 2 - 2 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Χόμπουργκ 08 | 5 - 0 | Βάλντορφ | ||
Μπάλινγκεν | 4 - 4 | Freiburger | ||
Στάινμπαχ | 1 - 3 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κίκερς Στουτγκάρδης | 1 - 0 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
Κόμπλεντζ | 2 - 3 | FSV Φρανκφούρτη | ||
VfR Άαλεν | 3 - 2 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | ||
Έσεν Κάσελ | 0 - 1 | Μπάχλινγκερ | ||
Μάιντζ ΙΙ | 3 - 0 | TSV Σκοτ Μάιντζ | ||
Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Βάλντορφ | 1 - 0 | Όφενμπαχ | ||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 1 - 1 | Μπάλινγκεν | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Φούλντα-Λενέρζ | 0 - 2 | Κίκερς Στουτγκάρδης | ||
Freiburger | 2 - 1 | Χόμπουργκ 08 | ||
FSV Φρανκφούρτη | 2 - 0 | Έσεν Κάσελ | ||
Μπάχλινγκερ | 2 - 1 | Μάιντζ ΙΙ | ||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 7 - 3 | Κόμπλεντζ | ||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 3 - 1 | VfR Άαλεν | ||
TSV Σκοτ Μάιντζ | 2 - 4 | Στάινμπαχ | ||
Τρίτη 3 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Έσεν Κάσελ | 1 - 5 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Μπάλινγκεν | 0 - 3 | Χόμπουργκ 08 | ||
Στάινμπαχ | 2 - 0 | Μπάχλινγκερ | ||
Όφενμπαχ | 2 - 0 | Freiburger | ||
VfR Άαλεν | 2 - 0 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Μάιντζ ΙΙ | 2 - 0 | FSV Φρανκφούρτη | ||
Τετάρτη 4 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Κόμπλεντζ | 0 - 4 | Βάλντορφ | ||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 2 - 1 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
Κίκερς Στουτγκάρδης | 3 - 0 | TSV Σκοτ Μάιντζ | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
FSV Φρανκφούρτη | 0 - 3 | Στάινμπαχ | ||
Μπάχλινγκερ | 1 - 1 | Κίκερς Στουτγκάρδης | ||
Βάλντορφ | 0 - 1 | Έσεν Κάσελ | ||
Freiburger | 2 - 0 | Κόμπλεντζ | ||
Χόμπουργκ 08 | 2 - 1 | Όφενμπαχ | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 4 - 0 | Μάιντζ ΙΙ | ||
Φούλντα-Λενέρζ | 2 - 0 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | ||
TSV Σκοτ Μάιντζ | 2 - 3 | VfR Άαλεν | ||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 4 - 0 | Μπάλινγκεν | ||
Παρασκευή 13 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Κόμπλεντζ | 1 - 1 | Χόμπουργκ 08 | ||
Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2023 | ||||
VfR Άαλεν | 0 - 2 | Μπάχλινγκερ | ||
Μάιντζ ΙΙ | 1 - 2 | Βάλντορφ | ||
Κίκερς Στουτγκάρδης | 0 - 0 | FSV Φρανκφούρτη | ||
Έσεν Κάσελ | 1 - 2 | Freiburger | ||
Μπάλινγκεν | 2 - 3 | Όφενμπαχ | ||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 2 - 2 | TSV Σκοτ Μάιντζ | ||
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Όφενμπαχ | 1 - 1 | Κόμπλεντζ | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Χόμπουργκ 08 | 2 - 1 | Έσεν Κάσελ | ||
TSV Σκοτ Μάιντζ | 1 - 3 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
Freiburger | 1 - 2 | Μάιντζ ΙΙ | ||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 0 - 2 | Κίκερς Στουτγκάρδης | ||
Φούλντα-Λενέρζ | 6 - 2 | Μπάλινγκεν | ||
FSV Φρανκφούρτη | 3 - 0 | VfR Άαλεν | ||
Μπάχλινγκερ | 0 - 2 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | ||
Βάλντορφ | 1 - 2 | Στάινμπαχ | ||
Τρίτη 24 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Στάινμπαχ | 2 - 1 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Τετάρτη 25 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 4 - 0 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Παρασκευή 27 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Έσεν Κάσελ | 1 - 2 | Όφενμπαχ | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μάιντζ ΙΙ | 2 - 4 | Χόμπουργκ 08 | ||
Μπάλινγκεν | 2 - 0 | Κόμπλεντζ | ||
VfR Άαλεν | 2 - 2 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Κίκερς Στουτγκάρδης | 2 - 2 | Βάλντορφ | ||
Στάινμπαχ | 0 - 1 | Freiburger | ||
Φούλντα-Λενέρζ | 2 - 0 | TSV Σκοτ Μάιντζ | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 5 - 1 | FSV Φρανκφούρτη | ||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 4 - 0 | Μπάχλινγκερ | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 6 - 0 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | ||
Freiburger | 0 - 2 | Κίκερς Στουτγκάρδης | ||
Όφενμπαχ | 1 - 3 | Μάιντζ ΙΙ | ||
FSV Φρανκφούρτη | 0 - 1 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
Μπάλινγκεν | 2 - 2 | TSV Σκοτ Μάιντζ | ||
Χόμπουργκ 08 | 3 - 0 | Στάινμπαχ | ||
Μπάχλινγκερ | 1 - 0 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κόμπλεντζ | 1 - 0 | Έσεν Κάσελ | ||
Βάλντορφ | 2 - 1 | VfR Άαλεν | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Στάινμπαχ | 1 - 2 | Όφενμπαχ | ||
Μάιντζ ΙΙ | 2 - 1 | Κόμπλεντζ | ||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 0 - 2 | Βάλντορφ | ||
Έσεν Κάσελ | 3 - 2 | Μπάλινγκεν | ||
TSV Σκοτ Μάιντζ | 2 - 2 | Μπάχλινγκερ | ||
VfR Άαλεν | 2 - 1 | Freiburger | ||
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Φούλντα-Λενέρζ | 2 - 0 | FSV Φρανκφούρτη | ||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 1 - 1 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Κίκερς Στουτγκάρδης | 2 - 2 | Χόμπουργκ 08 | ||
Παρασκευή 17 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Μάιντζ ΙΙ | 4 - 1 | Έσεν Κάσελ | ||
Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023 | ||||
VfR Άαλεν | 1 - 6 | Χόμπουργκ 08 | ||
Στάινμπαχ | 1 - 1 | Κόμπλεντζ | ||
Κίκερς Στουτγκάρδης | 1 - 0 | Όφενμπαχ | ||
Μπάχλινγκερ | 2 - 0 | Μπάλινγκεν | ||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 1 - 1 | Freiburger | ||
Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2023 | ||||
TSV Σκοτ Μάιντζ | 1 - 1 | FSV Φρανκφούρτη | ||
Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Όφενμπαχ | 1 - 0 | VfR Άαλεν | ||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Βάλντορφ | 2 - 1 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Έσεν Κάσελ | 3 - 2 | Στάινμπαχ | ||
Μπάλινγκεν | 2 - 3 | Μάιντζ ΙΙ | ||
Freiburger | 3 - 1 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
FSV Φρανκφούρτη | 1 - 0 | Μπάχλινγκερ | ||
Χόμπουργκ 08 | 2 - 0 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | ||
Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κόμπλεντζ | 0 - 0 | Κίκερς Στουτγκάρδης | ||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 6 - 0 | TSV Σκοτ Μάιντζ | ||
Τρίτη 28 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 2 - 0 | Βάλντορφ | ||
Τετάρτη 29 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Φούλντα-Λενέρζ | 0 - 0 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
FSV Φρανκφούρτη | 2 - 2 | Μπάλινγκεν | ||
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
TSV Σκοτ Μάιντζ | 2 - 2 | Βάλντορφ | ||
Μπάχλινγκερ | 3 - 3 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 1 - 1 | Χόμπουργκ 08 | ||
VfR Άαλεν | 1 - 3 | Κόμπλεντζ | ||
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 1 - 1 | Όφενμπαχ | ||
Παρασκευή 8 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Βάλντορφ | 0 - 0 | Μπάχλινγκερ | ||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 1 - 2 | FSV Φρανκφούρτη | ||
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Όφενμπαχ | 0 - 1 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
Κόμπλεντζ | 1 - 1 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | ||
Έσεν Κάσελ | 3 - 2 | VfR Άαλεν | ||
Freiburger | 3 - 0 | TSV Σκοτ Μάιντζ | ||
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Χόμπουργκ 08 | 0 - 2 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Μάιντζ ΙΙ | 1 - 4 | Κίκερς Στουτγκάρδης | ||
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Κίκερς Στουτγκάρδης | 2 - 1 | Έσεν Κάσελ | ||
Στάινμπαχ | 4 - 4 | Μάιντζ ΙΙ | ||
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Μπάλινγκεν | 1 - 0 | Στάινμπαχ | ||
Φούλντα-Λενέρζ | 1 - 0 | Freiburger | ||
Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 | ||||
Κίκερς Στουτγκάρδης | 4 - 0 | Στάινμπαχ | ||
Μπάχλινγκερ | 0 - 0 | Freiburger | ||
FSV Φρανκφούρτη | 1 - 1 | Βάλντορφ | ||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 2 - 2 | Έσεν Κάσελ | ||
TSV Σκοτ Μάιντζ | 1 - 2 | Χόμπουργκ 08 | ||
VfR Άαλεν | 0 - 0 | Μάιντζ ΙΙ | ||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 4 - 0 | Κόμπλεντζ | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Φούλντα-Λενέρζ | 0 - 0 | Όφενμπαχ | ||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 2 - 2 | Μπάλινγκεν | ||
Σάββατο 9 Μαρτίου 2024 | ||||
Χόμπουργκ 08 | 0 - 2 | Μπάχλινγκερ | ||
Στάινμπαχ | 2 - 3 | VfR Άαλεν | ||
Μάιντζ ΙΙ | 0 - 1 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | ||
Freiburger | 0 - 0 | FSV Φρανκφούρτη | ||
Έσεν Κάσελ | 1 - 0 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
Βάλντορφ | 0 - 1 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Μπάλινγκεν | 1 - 2 | Κίκερς Στουτγκάρδης | ||
Όφενμπαχ | 6 - 1 | TSV Σκοτ Μάιντζ | ||
Κόμπλεντζ | 1 - 2 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Παρασκευή 15 Μαρτίου 2024 | ||||
VfR Άαλεν | 0 - 0 | Κίκερς Στουτγκάρδης | ||
Φούλντα-Λενέρζ | 1 - 1 | Έσεν Κάσελ | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 4 - 1 | Στάινμπαχ | ||
FSV Φρανκφούρτη | 0 - 1 | Χόμπουργκ 08 | ||
TSV Σκοτ Μάιντζ | 1 - 0 | Κόμπλεντζ | ||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 1 - 0 | Freiburger | ||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2024 | ||||
Βάλντορφ | 0 - 3 | Μπάλινγκεν | ||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 2 - 0 | Μάιντζ ΙΙ | ||
Μπάχλινγκερ | 2 - 1 | Όφενμπαχ | ||
Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024 | ||||
Χόμπουργκ 08 | 1 - 2 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Σάββατο 23 Μαρτίου 2024 | ||||
Έσεν Κάσελ | 0 - 0 | TSV Σκοτ Μάιντζ | ||
Μάιντζ ΙΙ | 2 - 3 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Freiburger | 2 - 0 | Βάλντορφ | ||
Μπάλινγκεν | 2 - 2 | VfR Άαλεν | ||
Κόμπλεντζ | 0 - 2 | Μπάχλινγκερ | ||
Όφενμπαχ | 3 - 0 | FSV Φρανκφούρτη | ||
Κίκερς Στουτγκάρδης | 1 - 3 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | ||
Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024 | ||||
FSV Φρανκφούρτη | 3 - 1 | Κόμπλεντζ | ||
Βάλντορφ | 2 - 0 | Χόμπουργκ 08 | ||
Φούλντα-Λενέρζ | 2 - 3 | Στάινμπαχ | ||
Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 | ||||
Freiburger | 4 - 0 | Μπάλινγκεν | ||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 1 - 0 | VfR Άαλεν | ||
TSV Σκοτ Μάιντζ | 1 - 2 | Μάιντζ ΙΙ | ||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 0 - 1 | Όφενμπαχ | ||
Μπάχλινγκερ | 1 - 1 | Έσεν Κάσελ | ||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 5 - 0 | Κίκερς Στουτγκάρδης | ||
Τρίτη 2 Απριλίου 2024 | ||||
Μάιντζ ΙΙ | 2 - 0 | Μπάχλινγκερ | ||
Όφενμπαχ | 5 - 0 | Βάλντορφ | ||
Έσεν Κάσελ | 0 - 0 | FSV Φρανκφούρτη | ||
Κόμπλεντζ | 1 - 3 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
VfR Άαλεν | 1 - 2 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
Στάινμπαχ | 1 - 3 | TSV Σκοτ Μάιντζ | ||
Τετάρτη 3 Απριλίου 2024 | ||||
Κίκερς Στουτγκάρδης | 1 - 0 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Χόμπουργκ 08 | 0 - 3 | Freiburger | ||
Μπάλινγκεν | 2 - 3 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Φούλντα-Λενέρζ | 0 - 0 | VfR Άαλεν | ||
Freiburger | 2 - 2 | Όφενμπαχ | ||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 2 - 1 | Έσεν Κάσελ | ||
FSV Φρανκφούρτη | 2 - 3 | Μάιντζ ΙΙ | ||
Μπάχλινγκερ | 2 - 2 | Στάινμπαχ | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 3 - 0 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | ||
TSV Σκοτ Μάιντζ | 1 - 3 | Κίκερς Στουτγκάρδης | ||
Βάλντορφ | 0 - 0 | Κόμπλεντζ | ||
Χόμπουργκ 08 | 2 - 1 | Μπάλινγκεν | ||
Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 | ||||
Κίκερς Στουτγκάρδης | 4 - 0 | Μπάχλινγκερ | ||
Όφενμπαχ | 3 - 5 | Χόμπουργκ 08 | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Έσεν Κάσελ | 1 - 0 | Βάλντορφ | ||
Κόμπλεντζ | 0 - 1 | Freiburger | ||
Στάινμπαχ | 0 - 2 | FSV Φρανκφούρτη | ||
Μπάλινγκεν | 0 - 5 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
VfR Άαλεν | 2 - 3 | TSV Σκοτ Μάιντζ | ||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 5 - 0 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Μάιντζ ΙΙ | 1 - 1 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Τετάρτη 17 Απριλίου 2024 | ||||
Στάινμπαχ | 1 - 0 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Όφενμπαχ | 5 - 0 | Μπάλινγκεν | ||
Μπάχλινγκερ | 2 - 1 | VfR Άαλεν | ||
Βάλντορφ | 4 - 1 | Μάιντζ ΙΙ | ||
Χόμπουργκ 08 | 2 - 0 | Κόμπλεντζ | ||
Φούλντα-Λενέρζ | 1 - 0 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
Freiburger | 1 - 1 | Έσεν Κάσελ | ||
Κυριακή 21 Απριλίου 2024 | ||||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 4 - 3 | Στάινμπαχ | ||
TSV Σκοτ Μάιντζ | 3 - 0 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | ||
FSV Φρανκφούρτη | 3 - 1 | Κίκερς Στουτγκάρδης | ||
Παρασκευή 26 Απριλίου 2024 | ||||
Μπάλινγκεν | 1 - 0 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Έσεν Κάσελ | 2 - 1 | Χόμπουργκ 08 | ||
Κόμπλεντζ | 3 - 1 | Όφενμπαχ | ||
Κίκερς Στουτγκάρδης | 2 - 2 | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Μάιντζ ΙΙ | 0 - 2 | Freiburger | ||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | 1 - 0 | Μπάχλινγκερ | ||
Στάινμπαχ | 2 - 0 | Βάλντορφ | ||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | 1 - 1 | TSV Σκοτ Μάιντζ | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
VfR Άαλεν | 1 - 3 | FSV Φρανκφούρτη | ||
Σάββατο 4 Μαΐου 2024 | ||||
Freiburger | 1 - 1 | Στάινμπαχ | ||
TSV Σκοτ Μάιντζ | 3 - 1 | Φούλντα-Λενέρζ | ||
Κόμπλεντζ | 2 - 5 | Μπάλινγκεν | ||
Όφενμπαχ | 1 - 2 | Έσεν Κάσελ | ||
Μπάχλινγκερ | 3 - 3 | Χόφενχαϊμ ΙΙ | ||
Κυριακή 5 Μαΐου 2024 | ||||
Στουτγκάρδη ΙΙ | 1 - 0 | VfR Άαλεν | ||
FSV Φρανκφούρτη | 0 - 1 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | ||
Βάλντορφ | 3 - 2 | Κίκερς Στουτγκάρδης | ||
Χόμπουργκ 08 | 1 - 2 | Μάιντζ ΙΙ | ||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΙΙ | - | Στουτγκάρδη ΙΙ | ||
Μάιντζ ΙΙ | - | Όφενμπαχ | ||
Έσεν Κάσελ | - | Κόμπλεντζ | ||
Στάινμπαχ | - | Χόμπουργκ 08 | ||
TSV Σκοτ Μάιντζ | - | Μπάλινγκεν | ||
Φούλντα-Λενέρζ | - | Μπάχλινγκερ | ||
VfR Άαλεν | - | Βάλντορφ | ||
Χόφενχαϊμ ΙΙ | - | FSV Φρανκφούρτη | ||
Κίκερς Στουτγκάρδης | - | Freiburger | ||
Nordost, Group Stage | ||||
Παρασκευή 12 Μαΐου 2023 | ||||
Αλτγκλιένικε | 2 - 3 | Δυναμό | ||
Κέμνιτσερ | 1 - 1 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Λίχτενμπεργκ | 2 - 2 | Τέννις Μπορούσια Βερολίνου | ||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Κότμπους | 1 - 1 | Έρφουρτ | ||
Κέμι Λειψίας | 2 - 2 | Χάλμπερσταντ | ||
Ιένα | 0 - 0 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Κυριακή 14 Μαΐου 2023 | ||||
Μπερλίνερ | 0 - 5 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Λουκενβάλντε | 6 - 2 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Μιουζέλβιτς | 2 - 1 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Κυριακή 21 Μαΐου 2023 | ||||
Γκρέιφσβαλντ | 2 - 1 | Λίχτενμπεργκ | ||
Χάλμπερσταντ | 0 - 4 | Αλτγκλιένικε | ||
Βικτόρια Βερολίνου | 1 - 3 | Μπερλίνερ | ||
Έρφουρτ | 2 - 2 | Κέμι Λειψίας | ||
Δυναμό | 1 - 3 | Λουκενβάλντε | ||
Τέννις Μπορούσια Βερολίνου | 0 - 7 | Μιουζέλβιτς | ||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 3 - 1 | Κέμνιτσερ | ||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 2 - 4 | Ιένα | ||
Κότμπους | 1 - 0 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Κυριακή 28 Μαΐου 2023 | ||||
Κέμνιτσερ | 1 - 0 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Λίχτενμπεργκ | 3 - 3 | Δυναμό | ||
Λουκενβάλντε | 2 - 0 | Χάλμπερσταντ | ||
Μιουζέλβιτς | 4 - 0 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Κέμι Λειψίας | 0 - 0 | Κότμπους | ||
Μπάμπελσμπεργκ | 0 - 3 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Ιένα | 1 - 1 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Αλτγκλιένικε | 1 - 0 | Έρφουρτ | ||
Μπερλίνερ | 4 - 3 | Τέννις Μπορούσια Βερολίνου | ||
Παρασκευή 28 Ιουλίου 2023 | ||||
Έρφουρτ | 2 - 0 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 2 - 1 | Αλτγκλιένικε | ||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 3 - 0 | Κέμι Λειψίας | ||
Σάββατο 29 Ιουλίου 2023 | ||||
Γκρέιφσβαλντ | 3 - 1 | Έιλεμνπουργκ | ||
Δυναμό | 3 - 0 | Ζβικάου | ||
Κέμνιτσερ | 0 - 0 | Ιένα | ||
Κυριακή 30 Ιουλίου 2023 | ||||
Λουκενβάλντε | 6 - 0 | Μπερλίνερ | ||
Βικτόρια Βερολίνου | 2 - 1 | Κότμπους | ||
Μπάμπελσμπεργκ | 2 - 1 | Μιουζέλβιτς | ||
Παρασκευή 4 Αυγούστου 2023 | ||||
Ζβικάου | 2 - 0 | Λουκενβάλντε | ||
Έιλεμνπουργκ | 0 - 1 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Σάββατο 5 Αυγούστου 2023 | ||||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 6 - 1 | Κέμνιτσερ | ||
Ιένα | 1 - 1 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Κότμπους | 1 - 1 | Έρφουρτ | ||
Κυριακή 6 Αυγούστου 2023 | ||||
Κέμι Λειψίας | 1 - 0 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Αλτγκλιένικε | 3 - 1 | Δυναμό | ||
Μιουζέλβιτς | 3 - 2 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Τρίτη 15 Αυγούστου 2023 | ||||
Δυναμό | 1 - 1 | Μιουζέλβιτς | ||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 4 - 3 | Ζβικάου | ||
Βικτόρια Βερολίνου | 0 - 0 | Μπερλίνερ | ||
Λουκενβάλντε | 1 - 4 | Αλτγκλιένικε | ||
Τετάρτη 16 Αυγούστου 2023 | ||||
Κέμνιτσερ | 1 - 2 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 2 - 3 | Κότμπους | ||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 2 - 1 | Έιλεμνπουργκ | ||
Μπάμπελσμπεργκ | 2 - 1 | Ιένα | ||
Έρφουρτ | 4 - 2 | Κέμι Λειψίας | ||
Παρασκευή 18 Αυγούστου 2023 | ||||
Ζβικάου | 1 - 1 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Μιουζέλβιτς | 1 - 2 | Λουκενβάλντε | ||
Αλτγκλιένικε | 2 - 6 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Κέμι Λειψίας | 2 - 0 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Μπερλίνερ | 0 - 4 | Έρφουρτ | ||
Έιλεμνπουργκ | 1 - 3 | Δυναμό | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
Κότμπους | 2 - 0 | Κέμνιτσερ | ||
Γκρέιφσβαλντ | 1 - 0 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Ιένα | 2 - 3 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Τετάρτη 23 Αυγούστου 2023 | ||||
Μπερλίνερ | 0 - 1 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Παρασκευή 25 Αυγούστου 2023 | ||||
Βικτόρια Βερολίνου | 1 - 0 | Αλτγκλιένικε | ||
Δυναμό | 2 - 1 | Ιένα | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Κότμπους | 1 - 1 | Κέμι Λειψίας | ||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 0 - 1 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Λουκενβάλντε | 3 - 3 | Έιλεμνπουργκ | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 1 - 1 | Μιουζέλβιτς | ||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 1 - 1 | Μπερλίνερ | ||
Έρφουρτ | 4 - 1 | Ζβικάου | ||
Τρίτη 29 Αυγούστου 2023 | ||||
Κέμνιτσερ | 0 - 0 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Πέμπτη 31 Αυγούστου 2023 | ||||
Αλτγκλιένικε | 1 - 1 | Έρφουρτ | ||
Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μπερλίνερ | 0 - 4 | Κότμπους | ||
Έιλεμνπουργκ | 3 - 2 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ιένα | 3 - 0 | Λουκενβάλντε | ||
Κέμι Λειψίας | 1 - 0 | Κέμνιτσερ | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Γκρέιφσβαλντ | 0 - 0 | Δυναμό | ||
Ζβικάου | 3 - 2 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Μιουζέλβιτς | 0 - 1 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Μπάμπελσμπεργκ | 4 - 1 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κέμνιτσερ | 1 - 0 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Δυναμό | 3 - 0 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Λουκενβάλντε | 1 - 5 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 1 - 1 | Ιένα | ||
Έρφουρτ | 1 - 2 | Μιουζέλβιτς | ||
Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κέμι Λειψίας | 0 - 0 | Μπερλίνερ | ||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 1 - 2 | Αλτγκλιένικε | ||
Βικτόρια Βερολίνου | 0 - 0 | Έιλεμνπουργκ | ||
Κότμπους | 3 - 1 | Ζβικάου | ||
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μπάμπελσμπεργκ | 1 - 2 | Λουκενβάλντε | ||
Μπερλίνερ | 0 - 1 | Κέμνιτσερ | ||
Ζβικάου | 0 - 0 | Κέμι Λειψίας | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ιένα | 1 - 2 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Έιλεμνπουργκ | 0 - 0 | Έρφουρτ | ||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 1 - 1 | Δυναμό | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Γκρέιφσβαλντ | 5 - 2 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Αλτγκλιένικε | 1 - 2 | Κότμπους | ||
Μιουζέλβιτς | 4 - 2 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κέμι Λειψίας | 0 - 3 | Αλτγκλιένικε | ||
Λουκενβάλντε | 2 - 0 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 1 - 2 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Βικτόρια Βερολίνου | 2 - 2 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Κότμπους | 2 - 1 | Μιουζέλβιτς | ||
Κέμνιτσερ | 0 - 4 | Δυναμό | ||
Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 2 - 2 | Έιλεμνπουργκ | ||
Μπερλίνερ | 2 - 1 | Ζβικάου | ||
Έρφουρτ | 1 - 1 | Ιένα | ||
Παρασκευή 6 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Έιλεμνπουργκ | 1 - 3 | Κότμπους | ||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 3 - 3 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Μπάμπελσμπεργκ | 3 - 0 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ιένα | 5 - 1 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Γκρέιφσβαλντ | 1 - 1 | Έρφουρτ | ||
Αλτγκλιένικε | 3 - 1 | Μπερλίνερ | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Δυναμό | 4 - 0 | Λουκενβάλντε | ||
Μιουζέλβιτς | 2 - 4 | Κέμι Λειψίας | ||
Ζβικάου | 1 - 2 | Κέμνιτσερ | ||
Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 1 - 0 | Λουκενβάλντε | ||
Πέμπτη 19 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 0 - 1 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Έρφουρτ | 0 - 1 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 1 - 2 | Δυναμό | ||
Κέμνιτσερ | 1 - 2 | Λουκενβάλντε | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μπερλίνερ | 1 - 1 | Μιουζέλβιτς | ||
Κότμπους | 0 - 2 | Ιένα | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Βικτόρια Βερολίνου | 5 - 0 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Ζβικάου | 0 - 5 | Αλτγκλιένικε | ||
Κέμι Λειψίας | 1 - 0 | Έιλεμνπουργκ | ||
Παρασκευή 27 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Δυναμό | 3 - 3 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Έιλεμνπουργκ | 2 - 2 | Μπερλίνερ | ||
Λουκενβάλντε | 2 - 0 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Γκρέιφσβαλντ | 1 - 1 | Κότμπους | ||
Μπάμπελσμπεργκ | 1 - 0 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Ιένα | 1 - 0 | Κέμι Λειψίας | ||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 1 - 0 | Έρφουρτ | ||
Τρίτη 31 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μιουζέλβιτς | 1 - 0 | Ζβικάου | ||
Παρασκευή 3 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Μπερλίνερ | 0 - 1 | Ιένα | ||
Βικτόρια Βερολίνου | 2 - 0 | Λουκενβάλντε | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Αλτγκλιένικε | 2 - 3 | Μιουζέλβιτς | ||
Κέμι Λειψίας | 0 - 0 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Έρφουρτ | 3 - 1 | Δυναμό | ||
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κότμπους | 4 - 0 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Κέμνιτσερ | 4 - 1 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Ζβικάου | 2 - 2 | Έιλεμνπουργκ | ||
Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 1 - 1 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Μπάμπελσμπεργκ | 2 - 0 | Κέμι Λειψίας | ||
Έιλεμνπουργκ | 1 - 0 | Αλτγκλιένικε | ||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 0 - 1 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Γκρέιφσβαλντ | 5 - 0 | Μπερλίνερ | ||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 2 - 2 | Κότμπους | ||
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Δυναμό | 0 - 0 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Λουκενβάλντε | 4 - 0 | Έρφουρτ | ||
Μιουζέλβιτς | 1 - 0 | Κέμνιτσερ | ||
Τρίτη 21 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Αλτγκλιένικε | 2 - 1 | Κέμνιτσερ | ||
Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Μπερλίνερ | 3 - 2 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Ζβικάου | 2 - 2 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Μιουζέλβιτς | 0 - 1 | Έιλεμνπουργκ | ||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κέμνιτσερ | 2 - 1 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Έρφουρτ | 0 - 2 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Κότμπους | 0 - 1 | Δυναμό | ||
Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κέμι Λειψίας | 1 - 1 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Αλτγκλιένικε | 0 - 0 | Ιένα | ||
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ιένα | 1 - 0 | Μιουζέλβιτς | ||
Παρασκευή 8 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Έρφουρτ | 7 - 2 | Κέμνιτσερ | ||
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ζβικάου | 3 - 2 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Μιουζέλβιτς | 1 - 2 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Τρίτη 12 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 0 - 2 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ζβικάου | 0 - 1 | Δυναμό | ||
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Έιλεμνπουργκ | 0 - 2 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Ιένα | 0 - 1 | Κέμνιτσερ | ||
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 3 - 2 | Έρφουρτ | ||
Τρίτη 19 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ιένα | 2 - 5 | Ζβικάου | ||
Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 1 - 0 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Τετάρτη 24 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Λουκενβάλντε | 1 - 1 | Κότμπους | ||
Παρασκευή 26 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Κέμνιτσερ | 2 - 0 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Μπάμπελσμπεργκ | 1 - 0 | Έιλεμνπουργκ | ||
Έρφουρτ | 2 - 0 | Κότμπους | ||
Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Λουκενβάλντε | 0 - 1 | Ζβικάου | ||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 3 - 1 | Μπερλίνερ | ||
Γκρέιφσβαλντ | 3 - 0 | Ιένα | ||
Τετάρτη 31 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Κέμνιτσερ | 2 - 0 | Έιλεμνπουργκ | ||
Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κέμι Λειψίας | 1 - 1 | Έρφουρτ | ||
Ζβικάου | 4 - 1 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Μπερλίνερ | 1 - 2 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Γκρέιφσβαλντ | 0 - 0 | Κέμνιτσερ | ||
Αλτγκλιένικε | 3 - 2 | Λουκενβάλντε | ||
Έιλεμνπουργκ | 2 - 4 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Ιένα | 1 - 1 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κότμπους | 3 - 1 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Μιουζέλβιτς | 0 - 1 | Δυναμό | ||
Τρίτη 6 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Γκρέιφσβαλντ | 1 - 2 | Αλτγκλιένικε | ||
Μπερλίνερ | 2 - 1 | Λουκενβάλντε | ||
Τετάρτη 7 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κότμπους | 4 - 3 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Δυναμό | 2 - 0 | Κέμι Λειψίας | ||
Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 0 - 2 | Αλτγκλιένικε | ||
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Έρφουρτ | 1 - 0 | Μπερλίνερ | ||
Μπάμπελσμπεργκ | 0 - 1 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Κέμνιτσερ | 1 - 4 | Κότμπους | ||
Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 2 - 3 | Κέμι Λειψίας | ||
Λουκενβάλντε | 1 - 0 | Μιουζέλβιτς | ||
Δυναμό | 2 - 2 | Έιλεμνπουργκ | ||
Τρίτη 13 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Αλτγκλιένικε | 2 - 0 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Έιλεμνπουργκ | 0 - 3 | Λουκενβάλντε | ||
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Αλτγκλιένικε | 0 - 1 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Ιένα | 2 - 3 | Δυναμό | ||
Ζβικάου | 5 - 0 | Έρφουρτ | ||
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Γκρέιφσβαλντ | 4 - 0 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Μπερλίνερ | 2 - 1 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Μιουζέλβιτς | 2 - 2 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Τρίτη 20 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Μπάμπελσμπεργκ | 3 - 1 | Ζβικάου | ||
Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κέμι Λειψίας | 1 - 1 | Λουκενβάλντε | ||
Βικτόρια Βερολίνου | 0 - 0 | Έρφουρτ | ||
Παρασκευή 23 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Δυναμό | 0 - 0 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 2 - 3 | Έιλεμνπουργκ | ||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 1 - 0 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Λουκενβάλντε | 0 - 3 | Ιένα | ||
Κότμπους | 2 - 1 | Μπερλίνερ | ||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 0 - 1 | Ζβικάου | ||
Έρφουρτ | 2 - 2 | Αλτγκλιένικε | ||
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κέμνιτσερ | 1 - 1 | Κέμι Λειψίας | ||
Βικτόρια Βερολίνου | 0 - 0 | Μιουζέλβιτς | ||
Τρίτη 27 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Έιλεμνπουργκ | 1 - 1 | Ιένα | ||
Μπερλίνερ | 0 - 2 | Δυναμό | ||
Κότμπους | 3 - 0 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 4 - 1 | Μιουζέλβιτς | ||
Αλτγκλιένικε | 2 - 2 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Παρασκευή 1 Μαρτίου 2024 | ||||
Έιλεμνπουργκ | 2 - 1 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 | ||||
Ιένα | 3 - 1 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Μπάμπελσμπεργκ | 1 - 1 | Δυναμό | ||
Αλτγκλιένικε | 2 - 3 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 1 - 1 | Κέμνιτσερ | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Γκρέιφσβαλντ | 2 - 2 | Λουκενβάλντε | ||
Ζβικάου | 0 - 2 | Κότμπους | ||
Μπερλίνερ | 0 - 1 | Κέμι Λειψίας | ||
Μιουζέλβιτς | 4 - 1 | Έρφουρτ | ||
Τετάρτη 6 Μαρτίου 2024 | ||||
Βικτόρια Βερολίνου | 1 - 0 | Κέμι Λειψίας | ||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 0 - 0 | Μπερλίνερ | ||
Παρασκευή 8 Μαρτίου 2024 | ||||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 0 - 1 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Έρφουρτ | 2 - 2 | Έιλεμνπουργκ | ||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 1 - 2 | Μιουζέλβιτς | ||
Σάββατο 9 Μαρτίου 2024 | ||||
Κότμπους | 0 - 0 | Αλτγκλιένικε | ||
Λουκενβάλντε | 1 - 2 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Δυναμό | 4 - 0 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 | ||||
Βικτόρια Βερολίνου | 1 - 5 | Ιένα | ||
Κέμνιτσερ | 2 - 0 | Μπερλίνερ | ||
Κέμι Λειψίας | 1 - 2 | Ζβικάου | ||
Παρασκευή 15 Μαρτίου 2024 | ||||
Μπάμπελσμπεργκ | 1 - 2 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Αλτγκλιένικε | 4 - 0 | Κέμι Λειψίας | ||
Ζβικάου | 2 - 0 | Μπερλίνερ | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
Δυναμό | 1 - 3 | Κέμνιτσερ | ||
Έιλεμνπουργκ | 2 - 1 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Ιένα | 3 - 1 | Έρφουρτ | ||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2024 | ||||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 1 - 1 | Λουκενβάλντε | ||
Γκρέιφσβαλντ | 4 - 1 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Μιουζέλβιτς | 0 - 1 | Κότμπους | ||
Τρίτη 19 Μαρτίου 2024 | ||||
Μπάμπελσμπεργκ | 1 - 0 | Κέμνιτσερ | ||
Τετάρτη 20 Μαρτίου 2024 | ||||
Βικτόρια Βερολίνου | 2 - 0 | Ζβικάου | ||
Σάββατο 23 Μαρτίου 2024 | ||||
Κέμι Λειψίας | 3 - 0 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Δυναμό | 3 - 2 | Αλτγκλιένικε | ||
Τρίτη 26 Μαρτίου 2024 | ||||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 2 - 0 | Ιένα | ||
Τετάρτη 27 Μαρτίου 2024 | ||||
Μιουζέλβιτς | 0 - 0 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Κέμι Λειψίας | 3 - 0 | Κότμπους | ||
Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024 | ||||
Έρφουρτ | 1 - 1 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Λουκενβάλντε | 2 - 0 | Δυναμό | ||
Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024 | ||||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 1 - 1 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 | ||||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 1 - 3 | Ιένα | ||
Μπερλίνερ | 1 - 2 | Αλτγκλιένικε | ||
Κυριακή 31 Μαρτίου 2024 | ||||
Βικτόρια Βερολίνου | 1 - 1 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Κέμνιτσερ | 2 - 0 | Ζβικάου | ||
Δευτέρα 1 Απριλίου 2024 | ||||
Κέμι Λειψίας | 2 - 1 | Μιουζέλβιτς | ||
Κότμπους | 2 - 1 | Έιλεμνπουργκ | ||
Παρασκευή 5 Απριλίου 2024 | ||||
Ιένα | 1 - 1 | Κότμπους | ||
Δυναμό | 1 - 0 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Λουκενβάλντε | 1 - 2 | Κέμνιτσερ | ||
Γκρέιφσβαλντ | 1 - 3 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Έιλεμνπουργκ | 1 - 3 | Κέμι Λειψίας | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Μπάμπελσμπεργκ | 3 - 1 | Έρφουρτ | ||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 1 - 2 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Αλτγκλιένικε | 2 - 3 | Ζβικάου | ||
Μιουζέλβιτς | 4 - 2 | Μπερλίνερ | ||
Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 | ||||
Κότμπους | 2 - 1 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Μπερλίνερ | 0 - 2 | Έιλεμνπουργκ | ||
Ζβικάου | 1 - 1 | Μιουζέλβιτς | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Κέμνιτσερ | 1 - 3 | Αλτγκλιένικε | ||
Βικτόρια Βερολίνου | 3 - 1 | Δυναμό | ||
Έρφουρτ | 0 - 1 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 1 - 0 | Λουκενβάλντε | ||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 2 - 1 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Κέμι Λειψίας | 2 - 2 | Ιένα | ||
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024 | ||||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 1 - 1 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Δυναμό | 2 - 2 | Έρφουρτ | ||
Λουκενβάλντε | 1 - 2 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Έιλεμνπουργκ | 0 - 2 | Ζβικάου | ||
Μιουζέλβιτς | 2 - 2 | Αλτγκλιένικε | ||
Γκρέιφσβαλντ | 3 - 0 | Κέμι Λειψίας | ||
Κυριακή 21 Απριλίου 2024 | ||||
Μπάμπελσμπεργκ | 0 - 3 | Κότμπους | ||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 0 - 5 | Κέμνιτσερ | ||
Ιένα | 3 - 3 | Μπερλίνερ | ||
Παρασκευή 26 Απριλίου 2024 | ||||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 3 - 2 | Δυναμό | ||
Κέμι Λειψίας | 0 - 0 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Αλτγκλιένικε | 2 - 3 | Έιλεμνπουργκ | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Κέμνιτσερ | 1 - 2 | Μιουζέλβιτς | ||
Έρφουρτ | 5 - 2 | Λουκενβάλντε | ||
Κότμπους | 4 - 3 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
Βικτόρια Βερολίνου | 3 - 2 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Ζβικάου | 1 - 2 | Ιένα | ||
Μπερλίνερ | 0 - 1 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Παρασκευή 3 Μαΐου 2024 | ||||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 1 - 0 | Έρφουρτ | ||
Έιλεμνπουργκ | 0 - 2 | Μιουζέλβιτς | ||
Μπάμπελσμπεργκ | 3 - 0 | Μπερλίνερ | ||
Σάββατο 4 Μαΐου 2024 | ||||
Ιένα | 2 - 2 | Αλτγκλιένικε | ||
Δυναμό | 0 - 2 | Κότμπους | ||
Κυριακή 5 Μαΐου 2024 | ||||
Λουκενβάλντε | 2 - 2 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Βικτόρια Βερολίνου | 2 - 0 | Κέμνιτσερ | ||
Γκρέιφσβαλντ | 4 - 2 | Ζβικάου | ||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 0 - 2 | Κέμι Λειψίας | ||
West, Group Stage | ||||
Παρασκευή 12 Μαΐου 2023 | ||||
Λίπσταντ | 2 - 1 | Κολωνία ΙΙ | ||
Ροντινγκχάουζεν | 6 - 0 | Στράελεν | ||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Ντίρεν | 4 - 2 | Βίντενμπρουκ | ||
Φορτούνα Κολωνίας | 2 - 4 | Βούπερταλ | ||
Σάλκε 04 ΙΙ | 5 - 5 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Κάαν-Μάριενμπορν | 4 - 2 | Άαχεν | ||
Bocholt | 1 - 5 | Ομπερχάουζεν | ||
Προύτζεν Μούνστερ | 3 - 0 | Άλεν | ||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 0 - 3 | Wattenscheid | ||
Παρασκευή 28 Ιουλίου 2023 | ||||
Άαχεν | 1 - 2 | Βούπερταλ | ||
Σάββατο 29 Ιουλίου 2023 | ||||
Βέλμπερτ | 2 - 0 | Λίπσταντ | ||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 1 - 2 | Ντίρεν | ||
Σάλκε 04 ΙΙ | 2 - 5 | Bocholt | ||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 1 - 0 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Ροντινγκχάουζεν | 2 - 0 | Άλεν | ||
Βίντενμπρουκ | 1 - 0 | Ομπερχάουζεν | ||
Κυριακή 30 Ιουλίου 2023 | ||||
Πάντερμπορν II | 3 - 2 | Gutersloh | ||
Τρίτη 1 Αυγούστου 2023 | ||||
Φορτούνα Κολωνίας | 5 - 1 | Κολωνία ΙΙ | ||
Παρασκευή 4 Αυγούστου 2023 | ||||
Λίπσταντ | 1 - 3 | Άαχεν | ||
Gutersloh | 2 - 2 | Βίντενμπρουκ | ||
Ομπερχάουζεν | 2 - 2 | Βέλμπερτ | ||
Σάββατο 5 Αυγούστου 2023 | ||||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 0 - 2 | Πάντερμπορν II | ||
Bocholt | 1 - 0 | Ροντινγκχάουζεν | ||
Βούπερταλ | 3 - 2 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Φορτούνα Κολωνίας | 1 - 0 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Ντίρεν | 2 - 2 | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Άλεν | 0 - 5 | Κολωνία ΙΙ | ||
Παρασκευή 11 Αυγούστου 2023 | ||||
Άαχεν | 2 - 2 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Σάλκε 04 ΙΙ | 1 - 3 | Βούπερταλ | ||
Σάββατο 12 Αυγούστου 2023 | ||||
Βίντενμπρουκ | 1 - 4 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 2 - 1 | Άλεν | ||
Λίπσταντ | 1 - 4 | Ομπερχάουζεν | ||
Ροντινγκχάουζεν | 2 - 0 | Ντίρεν | ||
Κολωνία ΙΙ | 1 - 0 | Bocholt | ||
Κυριακή 13 Αυγούστου 2023 | ||||
Πάντερμπορν II | 1 - 2 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Παρασκευή 18 Αυγούστου 2023 | ||||
Ομπερχάουζεν | 4 - 1 | Άαχεν | ||
Gutersloh | 2 - 1 | Λίπσταντ | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 3 - 6 | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Bocholt | 3 - 2 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 1 - 1 | Βέλμπερτ | ||
Ντίρεν | 1 - 1 | Κολωνία ΙΙ | ||
Βούπερταλ | 1 - 0 | Ροντινγκχάουζεν | ||
Φορτούνα Κολωνίας | 0 - 1 | Βίντενμπρουκ | ||
Άλεν | 1 - 1 | Πάντερμπορν II | ||
Παρασκευή 25 Αυγούστου 2023 | ||||
Βίντενμπρουκ | 1 - 1 | Άλεν | ||
Βέλμπερτ | 0 - 3 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Άαχεν | 0 - 0 | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 1 - 3 | Ντίρεν | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Ροντινγκχάουζεν | 2 - 4 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Λίπσταντ | 3 - 0 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Ομπερχάουζεν | 2 - 0 | Gutersloh | ||
Κολωνία ΙΙ | 2 - 2 | Βούπερταλ | ||
Δευτέρα 28 Αυγούστου 2023 | ||||
Πάντερμπορν II | 5 - 0 | Bocholt | ||
Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 0 - 2 | Ομπερχάουζεν | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Άλεν | 3 - 2 | Βέλμπερτ | ||
Gutersloh | 1 - 1 | Άαχεν | ||
Βούπερταλ | 2 - 0 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Bocholt | 1 - 0 | Βίντενμπρουκ | ||
Φορτούνα Κολωνίας | 4 - 1 | Λίπσταντ | ||
Σάλκε 04 ΙΙ | 3 - 0 | Ροντινγκχάουζεν | ||
Ντίρεν | 2 - 0 | Πάντερμπορν II | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 0 - 2 | Κολωνία ΙΙ | ||
Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Πάντερμπορν II | 4 - 1 | Βούπερταλ | ||
Βέλμπερτ | 0 - 1 | Gutersloh | ||
Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Λίπσταντ | 3 - 0 | Άλεν | ||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 2 - 1 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κολωνία ΙΙ | 2 - 1 | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Βέλμπερτ | 1 - 1 | Bocholt | ||
Gutersloh | 1 - 0 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Ομπερχάουζεν | 0 - 0 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Άαχεν | 1 - 0 | Ροντινγκχάουζεν | ||
Βίντενμπρουκ | 0 - 1 | Ντίρεν | ||
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 2 - 1 | Πάντερμπορν II | ||
Βούπερταλ | 1 - 1 | Βίντενμπρουκ | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ντίρεν | 4 - 1 | Βέλμπερτ | ||
Σάλκε 04 ΙΙ | 1 - 0 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Άλεν | 0 - 0 | Ομπερχάουζεν | ||
Ροντινγκχάουζεν | 1 - 0 | Κολωνία ΙΙ | ||
Φορτούνα Κολωνίας | 3 - 0 | Gutersloh | ||
Bocholt | 2 - 1 | Λίπσταντ | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 0 - 0 | Άαχεν | ||
Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 4 - 1 | Ροντινγκχάουζεν | ||
Βέλμπερτ | 1 - 0 | Βούπερταλ | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Gutersloh | 2 - 0 | Άλεν | ||
Άαχεν | 1 - 1 | Κολωνία ΙΙ | ||
Ομπερχάουζεν | 0 - 0 | Bocholt | ||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 1 - 1 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Βίντενμπρουκ | 1 - 3 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Λίπσταντ | 2 - 4 | Ντίρεν | ||
Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Πάντερμπορν II | 2 - 2 | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Παρασκευή 6 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Φορτούνα Κολωνίας | 0 - 1 | Άαχεν | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σάλκε 04 ΙΙ | 1 - 0 | Βίντενμπρουκ | ||
Βούπερταλ | 3 - 4 | Λίπσταντ | ||
Ροντινγκχάουζεν | 2 - 0 | Πάντερμπορν II | ||
Ντίρεν | 1 - 2 | Ομπερχάουζεν | ||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 4 - 2 | Βέλμπερτ | ||
Bocholt | 2 - 0 | Gutersloh | ||
Άλεν | 0 - 4 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Κολωνία ΙΙ | 2 - 0 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Παρασκευή 13 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Φορτούνα Κολωνίας | 2 - 0 | Άλεν | ||
Βίντενμπρουκ | 1 - 0 | Ροντινγκχάουζεν | ||
Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λίπσταντ | 1 - 1 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 0 - 2 | Bocholt | ||
Βέλμπερτ | 0 - 4 | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Άαχεν | 4 - 1 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Ομπερχάουζεν | 1 - 1 | Βούπερταλ | ||
Gutersloh | 1 - 3 | Ντίρεν | ||
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 3 - 2 | Πάντερμπορν II | ||
Gutersloh | 1 - 4 | Βούπερταλ | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ροντινγκχάουζεν | 4 - 1 | Βέλμπερτ | ||
Άλεν | 1 - 4 | Άαχεν | ||
Bocholt | 2 - 1 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Ντίρεν | 5 - 0 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Κολωνία ΙΙ | 3 - 0 | Βίντενμπρουκ | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σάλκε 04 ΙΙ | 3 - 1 | Λίπσταντ | ||
Τετάρτη 25 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Πάντερμπορν II | 3 - 1 | Κολωνία ΙΙ | ||
Παρασκευή 27 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λίπσταντ | 0 - 0 | Ροντινγκχάουζεν | ||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 2 - 3 | Βούπερταλ | ||
Φορτούνα Κολωνίας | 1 - 0 | Ντίρεν | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Βέλμπερτ | 1 - 5 | Κολωνία ΙΙ | ||
Gutersloh | 2 - 2 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Άλεν | 1 - 3 | Bocholt | ||
Βίντενμπρουκ | 1 - 2 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Άαχεν | 2 - 1 | Πάντερμπορν II | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ομπερχάουζεν | 1 - 3 | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Παρασκευή 3 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 1 - 1 | Βέλμπερτ | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σάλκε 04 ΙΙ | 2 - 3 | Gutersloh | ||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 1 - 3 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Βούπερταλ | 2 - 1 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Bocholt | 3 - 0 | Άαχεν | ||
Ντίρεν | 1 - 3 | Άλεν | ||
Ροντινγκχάουζεν | 0 - 4 | Ομπερχάουζεν | ||
Πάντερμπορν II | 2 - 2 | Βίντενμπρουκ | ||
Κολωνία ΙΙ | 2 - 0 | Λίπσταντ | ||
Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Άαχεν | 1 - 0 | Βίντενμπρουκ | ||
Gutersloh | 2 - 1 | Ροντινγκχάουζεν | ||
Βέλμπερτ | 2 - 2 | Πάντερμπορν II | ||
Φορτούνα Κολωνίας | 4 - 3 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 1 - 1 | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Άλεν | 2 - 1 | Βούπερταλ | ||
Bocholt | 0 - 0 | Ντίρεν | ||
Ομπερχάουζεν | 0 - 2 | Κολωνία ΙΙ | ||
Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Βίντενμπρουκ | 2 - 1 | Βέλμπερτ | ||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 2 - 5 | Ομπερχάουζεν | ||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 3 - 1 | Άλεν | ||
Κολωνία ΙΙ | 3 - 3 | Gutersloh | ||
Βούπερταλ | 1 - 2 | Bocholt | ||
Σάλκε 04 ΙΙ | 0 - 2 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Ροντινγκχάουζεν | 1 - 0 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Άαχεν | 2 - 1 | Ντίρεν | ||
Δευτέρα 20 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Πάντερμπορν II | 1 - 1 | Λίπσταντ | ||
Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Λίπσταντ | 1 - 1 | Βίντενμπρουκ | ||
Βέλμπερτ | 0 - 1 | Άαχεν | ||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 3 - 2 | Κολωνία ΙΙ | ||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ομπερχάουζεν | 4 - 1 | Πάντερμπορν II | ||
Φορτούνα Κολωνίας | 1 - 3 | Ροντινγκχάουζεν | ||
Ντίρεν | 1 - 1 | Βούπερταλ | ||
Gutersloh | 3 - 0 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Bocholt | 1 - 0 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Κολωνία ΙΙ | 3 - 3 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Βούπερταλ | 3 - 4 | Άαχεν | ||
Ντίρεν | 3 - 1 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Bocholt | 0 - 0 | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Ομπερχάουζεν | 2 - 2 | Βίντενμπρουκ | ||
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Πάντερμπορν II | 1 - 3 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Ροντινγκχάουζεν | 2 - 0 | Bocholt | ||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 0 - 4 | Βούπερταλ | ||
Άαχεν | 2 - 1 | Λίπσταντ | ||
Σάλκε 04 ΙΙ | 3 - 0 | Ντίρεν | ||
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Κολωνία ΙΙ | 0 - 2 | Άλεν | ||
Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 3 - 2 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Gutersloh | 1 - 3 | Πάντερμπορν II | ||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 0 - 0 | Ομπερχάουζεν | ||
Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ομπερχάουζεν | 1 - 1 | Λίπσταντ | ||
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Βούπερταλ | 3 - 1 | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Gutersloh | 1 - 2 | Βέλμπερτ | ||
Bocholt | 2 - 2 | Κολωνία ΙΙ | ||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 0 - 4 | Άαχεν | ||
Ντίρεν | 2 - 3 | Ροντινγκχάουζεν | ||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 0 - 1 | Βίντενμπρουκ | ||
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Φορτούνα Κολωνίας | 0 - 0 | Πάντερμπορν II | ||
Τρίτη 6 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Βέλμπερτ | 0 - 3 | Ομπερχάουζεν | ||
Βίντενμπρουκ | 0 - 2 | Gutersloh | ||
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Λίπσταντ | 1 - 2 | Gutersloh | ||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 0 - 2 | Bocholt | ||
Βίντενμπρουκ | 3 - 1 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Βέλμπερτ | 0 - 5 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Σάλκε 04 ΙΙ | 2 - 0 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Άαχεν | 3 - 1 | Ομπερχάουζεν | ||
Πάντερμπορν II | 2 - 2 | Άλεν | ||
Ροντινγκχάουζεν | 0 - 4 | Βούπερταλ | ||
Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κολωνία ΙΙ | 0 - 1 | Ντίρεν | ||
Τρίτη 13 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Άλεν | 3 - 2 | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 1 - 5 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Βούπερταλ | 2 - 0 | Κολωνία ΙΙ | ||
Gutersloh | 0 - 4 | Ομπερχάουζεν | ||
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 0 - 1 | Ροντινγκχάουζεν | ||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 3 - 0 | Λίπσταντ | ||
Άλεν | 0 - 1 | Βίντενμπρουκ | ||
Bocholt | 0 - 1 | Πάντερμπορν II | ||
Φορτούνα Κολωνίας | 2 - 1 | Βέλμπερτ | ||
Ντίρεν | 3 - 0 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σάλκε 04 ΙΙ | 2 - 3 | Άαχεν | ||
Παρασκευή 23 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Βέλμπερτ | 3 - 2 | Άλεν | ||
Πάντερμπορν II | 2 - 0 | Ντίρεν | ||
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 3 - 1 | Βούπερταλ | ||
Κολωνία ΙΙ | 1 - 1 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Βίντενμπρουκ | 0 - 0 | Bocholt | ||
Λίπσταντ | 2 - 2 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Άαχεν | 4 - 0 | Gutersloh | ||
Ροντινγκχάουζεν | 0 - 0 | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ομπερχάουζεν | 0 - 1 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 | ||||
Άλεν | 1 - 2 | Λίπσταντ | ||
Ντίρεν | 3 - 5 | Βίντενμπρουκ | ||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 2 - 0 | Gutersloh | ||
Ροντινγκχάουζεν | 1 - 1 | Άαχεν | ||
Φορτούνα Κολωνίας | 2 - 1 | Ομπερχάουζεν | ||
Bocholt | 4 - 1 | Βέλμπερτ | ||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 2 - 0 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Σάλκε 04 ΙΙ | 0 - 1 | Κολωνία ΙΙ | ||
Βούπερταλ | 3 - 2 | Πάντερμπορν II | ||
Τετάρτη 6 Μαρτίου 2024 | ||||
Λίπσταντ | 2 - 1 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Άλεν | 1 - 5 | Ροντινγκχάουζεν | ||
Παρασκευή 8 Μαρτίου 2024 | ||||
Άαχεν | 2 - 1 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Βέλμπερτ | 2 - 1 | Ντίρεν | ||
Σάββατο 9 Μαρτίου 2024 | ||||
Πάντερμπορν II | 2 - 4 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Gutersloh | 1 - 1 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Λίπσταντ | 2 - 0 | Bocholt | ||
Ομπερχάουζεν | 1 - 1 | Άλεν | ||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 5 - 1 | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Κολωνία ΙΙ | 0 - 3 | Ροντινγκχάουζεν | ||
Βίντενμπρουκ | 3 - 0 | Βούπερταλ | ||
Παρασκευή 15 Μαρτίου 2024 | ||||
Σάλκε 04 ΙΙ | 3 - 0 | Πάντερμπορν II | ||
Κολωνία ΙΙ | 0 - 2 | Άαχεν | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 1 - 2 | Βίντενμπρουκ | ||
Ροντινγκχάουζεν | 5 - 1 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Ντίρεν | 2 - 0 | Λίπσταντ | ||
Bocholt | 0 - 0 | Ομπερχάουζεν | ||
Βούπερταλ | 5 - 0 | Βέλμπερτ | ||
Άλεν | 1 - 1 | Gutersloh | ||
Φορτούνα Κολωνίας | 4 - 1 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Σάββατο 23 Μαρτίου 2024 | ||||
Άλεν | 3 - 1 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Λίπσταντ | 2 - 1 | Βέλμπερτ | ||
Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024 | ||||
Ομπερχάουζεν | 2 - 2 | Ντίρεν | ||
Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 | ||||
Λίπσταντ | 0 - 1 | Βούπερταλ | ||
Βέλμπερτ | 1 - 1 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Gutersloh | 1 - 0 | Bocholt | ||
Άαχεν | 1 - 0 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Βίντενμπρουκ | 1 - 3 | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 4 - 2 | Άλεν | ||
Κυριακή 31 Μαρτίου 2024 | ||||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 0 - 1 | Κολωνία ΙΙ | ||
Πάντερμπορν II | 0 - 0 | Ροντινγκχάουζεν | ||
Παρασκευή 5 Απριλίου 2024 | ||||
Κολωνία ΙΙ | 1 - 0 | Πάντερμπορν II | ||
Ροντινγκχάουζεν | 0 - 3 | Βίντενμπρουκ | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Ντίρεν | 2 - 2 | Gutersloh | ||
Άλεν | 0 - 2 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Bocholt | 0 - 2 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 1 - 2 | Άαχεν | ||
Βούπερταλ | 3 - 0 | Ομπερχάουζεν | ||
Σάλκε 04 ΙΙ | 2 - 0 | Βέλμπερτ | ||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 4 - 0 | Λίπσταντ | ||
Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 | ||||
Βέλμπερτ | 0 - 0 | Ροντινγκχάουζεν | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Ομπερχάουζεν | 0 - 0 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Φορτούνα Κολωνίας | 0 - 1 | Bocholt | ||
Βούπερταλ | 3 - 0 | Gutersloh | ||
Άαχεν | 3 - 0 | Άλεν | ||
Λίπσταντ | 1 - 5 | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Βίντενμπρουκ | 3 - 1 | Κολωνία ΙΙ | ||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 0 - 0 | Ντίρεν | ||
Δευτέρα 15 Απριλίου 2024 | ||||
Πάντερμπορν II | 4 - 1 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024 | ||||
Ροντινγκχάουζεν | 2 - 3 | Λίπσταντ | ||
Σάλκε 04 ΙΙ | 1 - 1 | Ομπερχάουζεν | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 2 - 3 | Βίντενμπρουκ | ||
Ντίρεν | 2 - 2 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 0 - 0 | Gutersloh | ||
Πάντερμπορν II | 0 - 1 | Άαχεν | ||
Bocholt | 5 - 0 | Άλεν | ||
Κολωνία ΙΙ | 0 - 3 | Βέλμπερτ | ||
Παρασκευή 26 Απριλίου 2024 | ||||
Βέλμπερτ | 2 - 1 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Gutersloh | 1 - 3 | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Φορτούνα Κολωνίας | 2 - 1 | Βούπερταλ | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Άαχεν | 1 - 2 | Bocholt | ||
Ομπερχάουζεν | 1 - 1 | Ροντινγκχάουζεν | ||
Άλεν | 2 - 2 | Ντίρεν | ||
Βίντενμπρουκ | 1 - 1 | Πάντερμπορν II | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | 0 - 3 | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Λίπσταντ | 1 - 3 | Κολωνία ΙΙ | ||
Παρασκευή 3 Μαΐου 2024 | ||||
Ροντινγκχάουζεν | 2 - 0 | Gutersloh | ||
Σάββατο 4 Μαΐου 2024 | ||||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 0 - 0 | Λίπσταντ | ||
Βίντενμπρουκ | 0 - 4 | Άαχεν | ||
Σάλκε 04 ΙΙ | 2 - 2 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 2 - 1 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Ντίρεν | 1 - 1 | Bocholt | ||
Βούπερταλ | 2 - 1 | Άλεν | ||
Κολωνία ΙΙ | 1 - 2 | Ομπερχάουζεν | ||
Κυριακή 5 Μαΐου 2024 | ||||
Πάντερμπορν II | 1 - 1 | Βέλμπερτ | ||
Τρίτη 7 Μαΐου 2024 | ||||
Βούπερταλ | 1 - 0 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Παρασκευή 10 Μαΐου 2024 | ||||
Λίπσταντ | 0 - 0 | Πάντερμπορν II | ||
Βέλμπερτ | 3 - 1 | Βίντενμπρουκ | ||
Ομπερχάουζεν | 5 - 2 | Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | ||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Bocholt | - | Βούπερταλ | ||
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | - | Ροντινγκχάουζεν | ||
Φορτούνα Κολωνίας | - | Σάλκε 04 ΙΙ | ||
Gutersloh | - | Κολωνία ΙΙ | ||
Άλεν | - | Γκλάντμπαχ ΙΙ | ||
Ντίρεν | - | Άαχεν | ||
Bayern, Group Stage | ||||
Πέμπτη 20 Ιουλίου 2023 | ||||
Μπαϊρόιτ | 1 - 0 | Σάλντινγκ | ||
Παρασκευή 21 Ιουλίου 2023 | ||||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 0 - 0 | Μέμινγκεν | ||
Μπουργκχάουζεν | 3 - 3 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
Σάββατο 22 Ιουλίου 2023 | ||||
Μπάμπεργκ | 1 - 0 | Ιλερτίσεν | ||
1. Σβέινφουρτ | 0 - 0 | Ασκάφενμπεργκ | ||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 3 - 5 | Βίλζινγκ | ||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 0 - 3 | Αουμπστάντ | ||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 1 - 1 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Μπάκμπαχ | 0 - 0 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
Παρασκευή 28 Ιουλίου 2023 | ||||
Αουμπστάντ | 2 - 0 | Μπάμπεργκ | ||
SPVGG Άνσμπαχ | 2 - 2 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
Ασκάφενμπεργκ | 2 - 0 | Μπάκμπαχ | ||
Μέμινγκεν | 0 - 3 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 0 - 2 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 1 - 4 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Σάββατο 29 Ιουλίου 2023 | ||||
Βίλζινγκ | 2 - 1 | Μπαϊρόιτ | ||
Ιλερτίσεν | 2 - 1 | Μπουργκχάουζεν | ||
Παρασκευή 4 Αυγούστου 2023 | ||||
Μπαϊρόιτ | 2 - 1 | Μέμινγκεν | ||
Μπουργκχάουζεν | 0 - 1 | Αουμπστάντ | ||
Σάββατο 5 Αυγούστου 2023 | ||||
1. Σβέινφουρτ | 3 - 1 | Μπάκμπαχ | ||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 2 - 0 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
Μπάμπεργκ | 0 - 1 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 4 - 1 | Ασκάφενμπεργκ | ||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 3 - 1 | Ιλερτίσεν | ||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 1 - 2 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Σάλντινγκ | 1 - 5 | Βίλζινγκ | ||
Τετάρτη 9 Αυγούστου 2023 | ||||
Ιλερτίσεν | 2 - 3 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
Παρασκευή 11 Αυγούστου 2023 | ||||
Αουμπστάντ | 3 - 0 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Βίλζινγκ | 0 - 5 | 1. Σβέινφουρτ | ||
SPVGG Άνσμπαχ | 2 - 0 | Μπουργκχάουζεν | ||
Μπάκμπαχ | 0 - 1 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
Ασκάφενμπεργκ | 1 - 0 | Μπάμπεργκ | ||
Μέμινγκεν | 3 - 2 | Σάλντινγκ | ||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 2 - 2 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
Παρασκευή 18 Αυγούστου 2023 | ||||
Βίλζινγκ | 4 - 0 | Μέμινγκεν | ||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 1 - 1 | Αουμπστάντ | ||
Μπαϊρόιτ | 1 - 2 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Μπουργκχάουζεν | 1 - 0 | Ασκάφενμπεργκ | ||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 0 - 2 | Ιλερτίσεν | ||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 4 - 1 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
Μπάμπεργκ | 2 - 1 | Μπάκμπαχ | ||
1. Σβέινφουρτ | 4 - 0 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
Σάλντινγκ | 2 - 2 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Τρίτη 22 Αυγούστου 2023 | ||||
Σάλντινγκ | 2 - 1 | 1. Σβέινφουρτ | ||
Παρασκευή 25 Αυγούστου 2023 | ||||
Αουμπστάντ | 2 - 1 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
SPVGG Άνσμπαχ | 0 - 1 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 0 - 1 | Βίλζινγκ | ||
Ασκάφενμπεργκ | 2 - 1 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 1 - 1 | Σάλντινγκ | ||
Μέμινγκεν | 1 - 1 | 1. Σβέινφουρτ | ||
Μπάκμπαχ | 1 - 0 | Μπουργκχάουζεν | ||
Ιλερτίσεν | 3 - 1 | Μπαϊρόιτ | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 2 - 1 | Μπάμπεργκ | ||
Τρίτη 29 Αυγούστου 2023 | ||||
Βίλζινγκ | 3 - 2 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 3 - 0 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 1 - 1 | Ασκάφενμπεργκ | ||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 1 - 0 | Μπάκμπαχ | ||
1. Σβέινφουρτ | 2 - 1 | Μπάμπεργκ | ||
Μέμινγκεν | 0 - 2 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Μπαϊρόιτ | 2 - 2 | Αουμπστάντ | ||
Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ασκάφενμπεργκ | 3 - 4 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 2 - 1 | 1. Σβέινφουρτ | ||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 4 - 3 | Μέμινγκεν | ||
Ιλερτίσεν | 3 - 2 | Βίλζινγκ | ||
Μπάκμπαχ | 0 - 1 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Αουμπστάντ | 4 - 0 | Σάλντινγκ | ||
Μπάμπεργκ | 0 - 4 | Μπουργκχάουζεν | ||
SPVGG Άνσμπαχ | 2 - 2 | Μπαϊρόιτ | ||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 1 - 2 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Παρασκευή 8 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Βίλζινγκ | 2 - 0 | Αουμπστάντ | ||
1. Σβέινφουρτ | 2 - 1 | Μπουργκχάουζεν | ||
Μπαϊρόιτ | 2 - 1 | Ασκάφενμπεργκ | ||
Μέμινγκεν | 1 - 4 | Ιλερτίσεν | ||
Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 2 - 1 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 4 - 0 | Μπάμπεργκ | ||
Σάλντινγκ | 5 - 0 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 4 - 2 | Μπάκμπαχ | ||
Τρίτη 12 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σάλντινγκ | 4 - 1 | Ιλερτίσεν | ||
Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 2 - 0 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
Ασκάφενμπεργκ | 1 - 0 | Σάλντινγκ | ||
Μπάκμπαχ | 0 - 1 | Μπαϊρόιτ | ||
Μπουργκχάουζεν | 0 - 3 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Ιλερτίσεν | 3 - 1 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Αουμπστάντ | 3 - 1 | Μέμινγκεν | ||
1. Σβέινφουρτ | 1 - 4 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
SPVGG Άνσμπαχ | 1 - 3 | Βίλζινγκ | ||
Μπάμπεργκ | 1 - 5 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μπουργκχάουζεν | 1 - 0 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 1 - 1 | Μπαϊρόιτ | ||
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σάλντινγκ | 1 - 0 | Μπάκμπαχ | ||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 3 - 0 | Μπουργκχάουζεν | ||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 3 - 2 | Ιλερτίσεν | ||
Μέμινγκεν | 2 - 1 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
Μπαϊρόιτ | 2 - 2 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 5 - 0 | Αουμπστάντ | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Βίλζινγκ | 2 - 1 | Ασκάφενμπεργκ | ||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 4 - 0 | Μπάμπεργκ | ||
1. Σβέινφουρτ | 1 - 1 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 0 - 1 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μπάκμπαχ | 1 - 2 | Βίλζινγκ | ||
Ασκάφενμπεργκ | 2 - 1 | Μέμινγκεν | ||
Μπουργκχάουζεν | 1 - 4 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 3 - 0 | Σάλντινγκ | ||
Ιλερτίσεν | 1 - 3 | 1. Σβέινφουρτ | ||
Αουμπστάντ | 0 - 0 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
SPVGG Άνσμπαχ | 1 - 0 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Μπάμπεργκ | 2 - 2 | Μπαϊρόιτ | ||
Τρίτη 3 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μπαϊρόιτ | 1 - 1 | Μπουργκχάουζεν | ||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 1 - 2 | Ασκάφενμπεργκ | ||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 4 - 2 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
Βίλζινγκ | 3 - 1 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
1. Σβέινφουρτ | 0 - 2 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
Ιλερτίσεν | 1 - 0 | Αουμπστάντ | ||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 1 - 1 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Σάλντινγκ | 0 - 2 | Μπάμπεργκ | ||
Μέμινγκεν | 3 - 2 | Μπάκμπαχ | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μπάμπεργκ | 1 - 4 | Βίλζινγκ | ||
Μπουργκχάουζεν | 3 - 0 | Σάλντινγκ | ||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 3 - 1 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
Αουμπστάντ | 5 - 0 | 1. Σβέινφουρτ | ||
SPVGG Άνσμπαχ | 4 - 0 | Ιλερτίσεν | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μπάκμπαχ | 2 - 1 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 1 - 2 | Μέμινγκεν | ||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 1 - 0 | Μπαϊρόιτ | ||
Παρασκευή 13 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μέμινγκεν | 2 - 3 | Μπάμπεργκ | ||
Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Αουμπστάντ | 2 - 0 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 4 - 2 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
1. Σβέινφουρτ | 3 - 2 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
Βίλζινγκ | 2 - 0 | Μπουργκχάουζεν | ||
Ιλερτίσεν | 2 - 1 | Ασκάφενμπεργκ | ||
Μπαϊρόιτ | 1 - 2 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
Σάλντινγκ | 1 - 4 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Τρίτη 17 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 2 - 2 | Μπαϊρόιτ | ||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 2 - 2 | Σάλντινγκ | ||
Μπάκμπαχ | 2 - 3 | Ιλερτίσεν | ||
Μπουργκχάουζεν | 5 - 3 | Μέμινγκεν | ||
1. Σβέινφουρτ | 2 - 0 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
Μπάμπεργκ | 0 - 0 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 1 - 1 | Βίλζινγκ | ||
Ασκάφενμπεργκ | 0 - 0 | Αουμπστάντ | ||
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 6 - 3 | Μπάμπεργκ | ||
Μέμινγκεν | 0 - 2 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σάλντινγκ | 0 - 1 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
Μπαϊρόιτ | 3 - 0 | 1. Σβέινφουρτ | ||
SPVGG Άνσμπαχ | 3 - 0 | Ασκάφενμπεργκ | ||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 3 - 1 | Μπουργκχάουζεν | ||
Αουμπστάντ | 3 - 1 | Μπάκμπαχ | ||
Ιλερτίσεν | 2 - 2 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
Βίλζινγκ | 1 - 3 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
Παρασκευή 27 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 0 - 1 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Μέμινγκεν | 0 - 5 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 4 - 1 | Μπουργκχάουζεν | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ασκάφενμπεργκ | 0 - 2 | 1. Σβέινφουρτ | ||
Βίλζινγκ | 4 - 1 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
SPVGG Άνσμπαχ | 5 - 0 | Μπάκμπαχ | ||
Σάλντινγκ | 0 - 0 | Μπαϊρόιτ | ||
Ιλερτίσεν | 0 - 0 | Μπάμπεργκ | ||
Αουμπστάντ | 3 - 0 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
Τρίτη 31 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 4 - 0 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 3 - 4 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
1. Σβέινφουρτ | 3 - 1 | Σάλντινγκ | ||
Μπάκμπαχ | 1 - 3 | Ασκάφενμπεργκ | ||
Μπουργκχάουζεν | 3 - 2 | Ιλερτίσεν | ||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 6 - 2 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Μπαϊρόιτ | 0 - 0 | Βίλζινγκ | ||
Μπάμπεργκ | 0 - 3 | Αουμπστάντ | ||
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 2 - 1 | Μέμινγκεν | ||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 2 - 0 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 5 - 4 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 1 - 1 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ιλερτίσεν | 1 - 2 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Μπάκμπαχ | 4 - 1 | 1. Σβέινφουρτ | ||
Βίλζινγκ | 3 - 1 | Σάλντινγκ | ||
Αουμπστάντ | 0 - 1 | Μπουργκχάουζεν | ||
Μέμινγκεν | 1 - 2 | Μπαϊρόιτ | ||
Ασκάφενμπεργκ | 1 - 2 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
SPVGG Άνσμπαχ | 0 - 0 | Μπάμπεργκ | ||
Παρασκευή 17 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 2 - 0 | Ιλερτίσεν | ||
Μπουργκχάουζεν | 0 - 0 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
Μπαϊρόιτ | 0 - 1 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Μπάμπεργκ | 2 - 0 | Ασκάφενμπεργκ | ||
Σάλντινγκ | 2 - 1 | Μέμινγκεν | ||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 4 - 0 | Μπάκμπαχ | ||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Μέμινγκεν | 0 - 5 | Βίλζινγκ | ||
Ιλερτίσεν | 3 - 1 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
Ασκάφενμπεργκ | 1 - 1 | Μπουργκχάουζεν | ||
Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 4 - 0 | Μπαϊρόιτ | ||
Δευτέρα 19 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 0 - 1 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
1. Σβέινφουρτ | 0 - 1 | Βίλζινγκ | ||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 0 - 1 | Αουμπστάντ | ||
Ασκάφενμπεργκ | 0 - 1 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
Μπάκμπαχ | 0 - 0 | Μπάμπεργκ | ||
Παρασκευή 1 Μαρτίου 2024 | ||||
Μπαϊρόιτ | 0 - 1 | Ιλερτίσεν | ||
Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 | ||||
Βίλζινγκ | 1 - 1 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Μπάμπεργκ | 1 - 3 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
Μπουργκχάουζεν | 2 - 0 | Μπάκμπαχ | ||
Σάλντινγκ | 1 - 1 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 4 - 0 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
1. Σβέινφουρτ | 2 - 2 | Μέμινγκεν | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 1 - 2 | Ασκάφενμπεργκ | ||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 1 - 1 | Αουμπστάντ | ||
Παρασκευή 8 Μαρτίου 2024 | ||||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 2 - 0 | Βίλζινγκ | ||
Μπάκμπαχ | 1 - 0 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 1 - 1 | Μέμινγκεν | ||
Σάββατο 9 Μαρτίου 2024 | ||||
Αουμπστάντ | 2 - 2 | Μπαϊρόιτ | ||
SPVGG Άνσμπαχ | 0 - 3 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
Μπάμπεργκ | 0 - 1 | 1. Σβέινφουρτ | ||
Ιλερτίσεν | 3 - 0 | Σάλντινγκ | ||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 0 - 1 | Μπουργκχάουζεν | ||
Ασκάφενμπεργκ | 0 - 2 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
Τρίτη 12 Μαρτίου 2024 | ||||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 2 - 0 | 1. Σβέινφουρτ | ||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 2 - 1 | Σάλντινγκ | ||
Παρασκευή 15 Μαρτίου 2024 | ||||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 1 - 1 | Μπάκμπαχ | ||
Μπουργκχάουζεν | 2 - 2 | Μπάμπεργκ | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
1. Σβέινφουρτ | 1 - 0 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Σάλντινγκ | 0 - 1 | Αουμπστάντ | ||
Βίλζινγκ | 1 - 2 | Ιλερτίσεν | ||
Μέμινγκεν | 0 - 4 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2024 | ||||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 1 - 3 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 4 - 1 | Ασκάφενμπεργκ | ||
Δευτέρα 18 Μαρτίου 2024 | ||||
Μπαϊρόιτ | 2 - 0 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024 | ||||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 0 - 0 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Μπάκμπαχ | 1 - 3 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
Σάββατο 23 Μαρτίου 2024 | ||||
Αουμπστάντ | 0 - 2 | Βίλζινγκ | ||
Μπάμπεργκ | 1 - 1 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Ιλερτίσεν | 3 - 1 | Μέμινγκεν | ||
SPVGG Άνσμπαχ | 1 - 2 | Σάλντινγκ | ||
Μπουργκχάουζεν | 2 - 0 | 1. Σβέινφουρτ | ||
Δευτέρα 25 Μαρτίου 2024 | ||||
Ασκάφενμπεργκ | 1 - 0 | Μπαϊρόιτ | ||
Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024 | ||||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 2 - 0 | 1. Σβέινφουρτ | ||
Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 | ||||
Μέμινγκεν | 0 - 1 | Αουμπστάντ | ||
Μπαϊρόιτ | 0 - 2 | Μπάκμπαχ | ||
Βίλζινγκ | 1 - 2 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 4 - 0 | Μπάμπεργκ | ||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 1 - 2 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 2 - 2 | Ιλερτίσεν | ||
Σάλντινγκ | 2 - 1 | Ασκάφενμπεργκ | ||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 0 - 4 | Μπουργκχάουζεν | ||
Τρίτη 2 Απριλίου 2024 | ||||
Αουμπστάντ | 1 - 1 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
SPVGG Άνσμπαχ | 5 - 0 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 2 - 0 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
Παρασκευή 5 Απριλίου 2024 | ||||
Ιλερτίσεν | 1 - 1 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
Μπάκμπαχ | 1 - 1 | Σάλντινγκ | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 0 - 1 | Μπαϊρόιτ | ||
SPVGG Άνσμπαχ | 0 - 1 | Μέμινγκεν | ||
Μπάμπεργκ | 2 - 6 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
Μπουργκχάουζεν | 0 - 1 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
Αουμπστάντ | 1 - 1 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Ασκάφενμπεργκ | 0 - 2 | Βίλζινγκ | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 3 - 3 | 1. Σβέινφουρτ | ||
Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 | ||||
Μπαϊρόιτ | 2 - 1 | Μπάμπεργκ | ||
Μέμινγκεν | 0 - 0 | Ασκάφενμπεργκ | ||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 1 - 1 | Αουμπστάντ | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Βίλζινγκ | 3 - 1 | Μπάκμπαχ | ||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 3 - 0 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
Σάλντινγκ | 1 - 2 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 2 - 1 | Μπουργκχάουζεν | ||
1. Σβέινφουρτ | 0 - 2 | Ιλερτίσεν | ||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 4 - 0 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Τρίτη 16 Απριλίου 2024 | ||||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 3 - 1 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024 | ||||
Μπουργκχάουζεν | 1 - 1 | Μπαϊρόιτ | ||
Μπάκμπαχ | 3 - 2 | Μέμινγκεν | ||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 3 - 0 | 1. Σβέινφουρτ | ||
Ασκάφενμπεργκ | 1 - 1 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 2 - 1 | Βίλζινγκ | ||
SPVGG Άνσμπαχ | 0 - 2 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
Μπάμπεργκ | 2 - 0 | Σάλντινγκ | ||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 0 - 2 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
Αουμπστάντ | 0 - 2 | Ιλερτίσεν | ||
Τετάρτη 24 Απριλίου 2024 | ||||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 0 - 0 | Μπάκμπαχ | ||
Παρασκευή 26 Απριλίου 2024 | ||||
Μπαϊρόιτ | 4 - 0 | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Ιλερτίσεν | 4 - 0 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
Μέμινγκεν | 1 - 0 | Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Σάλντινγκ | 1 - 2 | Μπουργκχάουζεν | ||
Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | 1 - 1 | Ασκάφενμπεργκ | ||
Βίλζινγκ | 0 - 1 | Μπάμπεργκ | ||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 1 - 0 | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
1. Σβέινφουρτ | 2 - 2 | Αουμπστάντ | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | 3 - 0 | Μπάκμπαχ | ||
Τρίτη 30 Απριλίου 2024 | ||||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 3 - 0 | Μπαϊρόιτ | ||
Παρασκευή 3 Μαΐου 2024 | ||||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 2 - 1 | Σάλντινγκ | ||
Ασκάφενμπεργκ | 0 - 0 | Ιλερτίσεν | ||
Μπάκμπαχ | 1 - 1 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
Σάββατο 4 Μαΐου 2024 | ||||
SPVGG Άνσμπαχ | 4 - 1 | Αουμπστάντ | ||
Μπουργκχάουζεν | 1 - 2 | Βίλζινγκ | ||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 1 - 1 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Μπάμπεργκ | 2 - 3 | Μέμινγκεν | ||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 3 - 0 | 1. Σβέινφουρτ | ||
Παρασκευή 10 Μαΐου 2024 | ||||
Μέμινγκεν | 0 - 3 | Μπουργκχάουζεν | ||
Μπαϊρόιτ | 0 - 0 | Νυρεμβέργη ΙΙ | ||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Σάλντινγκ | - | Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | ||
Βίλζινγκ | - | Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | ||
Αουμπστάντ | - | Ασκάφενμπεργκ | ||
SPVGG Άνσμπαχ | - | 1. Σβέινφουρτ | ||
Ιλερτίσεν | - | Μπάκμπαχ | ||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | - | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
Άουγκσμπουργκ ΙΙ | - | Μπάμπεργκ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Nord, Group Stage | ||||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Γιέντελο | 17:00 | Σπελ-Βένχαους | ||
Ντρόχτερσεν / Ασελ | 19:00 | Κίλια Κίελ | ||
Κυριακή 12 Μαΐου 2024 | ||||
Αμβούργο ΙΙ | 14:00 | Βάιτσε | ||
Τετόνια Ότενσεν | 15:00 | Χαβέλσε | ||
Άιντραχτ Νόρντερστεντ | 15:00 | Μέπεν | ||
Μπρέμερ | 16:00 | BW Λόνε | ||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 17:30 | Phonix Lubeck | ||
Παρασκευή 17 Μαΐου 2024 | ||||
BW Λόνε | 20:00 | Όλντενμπεργκ | ||
Σάββατο 18 Μαΐου 2024 | ||||
Εμπσμπίτλερ | 16:30 | Γιέντελο | ||
Μέπεν | 16:30 | Τετόνια Ότενσεν | ||
Βάιτσε | 16:30 | Άιντραχτ Νόρντερστεντ | ||
Χαβέλσε | 16:30 | Ντρόχτερσεν / Ασελ | ||
Σπελ-Βένχαους | 16:30 | Αμβούργο ΙΙ | ||
Σαν Πάουλι ΙΙ | 16:30 | Αννόβερο 96 ΙΙ | ||
Phonix Lubeck | 16:30 | Μπρέμερ | ||
Χοστάιν Κιέλ ΙΙ | 16:30 | Κίλια Κίελ | ||
Nordost, Group Stage | ||||
Κυριακή 12 Μαΐου 2024 | ||||
Μπερλίνερ | 14:00 | Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | ||
Κότμπους | 14:00 | Λουκενβάλντε | ||
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | 14:00 | Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | ||
Αλτγκλιένικε | 14:00 | Γκρέιφσβαλντ | ||
Ζβικάου | 14:00 | Μπάμπελσμπεργκ | ||
Έιλεμνπουργκ | 14:00 | Κέμνιτσερ | ||
Μιουζέλβιτς | 14:00 | Ιένα | ||
Κέμι Λειψίας | 14:00 | Δυναμό | ||
Έρφουρτ | 14:00 | Βικτόρια Βερολίνου | ||
Κυριακή 19 Μαΐου 2024 | ||||
Κέμνιτσερ | 14:00 | Έρφουρτ | ||
Γκρέιφσβαλντ | 14:00 | Μιουζέλβιτς | ||
Ιένα | 14:00 | Έιλεμνπουργκ | ||
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ | 14:00 | Κότμπους | ||
Λουκενβάλντε | 14:00 | Κέμι Λειψίας | ||
Μπάμπελσμπεργκ | 14:00 | Αλτγκλιένικε | ||
Λοκομοτίβ Λέιπτζιγκ | 14:00 | Ζβικάου | ||
Δυναμό | 14:00 | Μπερλίνερ | ||
Βικτόρια Βερολίνου | 18:30 | Χάνσα Ροστόκ ΙΙ | ||
Bayern, Group Stage | ||||
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024 | ||||
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ | 18:30 | Ιλερτίσεν | ||
Παρασκευή 17 Μαΐου 2024 | ||||
Τουρκγκουτσού Ατασπόρ | 19:30 | Μέμινγκεν | ||
Σάββατο 18 Μαΐου 2024 | ||||
Νυρεμβέργη ΙΙ | 15:00 | Σάλντινγκ | ||
1. Σβέινφουρτ | 15:00 | Μπαϊρόιτ | ||
Μπάμπεργκ | 15:00 | Μπάγερν Μονάχου ΙΙ | ||
Ασκάφενμπεργκ | 15:00 | SPVGG Άνσμπαχ | ||
Μπουργκχάουζεν | 15:00 | Άουγκσμπουργκ ΙΙ | ||
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς | 15:00 | Βίλζινγκ | ||
Μπάκμπαχ | 15:00 | Αουμπστάντ | ||
West, Group Stage | ||||
Πέμπτη 16 Μαΐου 2024 | ||||
Σάλκε 04 ΙΙ | 19:30 | Άλεν | ||
Σάββατο 18 Μαΐου 2024 | ||||
Άαχεν | 15:00 | Βέλμπερτ | ||
Πάντερμπορν II | 15:00 | Ομπερχάουζεν | ||
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ | 15:00 | Gutersloh | ||
Ροντινγκχάουζεν | 15:00 | Φορτούνα Κολωνίας | ||
Γκλάντμπαχ ΙΙ | 15:00 | Bocholt | ||
Κολωνία ΙΙ | 15:00 | Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ | ||
Βούπερταλ | 15:00 | Ντίρεν | ||
Βίντενμπρουκ | 15:00 | Λίπσταντ | ||
ΦΟΡΤΩΣΗ ΟΛΩΝ |