ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1
Βαθμολογία διοργάνωσης2. Division: Group 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Τρόμσντάλεν | 6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 17:10 | 7 | ΝΝΝΗΝ | |
2 | Στρίντχαϊμ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 14:4 | 10 | ΗΝΝΝΙ | |
3 | Στιόρνταλς Μπλινκ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13:7 | 6 | ΙΗΝΝΝ | |
4 | Στρόμμεν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 12:8 | 4 | ΝΝΗΝΙ | |
5 | Κιέλσας | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | ΝΝΗΝΙ | |
6 | Σκιντ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | ΗΝΝΝΙ | |
7 | Έιντσβολντ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:8 | 2 | ΙΝΝΗΝ | |
8 | Γκρορούντ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 13:9 | 4 | ΙΙΝΝΗ | |
9 | Ούλ/Κίσα | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | ΝΙΙΗΙ | |
10 | Φόλο | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | ΗΗΗΝΗ | |
11 | Άλτα | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 7:13 | -6 | ΝΗΗΗΗ | |
12 | Γιόβικ-Λιν | 6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | ΙΗΙΗΙ | |
13 | Junkeren | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:16 | -11 | ΗΗΗΗΝ | |
14 | Βαλερένγκα 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4:17 | -13 | ΗΗΗΗΗ |
- Άνοδος
- Playoff Ανόδου
- Υποβιβασμός
2. Division: Group 1 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Viking 2 | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 12:8 | 4 | ΝΝΗΝΝ | |
2 | Γιερβ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 8:4 | 4 | ΝΝΝΗΝ | |
3 | Eik-Tonsberg | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:7 | 3 | ΝΝΝΙΙ | |
7 | Λυσεκλόστερ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:7 | 3 | ΗΝΗΝΝ | |
9 | Μπραν 2 | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 11:13 | -2 | ΗΗΝΝΗ | |
10 | Sotra | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | ΗΗΗΙΙ | |
11 | Χοντ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | ΗΝΗΗΙ | |
14 | Χάντεν | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:16 | -12 | ΗΗΙΙΗ |
- Άνοδος
- Playoff Ανόδου
- Υποβιβασμός
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Group 1, Group Stage | ||||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Τράεφ | 2 - 2 | Χάουγκεσουντ | ||
Orn | 1 - 1 | Fram | ||
Άρενταλ | 2 - 1 | Λιν | ||
Φλεκερόι | 0 - 1 | Γκρορούντ | ||
Κυριακή 14 Μαΐου 2023 | ||||
Μπράτβαγκ | 0 - 0 | Κιέλσας | ||
Αάλενσουντ 2 | 0 - 1 | Έγκερσουντς | ||
Νοτόντεν | 3 - 0 | Βαλερένγκα 2 | ||
Σάββατο 20 Μαΐου 2023 | ||||
Χάουγκεσουντ | 3 - 0 | Άρενταλ | ||
Κυριακή 28 Μαΐου 2023 | ||||
Κιέλσας | 4 - 1 | Νοτόντεν | ||
Δευτέρα 29 Μαΐου 2023 | ||||
Έγκερσουντς | 2 - 0 | Τράεφ | ||
Μπράτβαγκ | 4 - 0 | Φλεκερόι | ||
Fram | 1 - 1 | Γκρορούντ | ||
Λιν | 2 - 1 | Orn | ||
Τρίτη 30 Μαΐου 2023 | ||||
Βαλερένγκα 2 | 1 - 1 | Αάλενσουντ 2 | ||
Κυριακή 4 Ιουνίου 2023 | ||||
Τράεφ | 2 - 0 | Κιέλσας | ||
Άρενταλ | 3 - 0 | Orn | ||
Νοτόντεν | 2 - 1 | Fram | ||
Γκρορούντ | 0 - 1 | Έγκερσουντς | ||
Φλεκερόι | 1 - 3 | Λιν | ||
Σάββατο 10 Ιουνίου 2023 | ||||
Έγκερσουντς | 0 - 0 | Φλεκερόι | ||
Χάουγκεσουντ | 1 - 1 | Γκρορούντ | ||
Λιν | 7 - 0 | Τράεφ | ||
Κυριακή 11 Ιουνίου 2023 | ||||
Άρενταλ | 0 - 3 | Νοτόντεν | ||
Fram | 2 - 1 | Μπράτβαγκ | ||
Δευτέρα 12 Ιουνίου 2023 | ||||
Κιέλσας | 2 - 1 | Βαλερένγκα 2 | ||
Σάββατο 17 Ιουνίου 2023 | ||||
Φλεκερόι | 0 - 0 | Χάουγκεσουντ | ||
Γκρορούντ | 0 - 1 | Κιέλσας | ||
Κυριακή 18 Ιουνίου 2023 | ||||
Νοτόντεν | 2 - 0 | Έγκερσουντς | ||
Τράεφ | 1 - 2 | Orn | ||
Βαλερένγκα 2 | 1 - 5 | Fram | ||
Μπράτβαγκ | 1 - 3 | Άρενταλ | ||
Αάλενσουντ 2 | 1 - 2 | Λιν | ||
Σάββατο 24 Ιουνίου 2023 | ||||
Χάουγκεσουντ | 3 - 4 | Νοτόντεν | ||
Κιέλσας | 1 - 1 | Fram | ||
Orn | 3 - 1 | Φλεκερόι | ||
Κυριακή 25 Ιουνίου 2023 | ||||
Έγκερσουντς | 5 - 0 | Μπράτβαγκ | ||
Γκρορούντ | 0 - 1 | Τράεφ | ||
Δευτέρα 26 Ιουνίου 2023 | ||||
Άρενταλ | 3 - 1 | Αάλενσουντ 2 | ||
Λιν | 4 - 0 | Βαλερένγκα 2 | ||
Σάββατο 1 Ιουλίου 2023 | ||||
Fram | 1 - 2 | Χάουγκεσουντ | ||
Νοτόντεν | 0 - 0 | Γκρορούντ | ||
Κυριακή 2 Ιουλίου 2023 | ||||
Κιέλσας | 0 - 1 | Έγκερσουντς | ||
Τράεφ | 2 - 2 | Άρενταλ | ||
Βαλερένγκα 2 | 4 - 1 | Orn | ||
Δευτέρα 3 Ιουλίου 2023 | ||||
Φλεκερόι | 2 - 1 | Αάλενσουντ 2 | ||
Τετάρτη 5 Ιουλίου 2023 | ||||
Βαλερένγκα 2 | 0 - 2 | Χάουγκεσουντ | ||
Σάββατο 8 Ιουλίου 2023 | ||||
Orn | 2 - 1 | Μπράτβαγκ | ||
Άρενταλ | 3 - 0 | Φλεκερόι | ||
Έγκερσουντς | 4 - 1 | Fram | ||
Λιν | 4 - 0 | Νοτόντεν | ||
Αάλενσουντ 2 | 2 - 1 | Τράεφ | ||
Κυριακή 9 Ιουλίου 2023 | ||||
Χάουγκεσουντ | 1 - 2 | Κιέλσας | ||
Δευτέρα 10 Ιουλίου 2023 | ||||
Γκρορούντ | 4 - 1 | Βαλερένγκα 2 | ||
Τρίτη 11 Ιουλίου 2023 | ||||
Orn | 1 - 2 | Αάλενσουντ 2 | ||
Σάββατο 15 Ιουλίου 2023 | ||||
Νοτόντεν | 5 - 1 | Χάουγκεσουντ | ||
Φλεκερόι | 0 - 1 | Orn | ||
Κυριακή 16 Ιουλίου 2023 | ||||
Βαλερένγκα 2 | 0 - 3 | Άρενταλ | ||
Μπράτβαγκ | 1 - 3 | Έγκερσουντς | ||
Τράεφ | 2 - 2 | Γκρορούντ | ||
Δευτέρα 17 Ιουλίου 2023 | ||||
Fram | 1 - 0 | Αάλενσουντ 2 | ||
Σάββατο 12 Αυγούστου 2023 | ||||
Άρενταλ | 0 - 3 | Μπράτβαγκ | ||
Λιν | 2 - 1 | Έγκερσουντς | ||
Γκρορούντ | 1 - 0 | Fram | ||
Orn | 1 - 1 | Κιέλσας | ||
Κυριακή 13 Αυγούστου 2023 | ||||
Τράεφ | 1 - 2 | Νοτόντεν | ||
Δευτέρα 14 Αυγούστου 2023 | ||||
Αάλενσουντ 2 | 1 - 2 | Φλεκερόι | ||
Χάουγκεσουντ | 1 - 2 | Βαλερένγκα 2 | ||
Τετάρτη 16 Αυγούστου 2023 | ||||
Κιέλσας | 0 - 1 | Λιν | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Έγκερσουντς | 6 - 0 | Orn | ||
Κιέλσας | 0 - 0 | Χάουγκεσουντ | ||
Φλεκερόι | 3 - 0 | Άρενταλ | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
Fram | 3 - 3 | Τράεφ | ||
Μπράτβαγκ | 1 - 3 | Γκρορούντ | ||
Δευτέρα 21 Αυγούστου 2023 | ||||
Νοτόντεν | 1 - 0 | Αάλενσουντ 2 | ||
Βαλερένγκα 2 | 1 - 2 | Λιν | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Γκρορούντ | 0 - 0 | Νοτόντεν | ||
Χάουγκεσουντ | 2 - 1 | Fram | ||
Άρενταλ | 1 - 1 | Έγκερσουντς | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Τράεφ | 0 - 3 | Φλεκερόι | ||
Λιν | 1 - 0 | Μπράτβαγκ | ||
Δευτέρα 28 Αυγούστου 2023 | ||||
Αάλενσουντ 2 | 1 - 2 | Κιέλσας | ||
Orn | 5 - 0 | Βαλερένγκα 2 | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Fram | 3 - 2 | Νοτόντεν | ||
Κιέλσας | 1 - 3 | Φλεκερόι | ||
Χάουγκεσουντ | 3 - 0 | Τράεφ | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μπράτβαγκ | 2 - 0 | Orn | ||
Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Έγκερσουντς | 5 - 1 | Αάλενσουντ 2 | ||
Λιν | 4 - 3 | Άρενταλ | ||
Βαλερένγκα 2 | 1 - 0 | Γκρορούντ | ||
Πέμπτη 7 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Αάλενσουντ 2 | 3 - 3 | Μπράτβαγκ | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Fram | 0 - 0 | Κιέλσας | ||
Φλεκερόι | 0 - 1 | Έγκερσουντς | ||
Γκρορούντ | 2 - 1 | Λιν | ||
Orn | 1 - 3 | Άρενταλ | ||
Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Νοτόντεν | 1 - 1 | Μπράτβαγκ | ||
Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Αάλενσουντ 2 | 1 - 0 | Χάουγκεσουντ | ||
Τράεφ | 1 - 0 | Βαλερένγκα 2 | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Χάουγκεσουντ | 2 - 2 | Orn | ||
Άρενταλ | 2 - 0 | Fram | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Έγκερσουντς | 2 - 2 | Γκρορούντ | ||
Μπράτβαγκ | 2 - 1 | Αάλενσουντ 2 | ||
Λιν | 3 - 1 | Φλεκερόι | ||
Κιέλσας | 1 - 1 | Τράεφ | ||
Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Βαλερένγκα 2 | 2 - 1 | Νοτόντεν | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Γκρορούντ | 4 - 0 | Χάουγκεσουντ | ||
Νοτόντεν | 0 - 1 | Κιέλσας | ||
Orn | 0 - 0 | Λιν | ||
Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Φλεκερόι | 1 - 1 | Μπράτβαγκ | ||
Τράεφ | 1 - 5 | Έγκερσουντς | ||
Αάλενσουντ 2 | 1 - 1 | Άρενταλ | ||
Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Fram | 3 - 1 | Βαλερένγκα 2 | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Άρενταλ | 2 - 0 | Χάουγκεσουντ | ||
Κιέλσας | 1 - 1 | Γκρορούντ | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Έγκερσουντς | 1 - 1 | Νοτόντεν | ||
Μπράτβαγκ | 4 - 4 | Fram | ||
Orn | 2 - 3 | Τράεφ | ||
Δευτέρα 9 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Φλεκερόι | 1 - 3 | Βαλερένγκα 2 | ||
Λιν | 4 - 0 | Αάλενσουντ 2 | ||
Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μπράτβαγκ | 1 - 1 | Λιν | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Γκρορούντ | 1 - 3 | Φλεκερόι | ||
Fram | 1 - 2 | Έγκερσουντς | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Τράεφ | 1 - 4 | Λιν | ||
Χάουγκεσουντ | 0 - 1 | Μπράτβαγκ | ||
Νοτόντεν | 3 - 0 | Άρενταλ | ||
Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Αάλενσουντ 2 | 0 - 5 | Orn | ||
Βαλερένγκα 2 | 2 - 0 | Κιέλσας | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λιν | 2 - 1 | Χάουγκεσουντ | ||
Orn | 4 - 0 | Νοτόντεν | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Άρενταλ | 4 - 0 | Τράεφ | ||
Έγκερσουντς | 5 - 2 | Κιέλσας | ||
Φλεκερόι | 5 - 2 | Fram | ||
Αάλενσουντ 2 | 2 - 1 | Γκρορούντ | ||
Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μπράτβαγκ | 3 - 2 | Βαλερένγκα 2 | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Fram | 2 - 2 | Orn | ||
Γκρορούντ | 3 - 1 | Άρενταλ | ||
Νοτόντεν | 2 - 5 | Λιν | ||
Τράεφ | 1 - 3 | Αάλενσουντ 2 | ||
Βαλερένγκα 2 | 1 - 8 | Έγκερσουντς | ||
Κιέλσας | 0 - 1 | Μπράτβαγκ | ||
Χάουγκεσουντ | 1 - 1 | Φλεκερόι | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Μπράτβαγκ | 4 - 2 | Τράεφ | ||
Φλεκερόι | 4 - 1 | Νοτόντεν | ||
Αάλενσουντ 2 | 2 - 3 | Βαλερένγκα 2 | ||
Άρενταλ | 1 - 1 | Κιέλσας | ||
Έγκερσουντς | 5 - 0 | Χάουγκεσουντ | ||
Λιν | 10 - 1 | Fram | ||
Orn | 0 - 0 | Γκρορούντ | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Sotra | 2 - 1 | Νοτόντεν | ||
Eik-Tonsberg | 1 - 1 | Χοντ | ||
Χάουγκεσουντ | 0 - 1 | Άρενταλ | ||
Γιερβ | 1 - 0 | Orn | ||
Μπράτβαγκ | 6 - 1 | Χάντεν | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Φλεκερόι | 2 - 1 | Λυσεκλόστερ | ||
Δευτέρα 8 Απριλίου 2024 | ||||
Μπραν 2 | 1 - 3 | Viking 2 | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Orn | 2 - 0 | Μπράτβαγκ | ||
Λυσεκλόστερ | 1 - 3 | Χάουγκεσουντ | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Άρενταλ | 2 - 1 | Φλεκερόι | ||
Χάντεν | 0 - 0 | Sotra | ||
Νοτόντεν | 0 - 0 | Eik-Tonsberg | ||
Δευτέρα 15 Απριλίου 2024 | ||||
Viking 2 | 2 - 1 | Γιερβ | ||
Χοντ | 2 - 3 | Μπραν 2 | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Λυσεκλόστερ | 2 - 1 | Άρενταλ | ||
Μπράτβαγκ | 2 - 0 | Νοτόντεν | ||
Χάουγκεσουντ | 1 - 1 | Sotra | ||
Φλεκερόι | 2 - 2 | Χάντεν | ||
Κυριακή 21 Απριλίου 2024 | ||||
Γιερβ | 2 - 1 | Χοντ | ||
Δευτέρα 22 Απριλίου 2024 | ||||
Orn | 2 - 3 | Μπραν 2 | ||
Eik-Tonsberg | 4 - 3 | Viking 2 | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Sotra | 0 - 2 | Γιερβ | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
Χάντεν | 1 - 3 | Χάουγκεσουντ | ||
Άρενταλ | 1 - 0 | Orn | ||
Νοτόντεν | 1 - 1 | Λυσεκλόστερ | ||
Χοντ | 3 - 0 | Φλεκερόι | ||
Δευτέρα 29 Απριλίου 2024 | ||||
Viking 2 | 3 - 2 | Μπράτβαγκ | ||
Μπραν 2 | 3 - 4 | Eik-Tonsberg | ||
Σάββατο 4 Μαΐου 2024 | ||||
Χάουγκεσουντ | 3 - 1 | Νοτόντεν | ||
Λυσεκλόστερ | 5 - 0 | Χάντεν | ||
Orn | 3 - 2 | Χοντ | ||
Κυριακή 5 Μαΐου 2024 | ||||
Μπράτβαγκ | 3 - 2 | Άρενταλ | ||
Γιερβ | 2 - 1 | Μπραν 2 | ||
Eik-Tonsberg | 1 - 0 | Sotra | ||
Δευτέρα 6 Μαΐου 2024 | ||||
Φλεκερόι | 0 - 1 | Viking 2 | ||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Sotra | - | Λυσεκλόστερ | ||
Άρενταλ | - | Χάντεν | ||
Eik-Tonsberg | - | Γιερβ | ||
Νοτόντεν | - | Φλεκερόι | ||
Group 2, Group Stage | ||||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Στρόμμεν | 2 - 1 | Sotra | ||
Γιόβικ-Λιν | 0 - 1 | Λεβάνγκερ | ||
Κυριακή 14 Μαΐου 2023 | ||||
Χάντεν | 3 - 2 | Στρόμσγκοντσετ 2 | ||
Μπραν 2 | 2 - 3 | Μπάερουμ | ||
Άλτα | 2 - 1 | Ullern | ||
Junkeren | 1 - 2 | Τρόμσντάλεν | ||
Δευτέρα 15 Μαΐου 2023 | ||||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 1 - 1 | Ούλ/Κίσα | ||
Σάββατο 27 Μαΐου 2023 | ||||
Ullern | 1 - 1 | Γιόβικ-Λιν | ||
Κυριακή 28 Μαΐου 2023 | ||||
Μπάερουμ | 3 - 3 | Junkeren | ||
Ούλ/Κίσα | 1 - 0 | Χάντεν | ||
Δευτέρα 29 Μαΐου 2023 | ||||
Sotra | 2 - 1 | Άλτα | ||
Τρόμσντάλεν | 3 - 1 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Λεβάνγκερ | 2 - 0 | Στρόμμεν | ||
Τρίτη 30 Μαΐου 2023 | ||||
Στρόμσγκοντσετ 2 | 3 - 2 | Μπραν 2 | ||
Σάββατο 3 Ιουνίου 2023 | ||||
Χάντεν | 1 - 2 | Άλτα | ||
Κυριακή 4 Ιουνίου 2023 | ||||
Junkeren | 0 - 2 | Sotra | ||
Στρόμμεν | 2 - 0 | Ullern | ||
Γιόβικ-Λιν | 1 - 3 | Ούλ/Κίσα | ||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 1 - 2 | Μπάερουμ | ||
Δευτέρα 5 Ιουνίου 2023 | ||||
Μπραν 2 | 2 - 3 | Τρόμσντάλεν | ||
Λεβάνγκερ | 4 - 1 | Στρόμσγκοντσετ 2 | ||
Σάββατο 10 Ιουνίου 2023 | ||||
Ullern | 0 - 1 | Ούλ/Κίσα | ||
Άλτα | 1 - 3 | Junkeren | ||
Μπάερουμ | 3 - 3 | Χάντεν | ||
Στρόμμεν | 2 - 1 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Κυριακή 11 Ιουνίου 2023 | ||||
Τρόμσντάλεν | 0 - 1 | Λεβάνγκερ | ||
Δευτέρα 12 Ιουνίου 2023 | ||||
Στρόμσγκοντσετ 2 | 5 - 1 | Γιόβικ-Λιν | ||
Σάββατο 17 Ιουνίου 2023 | ||||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 3 - 3 | Ullern | ||
Χάντεν | 3 - 1 | Sotra | ||
Ούλ/Κίσα | 2 - 0 | Στρόμσγκοντσετ 2 | ||
Κυριακή 18 Ιουνίου 2023 | ||||
Λεβάνγκερ | 6 - 0 | Μπάερουμ | ||
Junkeren | 3 - 1 | Στρόμμεν | ||
Γιόβικ-Λιν | 0 - 3 | Τρόμσντάλεν | ||
Δευτέρα 19 Ιουνίου 2023 | ||||
Μπραν 2 | 5 - 1 | Άλτα | ||
Παρασκευή 23 Ιουνίου 2023 | ||||
Τρόμσντάλεν | 2 - 1 | Ούλ/Κίσα | ||
Σάββατο 24 Ιουνίου 2023 | ||||
Στρόμμεν | 2 - 1 | Χάντεν | ||
Μπάερουμ | 1 - 1 | Γιόβικ-Λιν | ||
Sotra | 0 - 1 | Λεβάνγκερ | ||
Κυριακή 25 Ιουνίου 2023 | ||||
Μπραν 2 | 3 - 3 | Junkeren | ||
Άλτα | 4 - 2 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Δευτέρα 26 Ιουνίου 2023 | ||||
Ullern | 1 - 1 | Στρόμσγκοντσετ 2 | ||
Δευτέρα 17 Ιουλίου 2023 | ||||
Sotra | 1 - 1 | Μπραν 2 | ||
Παρασκευή 21 Ιουλίου 2023 | ||||
Ούλ/Κίσα | 1 - 4 | Στρόμμεν | ||
Σάββατο 22 Ιουλίου 2023 | ||||
Λεβάνγκερ | 5 - 1 | Άλτα | ||
Γιόβικ-Λιν | 4 - 1 | Sotra | ||
Κυριακή 23 Ιουλίου 2023 | ||||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 1 - 4 | Junkeren | ||
Ullern | 2 - 1 | Μπάερουμ | ||
Δευτέρα 24 Ιουλίου 2023 | ||||
Χάντεν | 4 - 2 | Μπραν 2 | ||
Στρόμσγκοντσετ 2 | 0 - 2 | Τρόμσντάλεν | ||
Σάββατο 29 Ιουλίου 2023 | ||||
Τρόμσντάλεν | 4 - 0 | Ullern | ||
Στρόμμεν | 0 - 3 | Γιόβικ-Λιν | ||
Μπάερουμ | 1 - 3 | Ούλ/Κίσα | ||
Κυριακή 30 Ιουλίου 2023 | ||||
Sotra | 2 - 2 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Junkeren | 3 - 3 | Χάντεν | ||
Δευτέρα 31 Ιουλίου 2023 | ||||
Άλτα | 2 - 1 | Στρόμσγκοντσετ 2 | ||
Μπραν 2 | 1 - 2 | Λεβάνγκερ | ||
Σάββατο 5 Αυγούστου 2023 | ||||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 1 - 2 | Στρόμμεν | ||
Ullern | 1 - 3 | Άλτα | ||
Κυριακή 6 Αυγούστου 2023 | ||||
Στρόμσγκοντσετ 2 | 1 - 1 | Sotra | ||
Λεβάνγκερ | 3 - 3 | Junkeren | ||
Ούλ/Κίσα | 1 - 1 | Τρόμσντάλεν | ||
Σάββατο 12 Αυγούστου 2023 | ||||
Μπραν 2 | 4 - 3 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Τρόμσντάλεν | 3 - 0 | Γιόβικ-Λιν | ||
Sotra | 2 - 0 | Χάντεν | ||
Άλτα | 0 - 1 | Λεβάνγκερ | ||
Junkeren | 0 - 0 | Ούλ/Κίσα | ||
Μπάερουμ | 6 - 1 | Ullern | ||
Κυριακή 13 Αυγούστου 2023 | ||||
Στρόμμεν | 1 - 1 | Στρόμσγκοντσετ 2 | ||
Τετάρτη 16 Αυγούστου 2023 | ||||
Χάντεν | 3 - 0 | Μπάερουμ | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Άλτα | 1 - 1 | Sotra | ||
Ούλ/Κίσα | 4 - 1 | Μπάερουμ | ||
Γιόβικ-Λιν | 1 - 1 | Στρόμμεν | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
Χάντεν | 3 - 3 | Junkeren | ||
Ullern | 0 - 1 | Τρόμσντάλεν | ||
Δευτέρα 21 Αυγούστου 2023 | ||||
Στρόμσγκοντσετ 2 | 0 - 3 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Λεβάνγκερ | 5 - 0 | Μπραν 2 | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 1 - 0 | Γιόβικ-Λιν | ||
Μπάερουμ | 2 - 6 | Λεβάνγκερ | ||
Sotra | 2 - 1 | Ούλ/Κίσα | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Στρόμμεν | 5 - 1 | Τρόμσντάλεν | ||
Junkeren | 0 - 1 | Άλτα | ||
Μπραν 2 | 1 - 3 | Χάντεν | ||
Δευτέρα 28 Αυγούστου 2023 | ||||
Στρόμσγκοντσετ 2 | 5 - 1 | Ullern | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ullern | 1 - 1 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Τρόμσντάλεν | 4 - 0 | Junkeren | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Άλτα | 1 - 1 | Μπάερουμ | ||
Χάντεν | 3 - 1 | Στρόμμεν | ||
Λεβάνγκερ | 1 - 1 | Sotra | ||
Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ούλ/Κίσα | 2 - 2 | Μπραν 2 | ||
Γιόβικ-Λιν | 2 - 0 | Στρόμσγκοντσετ 2 | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Junkeren | 1 - 1 | Γιόβικ-Λιν | ||
Στρόμμεν | 1 - 0 | Άλτα | ||
Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Sotra | 2 - 1 | Μπάερουμ | ||
Χάντεν | 0 - 4 | Λεβάνγκερ | ||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 1 - 1 | Τρόμσντάλεν | ||
Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Στρόμσγκοντσετ 2 | 1 - 3 | Ούλ/Κίσα | ||
Μπραν 2 | 2 - 2 | Ullern | ||
Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Γιόβικ-Λιν | 3 - 3 | Μπραν 2 | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Sotra | 2 - 0 | Στρόμμεν | ||
Λεβάνγκερ | 2 - 2 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ούλ/Κίσα | 1 - 1 | Γιόβικ-Λιν | ||
Ullern | 4 - 0 | Junkeren | ||
Άλτα | 3 - 0 | Χάντεν | ||
Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μπάερουμ | 1 - 0 | Μπραν 2 | ||
Τρόμσντάλεν | 4 - 0 | Στρόμσγκοντσετ 2 | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Γιόβικ-Λιν | 3 - 2 | Ullern | ||
Στρόμμεν | 1 - 0 | Ούλ/Κίσα | ||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 4 - 2 | Άλτα | ||
Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Junkeren | 3 - 1 | Μπάερουμ | ||
Τρόμσντάλεν | 2 - 0 | Χάντεν | ||
Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Στρόμσγκοντσετ 2 | 0 - 1 | Λεβάνγκερ | ||
Μπραν 2 | 1 - 1 | Sotra | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Χάντεν | 2 - 2 | Γιόβικ-Λιν | ||
Ούλ/Κίσα | 0 - 3 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Ullern | 1 - 1 | Στρόμμεν | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λεβάνγκερ | 2 - 2 | Τρόμσντάλεν | ||
Sotra | 2 - 1 | Junkeren | ||
Δευτέρα 9 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μπάερουμ | 4 - 0 | Στρόμσγκοντσετ 2 | ||
Άλτα | 7 - 1 | Μπραν 2 | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Στρόμμεν | 1 - 3 | Λεβάνγκερ | ||
Ούλ/Κίσα | 3 - 1 | Ullern | ||
Τρόμσντάλεν | 0 - 0 | Μπάερουμ | ||
Γιόβικ-Λιν | 3 - 2 | Άλτα | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 2 - 1 | Sotra | ||
Junkeren | 1 - 3 | Μπραν 2 | ||
Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Στρόμσγκοντσετ 2 | 2 - 0 | Χάντεν | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Χάντεν | 4 - 1 | Ullern | ||
Λεβάνγκερ | 5 - 1 | Γιόβικ-Λιν | ||
Μπάερουμ | 0 - 3 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Sotra | 3 - 1 | Τρόμσντάλεν | ||
Άλτα | 1 - 1 | Ούλ/Κίσα | ||
Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Junkeren | 1 - 3 | Στρόμσγκοντσετ 2 | ||
Μπραν 2 | 0 - 1 | Στρόμμεν | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ullern | 0 - 4 | Sotra | ||
Γιόβικ-Λιν | 4 - 2 | Μπάερουμ | ||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 5 - 0 | Χάντεν | ||
Ούλ/Κίσα | 0 - 5 | Λεβάνγκερ | ||
Στρόμμεν | 3 - 0 | Junkeren | ||
Στρόμσγκοντσετ 2 | 2 - 3 | Άλτα | ||
Τρόμσντάλεν | 0 - 1 | Μπραν 2 | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Μπραν 2 | 2 - 2 | Στρόμσγκοντσετ 2 | ||
Junkeren | 0 - 2 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Χάντεν | 0 - 1 | Ούλ/Κίσα | ||
Λεβάνγκερ | 2 - 0 | Ullern | ||
Άλτα | 3 - 1 | Τρόμσντάλεν | ||
Μπάερουμ | 0 - 1 | Στρόμμεν | ||
Sotra | 1 - 0 | Γιόβικ-Λιν | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Σκιντ | 2 - 2 | Τρόμσντάλεν | ||
Στρόμμεν | 2 - 0 | Φόλο | ||
Γκρορούντ | 1 - 3 | Στρίντχαϊμ | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Έιντσβολντ | 2 - 1 | Βαλερένγκα 2 | ||
Άλτα | 2 - 2 | Κιέλσας | ||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 2 - 2 | Ούλ/Κίσα | ||
Γιόβικ-Λιν | 0 - 1 | Junkeren | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Junkeren | 2 - 5 | Γκρορούντ | ||
Ούλ/Κίσα | 1 - 2 | Στρόμμεν | ||
Στρίντχαϊμ | 0 - 3 | Σκιντ | ||
Τρόμσντάλεν | 3 - 0 | Έιντσβολντ | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Φόλο | 4 - 0 | Άλτα | ||
Κιέλσας | 3 - 1 | Γιόβικ-Λιν | ||
Δευτέρα 15 Απριλίου 2024 | ||||
Βαλερένγκα 2 | 0 - 2 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024 | ||||
Σκιντ | 1 - 0 | Κιέλσας | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Γιόβικ-Λιν | 0 - 1 | Στρίντχαϊμ | ||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 4 - 2 | Φόλο | ||
Κυριακή 21 Απριλίου 2024 | ||||
Στρόμμεν | 4 - 2 | Βαλερένγκα 2 | ||
Άλτα | 1 - 1 | Ούλ/Κίσα | ||
Έιντσβολντ | 4 - 2 | Junkeren | ||
Γκρορούντ | 4 - 1 | Τρόμσντάλεν | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Έιντσβολντ | 2 - 0 | Γιόβικ-Λιν | ||
Στρόμμεν | 2 - 3 | Κιέλσας | ||
Ούλ/Κίσα | 1 - 1 | Γκρορούντ | ||
Φόλο | 0 - 1 | Σκιντ | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
Τρόμσντάλεν | 4 - 2 | Άλτα | ||
Βαλερένγκα 2 | 0 - 6 | Στρίντχαϊμ | ||
Junkeren | 0 - 3 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Σάββατο 4 Μαΐου 2024 | ||||
Γκρορούντ | 2 - 2 | Έιντσβολντ | ||
Κιέλσας | 2 - 0 | Φόλο | ||
Σκιντ | 0 - 2 | Ούλ/Κίσα | ||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 2 - 3 | Τρόμσντάλεν | ||
Κυριακή 5 Μαΐου 2024 | ||||
Άλτα | 2 - 2 | Στρόμμεν | ||
Γιόβικ-Λιν | 3 - 1 | Βαλερένγκα 2 | ||
Στρίντχαϊμ | 4 - 0 | Junkeren | ||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Τρόμσντάλεν | - | Γιόβικ-Λιν | ||
Ούλ/Κίσα | - | Φόλο | ||
Έιντσβολντ | - | Στρίντχαϊμ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Group 2, Group Stage | ||||
Κυριακή 12 Μαΐου 2024 | ||||
Βαλερένγκα 2 | 13:00 | Άλτα | ||
Junkeren | 14:30 | Σκιντ | ||
Γκρορούντ | 15:00 | Κιέλσας | ||
Στρόμμεν | 15:30 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Πέμπτη 16 Μαΐου 2024 | ||||
Κιέλσας | 15:00 | Βαλερένγκα 2 | ||
Στρίντχαϊμ | 18:00 | Τρόμσντάλεν | ||
Δευτέρα 20 Μαΐου 2024 | ||||
Άλτα | 15:00 | Junkeren | ||
Γιόβικ-Λιν | 15:00 | Ούλ/Κίσα | ||
Φόλο | 16:00 | Έιντσβολντ | ||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 17:00 | Γκρορούντ | ||
Σκιντ | 20:00 | Στρόμμεν | ||
Σάββατο 25 Μαΐου 2024 | ||||
Γκρορούντ | 15:00 | Γιόβικ-Λιν | ||
Ούλ/Κίσα | 15:00 | Κιέλσας | ||
Στρίντχαϊμ | 16:00 | Άλτα | ||
Κυριακή 26 Μαΐου 2024 | ||||
Έιντσβολντ | 15:00 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Τρόμσντάλεν | 16:00 | Στρόμμεν | ||
Junkeren | 18:30 | Φόλο | ||
Δευτέρα 27 Μαΐου 2024 | ||||
Βαλερένγκα 2 | 20:00 | Σκιντ | ||
Σάββατο 1 Ιουνίου 2024 | ||||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 15:00 | Γιόβικ-Λιν | ||
Στρόμμεν | 16:00 | Στρίντχαϊμ | ||
Κυριακή 2 Ιουνίου 2024 | ||||
Άλτα | 15:00 | Γκρορούντ | ||
Σκιντ | 15:00 | Έιντσβολντ | ||
Ούλ/Κίσα | 15:00 | Βαλερένγκα 2 | ||
Κιέλσας | 16:00 | Junkeren | ||
Φόλο | 17:30 | Τρόμσντάλεν | ||
Σάββατο 8 Ιουνίου 2024 | ||||
Γκρορούντ | 15:00 | Στρόμμεν | ||
Τρόμσντάλεν | 15:00 | Κιέλσας | ||
Γιόβικ-Λιν | 16:00 | Σκιντ | ||
Στρίντχαϊμ | 16:00 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Κυριακή 9 Ιουνίου 2024 | ||||
Έιντσβολντ | 15:00 | Άλτα | ||
Junkeren | 15:00 | Ούλ/Κίσα | ||
Δευτέρα 10 Ιουνίου 2024 | ||||
Βαλερένγκα 2 | 20:00 | Φόλο | ||
Παρασκευή 14 Ιουνίου 2024 | ||||
Σκιντ | 19:00 | Γκρορούντ | ||
Σάββατο 15 Ιουνίου 2024 | ||||
Φόλο | 15:00 | Γιόβικ-Λιν | ||
Κιέλσας | 15:00 | Έιντσβολντ | ||
Ούλ/Κίσα | 16:00 | Στρίντχαϊμ | ||
Κυριακή 16 Ιουνίου 2024 | ||||
Στρόμμεν | 16:00 | Junkeren | ||
Άλτα | 18:30 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Δευτέρα 17 Ιουνίου 2024 | ||||
Βαλερένγκα 2 | 18:00 | Τρόμσντάλεν | ||
Σάββατο 22 Ιουνίου 2024 | ||||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 14:30 | Σκιντ | ||
Γκρορούντ | 15:00 | Φόλο | ||
Έιντσβολντ | 15:00 | Στρόμμεν | ||
Στρίντχαϊμ | 15:00 | Κιέλσας | ||
Τρόμσντάλεν | 16:30 | Ούλ/Κίσα | ||
Κυριακή 23 Ιουνίου 2024 | ||||
Γιόβικ-Λιν | 13:00 | Άλτα | ||
Δευτέρα 24 Ιουνίου 2024 | ||||
Junkeren | 17:00 | Βαλερένγκα 2 | ||
Παρασκευή 19 Ιουλίου 2024 | ||||
Σκιντ | 21:00 | Άλτα | ||
Σάββατο 20 Ιουλίου 2024 | ||||
Στρόμμεν | 15:00 | Γιόβικ-Λιν | ||
Ούλ/Κίσα | 15:00 | Έιντσβολντ | ||
Κυριακή 21 Ιουλίου 2024 | ||||
Βαλερένγκα 2 | 15:00 | Γκρορούντ | ||
Κιέλσας | 15:30 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Φόλο | 16:00 | Στρίντχαϊμ | ||
Τρόμσντάλεν | 16:00 | Junkeren | ||
Σάββατο 27 Ιουλίου 2024 | ||||
Γκρορούντ | 15:00 | Ούλ/Κίσα | ||
Junkeren | 15:00 | Κιέλσας | ||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 15:00 | Στρόμμεν | ||
Έιντσβολντ | 16:00 | Σκιντ | ||
Κυριακή 28 Ιουλίου 2024 | ||||
Γιόβικ-Λιν | 14:00 | Τρόμσντάλεν | ||
Άλτα | 15:00 | Φόλο | ||
Δευτέρα 29 Ιουλίου 2024 | ||||
Στρίντχαϊμ | 19:00 | Βαλερένγκα 2 | ||
Παρασκευή 2 Αυγούστου 2024 | ||||
Σκιντ | 20:00 | Γιόβικ-Λιν | ||
Σάββατο 3 Αυγούστου 2024 | ||||
Κιέλσας | 15:00 | Γκρορούντ | ||
Τρόμσντάλεν | 16:00 | Στρίντχαϊμ | ||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 17:00 | Έιντσβολντ | ||
Κυριακή 4 Αυγούστου 2024 | ||||
Στρόμμεν | 15:00 | Άλτα | ||
Ούλ/Κίσα | 16:00 | Junkeren | ||
Δευτέρα 5 Αυγούστου 2024 | ||||
Φόλο | 19:00 | Βαλερένγκα 2 | ||
Σάββατο 10 Αυγούστου 2024 | ||||
Άλτα | 14:00 | Τρόμσντάλεν | ||
Έιντσβολντ | 15:00 | Φόλο | ||
Junkeren | 15:00 | Στρόμμεν | ||
Στρίντχαϊμ | 18:00 | Ούλ/Κίσα | ||
Κυριακή 11 Αυγούστου 2024 | ||||
Γιόβικ-Λιν | 16:30 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Δευτέρα 12 Αυγούστου 2024 | ||||
Βαλερένγκα 2 | 19:00 | Κιέλσας | ||
Γκρορούντ | 20:00 | Σκιντ | ||
Σάββατο 17 Αυγούστου 2024 | ||||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 15:00 | Άλτα | ||
Στρόμμεν | 15:00 | Έιντσβολντ | ||
Ούλ/Κίσα | 15:00 | Γιόβικ-Λιν | ||
Τρόμσντάλεν | 17:00 | Γκρορούντ | ||
Κυριακή 18 Αυγούστου 2024 | ||||
Φόλο | 16:00 | Junkeren | ||
Κιέλσας | 16:00 | Στρίντχαϊμ | ||
Τρίτη 20 Αυγούστου 2024 | ||||
Σκιντ | 20:00 | Βαλερένγκα 2 | ||
Σάββατο 24 Αυγούστου 2024 | ||||
Στρίντχαϊμ | 14:00 | Φόλο | ||
Γκρορούντ | 15:00 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Έιντσβολντ | 15:00 | Κιέλσας | ||
Κυριακή 25 Αυγούστου 2024 | ||||
Γιόβικ-Λιν | 15:00 | Στρόμμεν | ||
Άλτα | 15:30 | Σκιντ | ||
Junkeren | 17:15 | Τρόμσντάλεν | ||
Τρίτη 27 Αυγούστου 2024 | ||||
Βαλερένγκα 2 | 19:00 | Ούλ/Κίσα | ||
Σάββατο 31 Αυγούστου 2024 | ||||
Junkeren | 14:00 | Γιόβικ-Λιν | ||
Κιέλσας | 15:00 | Σκιντ | ||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 15:00 | Στρίντχαϊμ | ||
Στρόμμεν | 15:00 | Γκρορούντ | ||
Φόλο | 16:00 | Ούλ/Κίσα | ||
Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Άλτα | 16:00 | Έιντσβολντ | ||
Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Τρόμσντάλεν | 17:00 | Βαλερένγκα 2 | ||
Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Στρίντχαϊμ | 14:00 | Στρόμμεν | ||
Φόλο | 15:00 | Κιέλσας | ||
Γιόβικ-Λιν | 15:00 | Έιντσβολντ | ||
Σκιντ | 15:00 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Γκρορούντ | 13:00 | Άλτα | ||
Βαλερένγκα 2 | 16:00 | Junkeren | ||
Ούλ/Κίσα | 17:30 | Τρόμσντάλεν | ||
Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Έιντσβολντ | 15:00 | Γκρορούντ | ||
Κιέλσας | 15:00 | Ούλ/Κίσα | ||
Στρόμμεν | 15:00 | Σκιντ | ||
Τρόμσντάλεν | 17:00 | Φόλο | ||
Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Άλτα | 15:30 | Γιόβικ-Λιν | ||
Junkeren | 16:00 | Στρίντχαϊμ | ||
Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 18:00 | Βαλερένγκα 2 | ||
Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Γιόβικ-Λιν | 15:00 | Γκρορούντ | ||
Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Ούλ/Κίσα | 14:00 | Άλτα | ||
Φόλο | 15:30 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Σκιντ | 16:00 | Junkeren | ||
Στρίντχαϊμ | 16:00 | Έιντσβολντ | ||
Κιέλσας | 17:30 | Τρόμσντάλεν | ||
Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Βαλερένγκα 2 | 19:00 | Στρόμμεν | ||
Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Έιντσβολντ | 15:00 | Ούλ/Κίσα | ||
Γιόβικ-Λιν | 15:00 | Φόλο | ||
Σκιντ | 16:00 | Στρίντχαϊμ | ||
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 15:00 | Κιέλσας | ||
Γκρορούντ | 16:00 | Junkeren | ||
Στρόμμεν | 17:30 | Τρόμσντάλεν | ||
Δευτέρα 30 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Άλτα | 19:00 | Βαλερένγκα 2 | ||
Σάββατο 5 Οκτωβρίου 2024 | ||||
Φόλο | 15:00 | Στρόμμεν | ||
Junkeren | 16:00 | Έιντσβολντ | ||
Τρόμσντάλεν | 16:00 | Σκιντ | ||
Κυριακή 6 Οκτωβρίου 2024 | ||||
Κιέλσας | 15:00 | Άλτα | ||
Ούλ/Κίσα | 15:00 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Στρίντχαϊμ | 16:00 | Γκρορούντ | ||
Δευτέρα 7 Οκτωβρίου 2024 | ||||
Βαλερένγκα 2 | 20:00 | Γιόβικ-Λιν | ||
Σάββατο 19 Οκτωβρίου 2024 | ||||
Γκρορούντ | 14:00 | Βαλερένγκα 2 | ||
Άλτα | 14:00 | Στρίντχαϊμ | ||
Έιντσβολντ | 14:00 | Τρόμσντάλεν | ||
Γιόβικ-Λιν | 14:00 | Κιέλσας | ||
Σκιντ | 14:00 | Φόλο | ||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 14:00 | Junkeren | ||
Στρόμμεν | 14:00 | Ούλ/Κίσα | ||
Σάββατο 26 Οκτωβρίου 2024 | ||||
Φόλο | 14:00 | Γκρορούντ | ||
Junkeren | 14:00 | Άλτα | ||
Κιέλσας | 14:00 | Στρόμμεν | ||
Στρίντχαϊμ | 14:00 | Γιόβικ-Λιν | ||
Τρόμσντάλεν | 14:00 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Βαλερένγκα 2 | 14:00 | Έιντσβολντ | ||
Ούλ/Κίσα | 14:00 | Σκιντ | ||
Group 1, Group Stage | ||||
Κυριακή 12 Μαΐου 2024 | ||||
Χοντ | 15:00 | Χάουγκεσουντ | ||
Δευτέρα 13 Μαΐου 2024 | ||||
Viking 2 | 16:00 | Orn | ||
Μπραν 2 | 17:00 | Μπράτβαγκ | ||
Πέμπτη 16 Μαΐου 2024 | ||||
Άρενταλ | 18:00 | Γιερβ | ||
Orn | 20:00 | Eik-Tonsberg | ||
Δευτέρα 20 Μαΐου 2024 | ||||
Φλεκερόι | 17:00 | Sotra | ||
Χάντεν | 17:00 | Νοτόντεν | ||
Μπράτβαγκ | 19:00 | Χοντ | ||
Τρίτη 21 Μαΐου 2024 | ||||
Λυσεκλόστερ | 19:00 | Μπραν 2 | ||
Χάουγκεσουντ | 20:00 | Viking 2 | ||
Σάββατο 25 Μαΐου 2024 | ||||
Eik-Tonsberg | 14:00 | Μπράτβαγκ | ||
Χοντ | 17:00 | Χάντεν | ||
Νοτόντεν | 17:00 | Orn | ||
Γιερβ | 19:00 | Φλεκερόι | ||
Κυριακή 26 Μαΐου 2024 | ||||
Sotra | 18:00 | Άρενταλ | ||
Δευτέρα 27 Μαΐου 2024 | ||||
Viking 2 | 17:00 | Λυσεκλόστερ | ||
Μπραν 2 | 19:00 | Χάουγκεσουντ | ||
Σάββατο 1 Ιουνίου 2024 | ||||
Χάουγκεσουντ | 14:00 | Eik-Tonsberg | ||
Λυσεκλόστερ | 15:00 | Χοντ | ||
Άρενταλ | 16:00 | Νοτόντεν | ||
Κυριακή 2 Ιουνίου 2024 | ||||
Μπράτβαγκ | 15:00 | Γιερβ | ||
Χάντεν | 15:30 | Μπραν 2 | ||
Φλεκερόι | 18:00 | Orn | ||
Δευτέρα 3 Ιουνίου 2024 | ||||
Sotra | 17:00 | Viking 2 | ||
Σάββατο 8 Ιουνίου 2024 | ||||
Μπραν 2 | 15:00 | Sotra | ||
Eik-Tonsberg | 17:00 | Φλεκερόι | ||
Γιερβ | 17:00 | Χάντεν | ||
Κυριακή 9 Ιουνίου 2024 | ||||
Μπράτβαγκ | 14:00 | Χάουγκεσουντ | ||
Viking 2 | 15:00 | Νοτόντεν | ||
Χοντ | 16:00 | Άρενταλ | ||
Orn | 17:00 | Λυσεκλόστερ | ||
Σάββατο 15 Ιουνίου 2024 | ||||
Νοτόντεν | 15:00 | Χοντ | ||
Χάουγκεσουντ | 15:00 | Γιερβ | ||
Φλεκερόι | 15:30 | Μπραν 2 | ||
Άρενταλ | 16:00 | Viking 2 | ||
Χάντεν | 16:00 | Eik-Tonsberg | ||
Sotra | 16:00 | Orn | ||
Κυριακή 16 Ιουνίου 2024 | ||||
Λυσεκλόστερ | 17:00 | Μπράτβαγκ | ||
Σάββατο 22 Ιουνίου 2024 | ||||
Μπραν 2 | 15:00 | Νοτόντεν | ||
Eik-Tonsberg | 16:00 | Άρενταλ | ||
Κυριακή 23 Ιουνίου 2024 | ||||
Orn | 14:00 | Χάουγκεσουντ | ||
Viking 2 | 16:00 | Χάντεν | ||
Μπράτβαγκ | 16:30 | Φλεκερόι | ||
Χοντ | 17:00 | Sotra | ||
Γιερβ | 17:00 | Λυσεκλόστερ | ||
Σάββατο 29 Ιουνίου 2024 | ||||
Χάουγκεσουντ | 14:00 | Φλεκερόι | ||
Χάντεν | 16:00 | Orn | ||
Λυσεκλόστερ | 16:00 | Eik-Tonsberg | ||
Νοτόντεν | 17:00 | Γιερβ | ||
Κυριακή 30 Ιουνίου 2024 | ||||
Άρενταλ | 17:00 | Μπραν 2 | ||
Sotra | 17:00 | Μπράτβαγκ | ||
Δευτέρα 1 Ιουλίου 2024 | ||||
Χοντ | 18:00 | Viking 2 | ||
Σάββατο 6 Ιουλίου 2024 | ||||
Orn | 16:00 | Άρενταλ | ||
Eik-Tonsberg | 17:00 | Νοτόντεν | ||
Κυριακή 7 Ιουλίου 2024 | ||||
Γιερβ | 17:00 | Sotra | ||
Δευτέρα 8 Ιουλίου 2024 | ||||
Μπραν 2 | 18:00 | Χάντεν | ||
Viking 2 | 20:00 | Χάουγκεσουντ | ||
Σάββατο 13 Ιουλίου 2024 | ||||
Λυσεκλόστερ | 16:00 | Orn | ||
Νοτόντεν | 16:00 | Άρενταλ | ||
Χοντ | 17:00 | Eik-Tonsberg | ||
Χάντεν | 17:00 | Φλεκερόι | ||
Κυριακή 14 Ιουλίου 2024 | ||||
Χάουγκεσουντ | 14:00 | Μπράτβαγκ | ||
Sotra | 15:00 | Μπραν 2 | ||
Δευτέρα 15 Ιουλίου 2024 | ||||
Γιερβ | 17:00 | Viking 2 | ||
Τετάρτη 17 Ιουλίου 2024 | ||||
Φλεκερόι | 14:00 | Χοντ | ||
Μπράτβαγκ | 17:00 | Λυσεκλόστερ | ||
Σάββατο 10 Αυγούστου 2024 | ||||
Eik-Tonsberg | 16:00 | Χάντεν | ||
Κυριακή 11 Αυγούστου 2024 | ||||
Φλεκερόι | 14:00 | Χάουγκεσουντ | ||
Μπραν 2 | 15:00 | Γιερβ | ||
Orn | 16:00 | Νοτόντεν | ||
Άρενταλ | 17:00 | Λυσεκλόστερ | ||
Μπράτβαγκ | 17:00 | Sotra | ||
Δευτέρα 12 Αυγούστου 2024 | ||||
Viking 2 | 19:00 | Χοντ | ||
Παρασκευή 16 Αυγούστου 2024 | ||||
Χάουγκεσουντ | 19:00 | Orn | ||
Σάββατο 17 Αυγούστου 2024 | ||||
Γιερβ | 14:00 | Μπράτβαγκ | ||
Sotra | 15:00 | Eik-Tonsberg | ||
Κυριακή 18 Αυγούστου 2024 | ||||
Χοντ | 15:00 | Λυσεκλόστερ | ||
Χάντεν | 17:00 | Άρενταλ | ||
Δευτέρα 19 Αυγούστου 2024 | ||||
Μπραν 2 | 17:00 | Φλεκερόι | ||
Νοτόντεν | 19:00 | Viking 2 | ||
Σάββατο 24 Αυγούστου 2024 | ||||
Λυσεκλόστερ | 15:00 | Νοτόντεν | ||
Orn | 16:00 | Χάντεν | ||
Φλεκερόι | 19:00 | Γιερβ | ||
Κυριακή 25 Αυγούστου 2024 | ||||
Eik-Tonsberg | 14:00 | Χάουγκεσουντ | ||
Άρενταλ | 15:00 | Χοντ | ||
Δευτέρα 26 Αυγούστου 2024 | ||||
Μπράτβαγκ | 16:00 | Μπραν 2 | ||
Viking 2 | 17:00 | Sotra | ||
Σάββατο 31 Αυγούστου 2024 | ||||
Νοτόντεν | 14:00 | Μπράτβαγκ | ||
Χάουγκεσουντ | 16:00 | Λυσεκλόστερ | ||
Γιερβ | 17:00 | Eik-Tonsberg | ||
Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Χοντ | 16:00 | Orn | ||
Sotra | 17:00 | Φλεκερόι | ||
Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Χάντεν | 17:45 | Viking 2 | ||
Μπραν 2 | 18:00 | Άρενταλ | ||
Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Λυσεκλόστερ | 15:00 | Γιερβ | ||
Orn | 15:00 | Viking 2 | ||
Νοτόντεν | 17:00 | Χάντεν | ||
Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Φλεκερόι | 14:00 | Μπράτβαγκ | ||
Eik-Tonsberg | 15:00 | Μπραν 2 | ||
Χάουγκεσουντ | 15:00 | Χοντ | ||
Άρενταλ | 17:00 | Sotra | ||
Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Χοντ | 15:00 | Νοτόντεν | ||
Sotra | 16:00 | Χάουγκεσουντ | ||
Μπράτβαγκ | 17:00 | Eik-Tonsberg | ||
Γιερβ | 20:00 | Άρενταλ | ||
Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Χάντεν | 16:00 | Λυσεκλόστερ | ||
Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Μπραν 2 | 17:00 | Orn | ||
Viking 2 | 19:00 | Φλεκερόι | ||
Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Νοτόντεν | 14:30 | Sotra | ||
Orn | 16:00 | Γιερβ | ||
Φλεκερόι | 17:00 | Eik-Tonsberg | ||
Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Άρενταλ | 14:00 | Μπράτβαγκ | ||
Χάντεν | 15:00 | Χοντ | ||
Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Λυσεκλόστερ | 19:00 | Viking 2 | ||
Χάουγκεσουντ | 19:00 | Μπραν 2 | ||
Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Sotra | 15:00 | Χάντεν | ||
Φλεκερόι | 16:00 | Νοτόντεν | ||
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Γιερβ | 14:00 | Χάουγκεσουντ | ||
Μπράτβαγκ | 16:00 | Orn | ||
Eik-Tonsberg | 17:00 | Λυσεκλόστερ | ||
Δευτέρα 30 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Μπραν 2 | 16:00 | Χοντ | ||
Viking 2 | 19:00 | Άρενταλ | ||
Σάββατο 5 Οκτωβρίου 2024 | ||||
Άρενταλ | 14:00 | Χάουγκεσουντ | ||
Χάντεν | 14:00 | Μπράτβαγκ | ||
Κυριακή 6 Οκτωβρίου 2024 | ||||
Orn | 16:00 | Sotra | ||
Νοτόντεν | 16:30 | Μπραν 2 | ||
Χοντ | 17:00 | Γιερβ | ||
Λυσεκλόστερ | 17:00 | Φλεκερόι | ||
Δευτέρα 7 Οκτωβρίου 2024 | ||||
Viking 2 | 16:00 | Eik-Tonsberg | ||
Σάββατο 19 Οκτωβρίου 2024 | ||||
Μπράτβαγκ | 14:00 | Viking 2 | ||
Eik-Tonsberg | 14:00 | Orn | ||
Φλεκερόι | 14:00 | Άρενταλ | ||
Γιερβ | 14:00 | Νοτόντεν | ||
Χάουγκεσουντ | 14:00 | Χάντεν | ||
Sotra | 14:00 | Χοντ | ||
Μπραν 2 | 14:00 | Λυσεκλόστερ | ||
Σάββατο 26 Οκτωβρίου 2024 | ||||
Άρενταλ | 14:00 | Eik-Tonsberg | ||
Χοντ | 14:00 | Μπράτβαγκ | ||
Χάντεν | 14:00 | Γιερβ | ||
Λυσεκλόστερ | 14:00 | Sotra | ||
Νοτόντεν | 14:00 | Χάουγκεσουντ | ||
Viking 2 | 14:00 | Μπραν 2 | ||
Orn | 14:00 | Φλεκερόι |