ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία
Βαθμολογία διοργάνωσηςΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Regular Season, Group Stage | ||||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Σουντιρόλ | 1 - 1 | Τσιταντέλα | ||
Άσκολι | 1 - 1 | Κοζέντσα | ||
Μπενεβέντο | 2 - 1 | Μόντενα | ||
Κάλιαρι | 2 - 1 | Παλέρμο | ||
Σπαλ | 0 - 1 | Πάρμα | ||
Βενέτσια | 3 - 2 | Περούτζια | ||
Μπρέσια | 1 - 1 | Πίζα | ||
Μπάρι | 1 - 0 | Ρετζίνα | ||
Κόμο | 3 - 1 | Τερνάνα | ||
Φροζινόνε | 3 - 2 | Τζένοα | ||
Παρασκευή 19 Μαΐου 2023 | ||||
Τερνάνα | 2 - 3 | Φροζινόνε | ||
Τσιταντέλα | 0 - 0 | Κόμο | ||
Ρετζίνα | 1 - 0 | Άσκολι | ||
Τζένοα | 4 - 3 | Μπάρι | ||
Περούτζια | 3 - 2 | Μπενεβέντο | ||
Παλέρμο | 2 - 2 | Μπρέσια | ||
Κοζέντσα | 0 - 1 | Κάλιαρι | ||
Μόντενα | 2 - 1 | Σουντιρόλ | ||
Πάρμα | 2 - 1 | Βενέτσια | ||
Πίζα | 1 - 2 | Σπαλ | ||
Παρασκευή 18 Αυγούστου 2023 | ||||
Μπάρι | 0 - 0 | Παλέρμο | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Kρεμονέζε | 0 - 0 | Κατάντζαρο | ||
Κοζέντσα | 3 - 0 | Άσκολι | ||
Τερνάνα | 1 - 2 | Σαμπντόρια | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
Σουντιρόλ | 3 - 3 | Σπέτσια | ||
Τσιταντέλα | 1 - 0 | Ρετζιάνα | ||
Βενέτσια | 3 - 0 | Κόμο | ||
Πάρμα | 2 - 0 | Φεραλπισάλο | ||
Παρασκευή 25 Αυγούστου 2023 | ||||
Σαμπντόρια | 0 - 2 | Πίζα | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Βενέτσια | 1 - 1 | Κοζέντσα | ||
Πάρμα | 2 - 0 | Τσιταντέλα | ||
Μόντενα | 1 - 0 | Άσκολι | ||
Kρεμονέζε | 0 - 1 | Μπάρι | ||
Κόμο | 2 - 2 | Ρετζιάνα | ||
Φεραλπισάλο | 0 - 2 | Σουντιρόλ | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Κατάντζαρο | 2 - 1 | Τερνάνα | ||
Τρίτη 29 Αυγούστου 2023 | ||||
Πίζα | 1 - 2 | Πάρμα | ||
Κοζέντσα | 1 - 2 | Μόντενα | ||
Ρετζιάνα | 1 - 3 | Παλέρμο | ||
Άσκολι | 3 - 0 | Φεραλπισάλο | ||
Τετάρτη 30 Αυγούστου 2023 | ||||
Τερνάνα | 0 - 1 | Kρεμονέζε | ||
Μπάρι | 1 - 1 | Τσιταντέλα | ||
Σαμπντόρια | 1 - 2 | Βενέτσια | ||
Κατάντζαρο | 3 - 0 | Σπέτσια | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Πάρμα | 0 - 0 | Ρετζιάνα | ||
Σουντιρόλ | 3 - 1 | Άσκολι | ||
Παλέρμο | 3 - 0 | Φεραλπισάλο | ||
Μόντενα | 2 - 0 | Πίζα | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μπρέσια | 1 - 0 | Κοζέντσα | ||
Σπέτσια | 0 - 1 | Κόμο | ||
Τερνάνα | 0 - 0 | Μπάρι | ||
Λέκο | 3 - 4 | Κατάντζαρο | ||
Kρεμονέζε | 1 - 1 | Σαμπντόρια | ||
Τσιταντέλα | 0 - 0 | Βενέτσια | ||
Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Βενέτσια | 1 - 0 | Σπέτσια | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κοζέντσα | 2 - 2 | Σουντιρόλ | ||
Λέκο | 0 - 2 | Μπρέσια | ||
Πίζα | 1 - 1 | Μπάρι | ||
Φεραλπισάλο | 1 - 1 | Μόντενα | ||
Άσκολι | 0 - 1 | Παλέρμο | ||
Ρετζιάνα | 2 - 2 | Kρεμονέζε | ||
Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κατάντζαρο | 0 - 5 | Πάρμα | ||
Κόμο | 2 - 1 | Τερνάνα | ||
Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σαμπντόρια | 1 - 2 | Τσιταντέλα | ||
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Παλέρμο | 0 - 1 | Κοζέντσα | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Kρεμονέζε | 2 - 2 | Άσκολι | ||
Φεραλπισάλο | 0 - 1 | Πίζα | ||
Μόντενα | 0 - 0 | Λέκο | ||
Μπρέσια | 0 - 0 | Βενέτσια | ||
Τερνάνα | 1 - 1 | Σουντιρόλ | ||
Σπέτσια | 1 - 2 | Ρετζιάνα | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Πάρμα | 1 - 1 | Σαμπντόρια | ||
Τσιταντέλα | 0 - 3 | Κόμο | ||
Μπάρι | 2 - 2 | Κατάντζαρο | ||
Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Λέκο | 1 - 2 | Φεραλπισάλο | ||
Κοζέντσα | 1 - 2 | Kρεμονέζε | ||
Σουντιρόλ | 0 - 0 | Μόντενα | ||
Ρετζιάνα | 0 - 0 | Πίζα | ||
Βενέτσια | 1 - 3 | Παλέρμο | ||
Σπέτσια | 0 - 0 | Μπρέσια | ||
Άσκολι | 2 - 0 | Τερνάνα | ||
Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κόμο | 1 - 0 | Σαμπντόρια | ||
Πάρμα | 2 - 1 | Μπάρι | ||
Κατάντζαρο | 1 - 1 | Τσιταντέλα | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Πίζα | 1 - 2 | Κοζέντσα | ||
Μπρέσια | 1 - 1 | Άσκολι | ||
Φεραλπισάλο | 1 - 2 | Σπέτσια | ||
Μόντενα | 1 - 3 | Βενέτσια | ||
Τερνάνα | 3 - 0 | Ρετζιάνα | ||
Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Παλέρμο | 2 - 1 | Σουντιρόλ | ||
Μπάρι | 1 - 1 | Κόμο | ||
Σαμπντόρια | 1 - 2 | Κατάντζαρο | ||
Τσιταντέλα | 2 - 1 | Λέκο | ||
Kρεμονέζε | 1 - 2 | Πάρμα | ||
Παρασκευή 6 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μπρέσια | 1 - 1 | Φεραλπισάλο | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Κοζέντσα | 3 - 0 | Λέκο | ||
Μόντενα | 0 - 2 | Παλέρμο | ||
Σουντιρόλ | 0 - 1 | Κατάντζαρο | ||
Ρετζιάνα | 1 - 1 | Μπάρι | ||
Βενέτσια | 3 - 2 | Πάρμα | ||
Τσιταντέλα | 2 - 2 | Τερνάνα | ||
Άσκολι | 1 - 1 | Σαμπντόρια | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σπέτσια | 0 - 0 | Πίζα | ||
Κόμο | 1 - 3 | Kρεμονέζε | ||
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Πάρμα | 2 - 1 | Κόμο | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Πίζα | 2 - 1 | Τσιταντέλα | ||
Λέκο | 0 - 2 | Άσκολι | ||
Τερνάνα | 0 - 1 | Μπρέσια | ||
Μπάρι | 1 - 1 | Μόντενα | ||
Kρεμονέζε | 0 - 1 | Σουντιρόλ | ||
Κατάντζαρο | 3 - 0 | Φεραλπισάλο | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σαμπντόρια | 2 - 0 | Κοζέντσα | ||
Ρετζιάνα | 1 - 0 | Βενέτσια | ||
Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Παλέρμο | 2 - 2 | Σπέτσια | ||
Τρίτη 24 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μπρέσια | 0 - 1 | Μόντενα | ||
Πίζα | 1 - 2 | Λέκο | ||
Παρασκευή 27 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Τσιταντέλα | 1 - 2 | Kρεμονέζε | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σπέτσια | 0 - 0 | Κοζέντσα | ||
Κόμο | 1 - 0 | Κατάντζαρο | ||
Σουντιρόλ | 3 - 1 | Σαμπντόρια | ||
Φεραλπισάλο | 0 - 3 | Ρετζιάνα | ||
Άσκολι | 1 - 3 | Πάρμα | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Βενέτσια | 2 - 1 | Πίζα | ||
Παλέρμο | 1 - 2 | Λέκο | ||
Μπρέσια | 1 - 2 | Μπάρι | ||
Μόντενα | 2 - 1 | Τερνάνα | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Τερνάνα | 0 - 1 | Βενέτσια | ||
Τσιταντέλα | 3 - 2 | Μπρέσια | ||
Μπάρι | 1 - 0 | Άσκολι | ||
Πίζα | 1 - 1 | Κόμο | ||
Κατάντζαρο | 1 - 2 | Μόντενα | ||
Κοζέντσα | 1 - 1 | Φεραλπισάλο | ||
Σαμπντόρια | 1 - 0 | Παλέρμο | ||
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ρετζιάνα | 1 - 1 | Λέκο | ||
Πάρμα | 2 - 0 | Σουντιρόλ | ||
Kρεμονέζε | 3 - 0 | Σπέτσια | ||
Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Λέκο | 0 - 0 | Σπέτσια | ||
Παλέρμο | 1 - 0 | Μπρέσια | ||
Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Βενέτσια | 2 - 1 | Κατάντζαρο | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Άσκολι | 0 - 1 | Κόμο | ||
Φεραλπισάλο | 3 - 3 | Μπάρι | ||
Σουντιρόλ | 1 - 2 | Πίζα | ||
Κοζέντσα | 2 - 0 | Ρετζιάνα | ||
Μόντενα | 0 - 2 | Σαμπντόρια | ||
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σπέτσια | 2 - 2 | Τερνάνα | ||
Λέκο | 3 - 2 | Πάρμα | ||
Μπρέσια | 0 - 3 | Kρεμονέζε | ||
Παλέρμο | 0 - 1 | Τσιταντέλα | ||
Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σαμπντόρια | 2 - 1 | Σπέτσια | ||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Τσιταντέλα | 2 - 1 | Σουντιρόλ | ||
Μπάρι | 0 - 3 | Βενέτσια | ||
Ρετζιάνα | 1 - 1 | Άσκολι | ||
Κόμο | 2 - 1 | Φεραλπισάλο | ||
Πάρμα | 1 - 1 | Μόντενα | ||
Kρεμονέζε | 1 - 0 | Λέκο | ||
Πίζα | 1 - 1 | Μπρέσια | ||
Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κατάντζαρο | 2 - 0 | Κοζέντσα | ||
Τερνάνα | 1 - 1 | Παλέρμο | ||
Τρίτη 28 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κόμο | 0 - 0 | Λέκο | ||
Σουντιρόλ | 1 - 1 | Μπρέσια | ||
Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Παλέρμο | 1 - 2 | Κατάντζαρο | ||
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Βενέτσια | 3 - 1 | Άσκολι | ||
Φεραλπισάλο | 0 - 1 | Τσιταντέλα | ||
Πίζα | 0 - 0 | Kρεμονέζε | ||
Κοζέντσα | 1 - 3 | Τερνάνα | ||
Μόντενα | 2 - 1 | Ρετζιάνα | ||
Σπέτσια | 0 - 1 | Πάρμα | ||
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Σουντιρόλ | 0 - 1 | Κόμο | ||
Λέκο | 1 - 0 | Μπάρι | ||
Μπρέσια | 3 - 1 | Σαμπντόρια | ||
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Μπάρι | 2 - 1 | Σουντιρόλ | ||
Άσκολι | 1 - 2 | Σπέτσια | ||
Kρεμονέζε | 1 - 0 | Βενέτσια | ||
Τσιταντέλα | 2 - 0 | Κοζέντσα | ||
Τερνάνα | 2 - 1 | Φεραλπισάλο | ||
Σαμπντόρια | 2 - 0 | Λέκο | ||
Κατάντζαρο | 2 - 0 | Πίζα | ||
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Πάρμα | 3 - 3 | Παλέρμο | ||
Κόμο | 2 - 1 | Μόντενα | ||
Ρετζιάνα | 1 - 1 | Μπρέσια | ||
Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Σπέτσια | 1 - 0 | Μπάρι | ||
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Μπρέσια | 2 - 0 | Κόμο | ||
Μόντενα | 1 - 1 | Τσιταντέλα | ||
Φεραλπισάλο | 1 - 0 | Kρεμονέζε | ||
Ρετζιάνα | 1 - 2 | Σαμπντόρια | ||
Βενέτσια | 2 - 3 | Σουντιρόλ | ||
Παλέρμο | 3 - 2 | Πίζα | ||
Κοζέντσα | 0 - 0 | Πάρμα | ||
Άσκολι | 1 - 0 | Κατάντζαρο | ||
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Λέκο | 2 - 3 | Τερνάνα | ||
Σάββατο 23 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Πάρμα | 3 - 1 | Τερνάνα | ||
Τσιταντέλα | 4 - 1 | Σπέτσια | ||
Kρεμονέζε | 4 - 0 | Μόντενα | ||
Κόμο | 3 - 3 | Παλέρμο | ||
Βενέτσια | 2 - 2 | Λέκο | ||
Κατάντζαρο | 2 - 3 | Μπρέσια | ||
Πίζα | 1 - 0 | Άσκολι | ||
Μπάρι | 0 - 0 | Κοζέντσα | ||
Σαμπντόρια | 2 - 3 | Φεραλπισάλο | ||
Σουντιρόλ | 2 - 3 | Ρετζιάνα | ||
Τρίτη 26 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ρετζιάνα | 1 - 0 | Κατάντζαρο | ||
Άσκολι | 0 - 0 | Τσιταντέλα | ||
Κοζέντσα | 1 - 2 | Κόμο | ||
Σπέτσια | 1 - 1 | Μόντενα | ||
Μπρέσια | 0 - 2 | Πάρμα | ||
Τερνάνα | 1 - 1 | Πίζα | ||
Λέκο | 2 - 1 | Σουντιρόλ | ||
Φεραλπισάλο | 2 - 2 | Βενέτσια | ||
Παλέρμο | 3 - 2 | Kρεμονέζε | ||
Σαμπντόρια | 1 - 1 | Μπάρι | ||
Παρασκευή 12 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Κατάντζαρο | 5 - 3 | Λέκο | ||
Σάββατο 13 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Σουντιρόλ | 1 - 0 | Φεραλπισάλο | ||
Τσιταντέλα | 2 - 0 | Παλέρμο | ||
Μόντενα | 1 - 2 | Μπρέσια | ||
Μπάρι | 3 - 1 | Τερνάνα | ||
Κόμο | 4 - 0 | Σπέτσια | ||
Πίζα | 2 - 2 | Ρετζιάνα | ||
Κυριακή 14 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Βενέτσια | 5 - 3 | Σαμπντόρια | ||
Πάρμα | 1 - 1 | Άσκολι | ||
Kρεμονέζε | 1 - 0 | Κοζέντσα | ||
Παρασκευή 19 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Σαμπντόρια | 0 - 3 | Πάρμα | ||
Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Σπέτσια | 0 - 1 | Kρεμονέζε | ||
Ρετζιάνα | 2 - 2 | Κόμο | ||
Τερνάνα | 3 - 1 | Τσιταντέλα | ||
Φεραλπισάλο | 3 - 0 | Κατάντζαρο | ||
Μπρέσια | 1 - 1 | Σουντιρόλ | ||
Κοζέντσα | 4 - 2 | Βενέτσια | ||
Παλέρμο | 4 - 2 | Μόντενα | ||
Λέκο | 1 - 3 | Πίζα | ||
Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Άσκολι | 2 - 2 | Μπάρι | ||
Παρασκευή 26 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Κατάντζαρο | 1 - 1 | Παλέρμο | ||
Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Μόντενα | 3 - 0 | Πάρμα | ||
Kρεμονέζε | 1 - 0 | Μπρέσια | ||
Κόμο | 0 - 2 | Άσκολι | ||
Σουντιρόλ | 0 - 1 | Κοζέντσα | ||
Βενέτσια | 1 - 0 | Τερνάνα | ||
Πίζα | 2 - 3 | Σπέτσια | ||
Μπάρι | 0 - 2 | Ρετζιάνα | ||
Φεραλπισάλο | 5 - 1 | Λέκο | ||
Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Τσιταντέλα | 1 - 2 | Σαμπντόρια | ||
Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Παλέρμο | 3 - 0 | Μπάρι | ||
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Μπρέσια | 2 - 0 | Τσιταντέλα | ||
Σπέτσια | 1 - 1 | Κατάντζαρο | ||
Ρετζιάνα | 1 - 1 | Φεραλπισάλο | ||
Κοζέντσα | 1 - 1 | Πίζα | ||
Πάρμα | 2 - 1 | Βενέτσια | ||
Λέκο | 0 - 1 | Kρεμονέζε | ||
Σαμπντόρια | 2 - 2 | Μόντενα | ||
Τερνάνα | 0 - 1 | Κόμο | ||
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Άσκολι | 1 - 2 | Σουντιρόλ | ||
Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κόμο | 1 - 0 | Μπρέσια | ||
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Μόντενα | 1 - 1 | Κοζέντσα | ||
Τσιταντέλα | 1 - 2 | Πάρμα | ||
Φεραλπισάλο | 1 - 2 | Παλέρμο | ||
Kρεμονέζε | 1 - 1 | Ρετζιάνα | ||
Σουντιρόλ | 0 - 3 | Βενέτσια | ||
Πίζα | 2 - 0 | Σαμπντόρια | ||
Μπάρι | 3 - 1 | Λέκο | ||
Κατάντζαρο | 3 - 2 | Άσκολι | ||
Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Τερνάνα | 1 - 1 | Σπέτσια | ||
Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Άσκολι | 0 - 0 | Kρεμονέζε | ||
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Μπάρι | 1 - 0 | Φεραλπισάλο | ||
Πάρμα | 3 - 2 | Πίζα | ||
Λέκο | 1 - 3 | Κοζέντσα | ||
Σπέτσια | 4 - 2 | Τσιταντέλα | ||
Ρετζιάνα | 0 - 2 | Τερνάνα | ||
Κατάντζαρο | 2 - 2 | Σουντιρόλ | ||
Παλέρμο | 3 - 0 | Κόμο | ||
Σαμπντόρια | 1 - 1 | Μπρέσια | ||
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Βενέτσια | 2 - 2 | Μόντενα | ||
Παρασκευή 23 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κοζέντσα | 1 - 2 | Σαμπντόρια | ||
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Μπρέσια | 0 - 0 | Ρετζιάνα | ||
Kρεμονέζε | 2 - 2 | Παλέρμο | ||
Φεραλπισάλο | 0 - 1 | Άσκολι | ||
Σουντιρόλ | 1 - 0 | Μπάρι | ||
Τσιταντέλα | 1 - 2 | Κατάντζαρο | ||
Κόμο | 1 - 1 | Πάρμα | ||
Τερνάνα | 0 - 0 | Λέκο | ||
Πίζα | 1 - 2 | Βενέτσια | ||
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Μόντενα | 0 - 0 | Σπέτσια | ||
Τρίτη 27 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ρετζιάνα | 1 - 1 | Σουντιρόλ | ||
Άσκολι | 1 - 1 | Μπρέσια | ||
Κατάντζαρο | 2 - 0 | Μπάρι | ||
Λέκο | 0 - 3 | Κόμο | ||
Πάρμα | 1 - 1 | Κοζέντσα | ||
Σαμπντόρια | 1 - 2 | Kρεμονέζε | ||
Παλέρμο | 2 - 3 | Τερνάνα | ||
Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σπέτσια | 0 - 2 | Φεραλπισάλο | ||
Πίζα | 2 - 2 | Μόντενα | ||
Βενέτσια | 2 - 0 | Τσιταντέλα | ||
Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 | ||||
Σουντιρόλ | 1 - 0 | Λέκο | ||
Τερνάνα | 1 - 3 | Πάρμα | ||
Μπρέσια | 4 - 2 | Παλέρμο | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Άσκολι | 0 - 0 | Ρετζιάνα | ||
Τσιταντέλα | 0 - 1 | Πίζα | ||
Κοζέντσα | 0 - 2 | Κατάντζαρο | ||
Κόμο | 2 - 1 | Βενέτσια | ||
Μπάρι | 1 - 1 | Σπέτσια | ||
Φεραλπισάλο | 1 - 3 | Σαμπντόρια | ||
Μόντενα | 0 - 1 | Kρεμονέζε | ||
Παρασκευή 8 Μαρτίου 2024 | ||||
Πάρμα | 2 - 1 | Μπρέσια | ||
Σάββατο 9 Μαρτίου 2024 | ||||
Κοζέντσα | 0 - 0 | Τσιταντέλα | ||
Μόντενα | 2 - 3 | Φεραλπισάλο | ||
Σπέτσια | 2 - 1 | Σουντιρόλ | ||
Πίζα | 1 - 0 | Τερνάνα | ||
Κατάντζαρο | 0 - 1 | Ρετζιάνα | ||
Kρεμονέζε | 2 - 1 | Κόμο | ||
Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 | ||||
Βενέτσια | 3 - 1 | Μπάρι | ||
Λέκο | 0 - 1 | Παλέρμο | ||
Δευτέρα 11 Μαρτίου 2024 | ||||
Σαμπντόρια | 2 - 1 | Άσκολι | ||
Παρασκευή 15 Μαρτίου 2024 | ||||
Παλέρμο | 0 - 3 | Βενέτσια | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
Μπρέσια | 1 - 1 | Κατάντζαρο | ||
Τερνάνα | 1 - 0 | Κοζέντσα | ||
Κόμο | 3 - 1 | Πίζα | ||
Φεραλπισάλο | 1 - 2 | Πάρμα | ||
Σουντιρόλ | 3 - 0 | Kρεμονέζε | ||
Τσιταντέλα | 1 - 1 | Μόντενα | ||
Ρετζιάνα | 0 - 0 | Σπέτσια | ||
Μπάρι | 0 - 1 | Σαμπντόρια | ||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2024 | ||||
Άσκολι | 4 - 1 | Λέκο | ||
Δευτέρα 1 Απριλίου 2024 | ||||
Μόντενα | 1 - 1 | Μπάρι | ||
Σπέτσια | 2 - 1 | Άσκολι | ||
Πάρμα | 0 - 2 | Κατάντζαρο | ||
Κοζέντσα | 1 - 2 | Μπρέσια | ||
Λέκο | 1 - 1 | Τσιταντέλα | ||
Πίζα | 4 - 3 | Παλέρμο | ||
Βενέτσια | 2 - 3 | Ρετζιάνα | ||
Κόμο | 2 - 0 | Σουντιρόλ | ||
Kρεμονέζε | 0 - 1 | Φεραλπισάλο | ||
Σαμπντόρια | 4 - 1 | Τερνάνα | ||
Παρασκευή 5 Απριλίου 2024 | ||||
Μπάρι | 1 - 2 | Kρεμονέζε | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Σπέτσια | 1 - 1 | Λέκο | ||
Τερνάνα | 0 - 0 | Μόντενα | ||
Σουντιρόλ | 0 - 0 | Πάρμα | ||
Μπρέσια | 3 - 1 | Πίζα | ||
Φεραλπισάλο | 2 - 2 | Κοζέντσα | ||
Κατάντζαρο | 1 - 2 | Κόμο | ||
Ρετζιάνα | 0 - 2 | Τσιταντέλα | ||
Παλέρμο | 2 - 2 | Σαμπντόρια | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Άσκολι | 0 - 0 | Βενέτσια | ||
Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 | ||||
Μόντενα | 1 - 3 | Κατάντζαρο | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Τσιταντέλα | 0 - 0 | Άσκολι | ||
Κόμο | 2 - 1 | Μπάρι | ||
Πίζα | 3 - 1 | Φεραλπισάλο | ||
Kρεμονέζε | 1 - 2 | Τερνάνα | ||
Σαμπντόρια | 0 - 1 | Σουντιρόλ | ||
Πάρμα | 2 - 0 | Σπέτσια | ||
Λέκο | 1 - 0 | Ρετζιάνα | ||
Κοζέντσα | 1 - 1 | Παλέρμο | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Βενέτσια | 2 - 0 | Μπρέσια | ||
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024 | ||||
Ρετζιάνα | 0 - 4 | Κοζέντσα | ||
Παλέρμο | 0 - 0 | Πάρμα | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Μπάρι | 1 - 1 | Πίζα | ||
Άσκολι | 0 - 0 | Μόντενα | ||
Φεραλπισάλο | 2 - 5 | Κόμο | ||
Μπρέσια | 0 - 0 | Τερνάνα | ||
Λέκο | 1 - 2 | Βενέτσια | ||
Σπέτσια | 0 - 0 | Σαμπντόρια | ||
Σουντιρόλ | 0 - 0 | Τσιταντέλα | ||
Κατάντζαρο | 0 - 0 | Kρεμονέζε | ||
Παρασκευή 26 Απριλίου 2024 | ||||
Βενέτσια | 2 - 1 | Kρεμονέζε | ||
Πίζα | 2 - 2 | Κατάντζαρο | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Τερνάνα | 0 - 1 | Άσκολι | ||
Πάρμα | 4 - 0 | Λέκο | ||
Μπρέσια | 0 - 0 | Σπέτσια | ||
Μόντενα | 1 - 0 | Σουντιρόλ | ||
Παλέρμο | 1 - 2 | Ρετζιάνα | ||
Τσιταντέλα | 1 - 1 | Φεραλπισάλο | ||
Κοζέντσα | 4 - 1 | Μπάρι | ||
Σαμπντόρια | 1 - 1 | Κόμο | ||
Τετάρτη 1 Μαΐου 2024 | ||||
Kρεμονέζε | 2 - 1 | Πίζα | ||
Σπέτσια | 1 - 0 | Παλέρμο | ||
Άσκολι | 0 - 1 | Κοζέντσα | ||
Κόμο | 2 - 1 | Τσιταντέλα | ||
Σουντιρόλ | 4 - 3 | Τερνάνα | ||
Κατάντζαρο | 3 - 2 | Βενέτσια | ||
Λέκο | 0 - 1 | Σαμπντόρια | ||
Φεραλπισάλο | 2 - 2 | Μπρέσια | ||
Μπάρι | 1 - 1 | Πάρμα | ||
Ρετζιάνα | 1 - 0 | Μόντενα | ||
Κυριακή 5 Μαΐου 2024 | ||||
Μπρέσια | 4 - 1 | Λέκο | ||
Βενέτσια | 2 - 1 | Φεραλπισάλο | ||
Πάρμα | 1 - 1 | Kρεμονέζε | ||
Τσιταντέλα | 1 - 1 | Μπάρι | ||
Παλέρμο | 2 - 2 | Άσκολι | ||
Μόντενα | 0 - 0 | Κόμο | ||
Τερνάνα | 1 - 0 | Κατάντζαρο | ||
Σαμπντόρια | 1 - 0 | Ρετζιάνα | ||
Κοζέντσα | 2 - 2 | Σπέτσια | ||
Πίζα | 2 - 2 | Σουντιρόλ | ||
Παρασκευή 10 Μαΐου 2024 | ||||
Φεραλπισάλο | 0 - 1 | Τερνάνα | ||
Σπέτσια | 2 - 1 | Βενέτσια | ||
Κατάντζαρο | 1 - 3 | Σαμπντόρια | ||
Kρεμονέζε | 3 - 0 | Τσιταντέλα | ||
Κόμο | 1 - 1 | Κοζέντσα | ||
Μπάρι | 2 - 0 | Μπρέσια | ||
Ρετζιάνα | 1 - 1 | Πάρμα | ||
Σουντιρόλ | 0 - 1 | Παλέρμο | ||
Λέκο | 2 - 3 | Μόντενα | ||
Άσκολι | 2 - 1 | Πίζα | ||
Promotion Play-offs - Qualifying Round, Qualifying | ||||
Παρασκευή 26 Μαΐου 2023 | ||||
Σουντιρόλ | 1 - 0 | Ρετζίνα | ||
Σάββατο 27 Μαΐου 2023 | ||||
Κάλιαρι | 2 - 1 | Βενέτσια |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Promotion Play-offs - Qualifying Round, Qualifying | ||||
Παρασκευή 17 Μαΐου 2024 | ||||
Παλέρμο | 21:30 | Σαμπντόρια | ||
Σάββατο 18 Μαΐου 2024 | ||||
Κατάντζαρο | 21:30 | Μπρέσια |