ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Κύπελλο
Βαθμολογία διοργάνωσηςΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
1st Round, Knock Out | ||||
Δευτέρα 22 Μαΐου 2023 | ||||
Φόλο | 2 - 2 | Κιέλσας | ||
Τρίτη 23 Μαΐου 2023 | ||||
Λυσεκλόστερ | 1 - 0 | OS TF | ||
Άλτα | 7 - 0 | Bossekop | ||
Nordstrand | 0 - 1 | Λιν | ||
Φίνσνες | 1 - 3 | Skjervoy | ||
Τετάρτη 24 Μαΐου 2023 | ||||
Rana | 0 - 2 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
HIF Stein | 0 - 8 | Τρόμσο | ||
Krakeroy | 1 - 2 | Χάντεν | ||
Τζελόι | 0 - 3 | Φρέντρικσταντ | ||
Drobak-Frogn | 1 - 2 | Μος | ||
Χόμλια | 0 - 2 | Σκιντ | ||
Heming | 0 - 1 | Στρόμσγκοντσετ | ||
Σκιέτεν | 0 - 3 | Γκρορούντ | ||
Gjellerasen | 2 - 1 | Λόρενσκογκ | ||
Έιντσβολντ | 2 - 2 | Στρόμμεν | ||
Μπρουμούνταλ | 1 - 4 | Ράουφος | ||
Λιλχάμερ | 3 - 5 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Νάϊμπεργκσουντ | 0 - 5 | Χαμ-Καμ | ||
Έλβερουμ | 1 - 5 | Γιόβικ-Λιν | ||
Χόνεφος | 1 - 4 | Κ. Όσλο | ||
Eik-Tonsberg | 2 - 2 | Σάντεφιόρντ | ||
Flint | 0 - 4 | Orn | ||
Π. Γκρένλαντ | 0 - 2 | Νοτόντεν | ||
Uradd | 1 - 7 | Ο. Γκρένλαντ | ||
Φλεκερόι | 0 - 2 | Σταρτ | ||
Randesund | 0 - 8 | Άρενταλ | ||
Μανταλσκαμεράτενε | 0 - 3 | Γιερβ | ||
Forus og Gausel | 0 - 5 | Βίκινγκ | ||
Rosseland | 1 - 3 | Μπρίνε | ||
Χάουγκεσουντ | 3 - 1 | Έγκερσουντς | ||
Μπιάργκ | 2 - 3 | Φάνα | ||
Froya | 0 - 5 | Μπραν | ||
Loddefjord | 2 - 3 | Ασάνε | ||
Fjora | 4 - 0 | Floro | ||
Eid | 0 - 4 | Αάλεσουντ | ||
Spjelkavik | 0 - 5 | Χοντ | ||
Surnadal | 0 - 4 | Μόλντε | ||
Στρίντχαϊμ | 4 - 3 | Τράεφ | ||
Melhus | 2 - 0 | Kolstad | ||
Orkla | 0 - 5 | Λεβάνγκερ | ||
Trygg/Lade | 0 - 1 | Ρόζενμποργκ | ||
Verdal (Nor) | 1 - 4 | Ρανχάιμ | ||
Junkeren | 5 - 0 | Innstrandens | ||
Floya | 2 - 3 | Τρόμσντάλεν | ||
Χερντ | 1 - 2 | Μπράτβαγκ | ||
Assiden | 0 - 4 | Στάμπαεκ | ||
Φόρντε | 1 - 3 | Σόγκνταλ | ||
Άσκερ | 0 - 2 | Μπάερουμ | ||
Φριγκ | 4 - 1 | Ullern | ||
Halsen | 2 - 0 | Fram | ||
Stord | 3 - 1 | Sandviken | ||
Tomrefjord | 0 - 2 | Κρίστιανσουντ | ||
Lokomotiv Oslo | 5 - 5 | Ούλ/Κίσα | ||
Skedsmo | 0 - 4 | Λίλεστρομ | ||
Πέμπτη 25 Μαΐου 2023 | ||||
Φιλινγκσντάλεν | 1 - 3 | Sotra | ||
Nardo | 0 - 1 | Μπιάσεν | ||
Rade | 0 - 1 | Βαλερένγκα | ||
Funnefoss/Vormsund | 1 - 3 | Σάρπσμποργκ 08 | ||
Drammens | 1 - 5 | Μιοντάλεν | ||
Staal Jorpeland | 1 - 2 | Χάουγκεσουντ | ||
Brodd | 1 - 2 | Βίνταρ | ||
Djerv 1919 | 1 - 6 | Σάντνεσουλφ | ||
Mosjoen | 0 - 3 | Μπόντο Γκλιμτ | ||
Μιόλνερ | 5 - 3 | Harstad | ||
Τρίτη 9 Απριλίου 2024 | ||||
Bronnoysund | 0 - 6 | Μπόντο Γκλιμτ | ||
Τετάρτη 10 Απριλίου 2024 | ||||
Kirkenes | 0 - 11 | Άλτα | ||
Union Carl Berner | 0 - 3 | Βαλερένγκα | ||
Φόρντε | 2 - 6 | Σόγκνταλ | ||
Bossekop | 1 - 3 | Skjervoy | ||
Σένια | 1 - 6 | Τρόμσντάλεν | ||
Sortland | 0 - 6 | Τρόμσο | ||
Rana | 0 - 3 | Junkeren | ||
Mosjoen | 0 - 4 | Λεβάνγκερ | ||
Sverresborg IF | 0 - 6 | Ρόζενμποργκ | ||
Nardo | 2 - 4 | Στρίντχαϊμ | ||
Tiller | 0 - 3 | Ρανχάιμ | ||
Trygg/Lade | 2 - 3 | Στιόρνταλς Μπλινκ | ||
Τράεφ | 5 - 1 | Surnadal | ||
Eide Omegn | 0 - 5 | Μόλντε | ||
Μπράτβαγκ | 1 - 2 | Κρίστιανσουντ | ||
Melhus | 1 - 0 | Μπιάσεν | ||
OS TF | 0 - 2 | Froya | ||
Φάνα | 0 - 2 | Λυσεκλόστερ | ||
Sandviken | 4 - 6 | Μπιάργκ | ||
Stord | 4 - 4 | Djerv 1919 | ||
Torvastad | 1 - 1 | Χάουγκεσουντ | ||
Madla IL | 3 - 5 | Χάουγκεσουντ | ||
Varhaug | 0 - 5 | Βίκινγκ | ||
Brodd | 1 - 3 | Σάντνεσουλφ | ||
Βίνταρ | 0 - 1 | Έγκερσουντς | ||
Randesund | 0 - 2 | Γιερβ | ||
Μανταλσκαμεράτενε | 1 - 1 | Σταρτ | ||
Φλεκερόι | 1 - 0 | Σάντεφιόρντ | ||
Hei | 0 - 1 | Π. Γκρένλαντ | ||
Fram | 2 - 1 | Νοτόντεν | ||
Orn | 0 - 3 | Μιοντάλεν | ||
Askollen | 1 - 3 | Ο. Γκρένλαντ | ||
Ridabu | 0 - 5 | Χαμ-Καμ | ||
Νάϊμπεργκσουντ | 0 - 8 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Χόνεφος | 5 - 0 | Γιόβικ-Λιν | ||
Bjorkelangen | 0 - 7 | Λίλεστρομ | ||
Gjellerasen | 2 - 4 | Στρόμμεν | ||
Λόρενσκογκ | 1 - 2 | Ούλ/Κίσα | ||
Arvoll | 0 - 2 | Κ. Όσλο | ||
Heming | 0 - 2 | Λιν | ||
Φριγκ | 3 - 1 | Γκρορούντ | ||
Nordstrand | 0 - 1 | Κιέλσας | ||
Oppsal | 3 - 1 | Φόλο | ||
Drobak-Frogn | 0 - 10 | Φρέντρικσταντ | ||
Sarpsborg FK | 1 - 5 | Σάρπσμποργκ 08 | ||
Μιόλνερ | 1 - 2 | Floya | ||
Fjora | 2 - 5 | Ασάνε | ||
Spjelkavik | 0 - 2 | Αάλεσουντ | ||
Hallingdal | 0 - 7 | Στρόμσγκοντσετ | ||
Άσκερ | 0 - 2 | Στάμπαεκ | ||
Veres-Rivne | 1 - 2 | Άρενταλ | ||
Skreia | 0 - 8 | Ράουφος | ||
Funnefoss/Vormsund | 0 - 2 | Έιντσβολντ | ||
Gamle Oslo | 0 - 2 | Σκιντ | ||
Rade | 2 - 0 | Χάντεν | ||
Πέμπτη 11 Απριλίου 2024 | ||||
Askoy | 4 - 4 | Sotra | ||
Forus og Gausel | 0 - 10 | Μπρίνε | ||
Ullern | 0 - 2 | Μπάερουμ | ||
Lyngbo | 1 - 7 | Μπραν | ||
Volda | 1 - 6 | Χοντ | ||
Τζελόι | 0 - 3 | Μος | ||
Flint | 0 - 6 | Eik-Tonsberg | ||
Toten | 1 - 3 | Έλβερουμ | ||
2nd Round, Knock Out | ||||
Πέμπτη 1 Ιουνίου 2023 | ||||
Sotra | 2 - 1 | Σάντνεσουλφ | ||
Skjervoy | 2 - 3 | Άλτα | ||
Τρόμσντάλεν | 1 - 1 | Τρόμσο | ||
Μιόλνερ | 0 - 8 | Χαμ-Καμ | ||
Junkeren | 1 - 2 | Μπόντο Γκλιμτ | ||
Melhus | 0 - 6 | Μόλντε | ||
Μπιάσεν | 1 - 6 | Αάλεσουντ | ||
Στρίντχαϊμ | 1 - 3 | Ρανχάιμ | ||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 2 - 1 | Ρόζενμποργκ | ||
Λεβάνγκερ | 0 - 2 | Κρίστιανσουντ | ||
Μπράτβαγκ | 1 - 0 | Χοντ | ||
Fjora | 1 - 8 | Μπραν | ||
Λυσεκλόστερ | 1 - 2 | Σόγκνταλ | ||
Φάνα | 0 - 1 | Ασάνε | ||
Stord | 1 - 3 | Χάουγκεσουντ | ||
Βίνταρ | 0 - 2 | Βίκινγκ | ||
Χάουγκεσουντ | 3 - 1 | Μπρίνε | ||
Άρενταλ | 0 - 1 | Γιερβ | ||
Νοτόντεν | 2 - 5 | Ο. Γκρένλαντ | ||
Halsen | 0 - 3 | Σταρτ | ||
Orn | 0 - 1 | Φρέντρικσταντ | ||
Γιόβικ-Λιν | 3 - 3 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Gjellerasen | 1 - 2 | Κ. Όσλο | ||
Ούλ/Κίσα | 3 - 2 | Λίλεστρομ | ||
Στρόμμεν | 1 - 3 | Μιοντάλεν | ||
Φριγκ | 3 - 5 | Σάρπσμποργκ 08 | ||
Μπάερουμ | 3 - 0 | Σκιντ | ||
Γκρορούντ | 1 - 2 | Ράουφος | ||
Κιέλσας | 3 - 1 | Στάμπαεκ | ||
Λιν | 1 - 2 | Βαλερένγκα | ||
Χάντεν | 0 - 2 | Μος | ||
Eik-Tonsberg | 1 - 2 | Στρόμσγκοντσετ | ||
Τρίτη 23 Απριλίου 2024 | ||||
Σκιντ | 1 - 2 | Ράουφος | ||
Τετάρτη 24 Απριλίου 2024 | ||||
Skjervoy | 0 - 1 | Άλτα | ||
Floya | 0 - 6 | Τρόμσο | ||
Junkeren | 0 - 2 | Μπόντο Γκλιμτ | ||
Melhus | 1 - 5 | Ρανχάιμ | ||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 0 - 1 | Λεβάνγκερ | ||
Τράεφ | 1 - 2 | Κρίστιανσουντ | ||
Στρίντχαϊμ | 1 - 2 | Μόλντε | ||
Χοντ | 1 - 0 | Αάλεσουντ | ||
Stord | 0 - 4 | Λυσεκλόστερ | ||
Μπιάργκ | 0 - 3 | Ασάνε | ||
Froya | 2 - 2 | Σόγκνταλ | ||
Askoy | 2 - 5 | Μπραν | ||
Torvastad | 3 - 4 | Βίκινγκ | ||
Χάουγκεσουντ | 0 - 4 | Σάντνεσουλφ | ||
Μανταλσκαμεράτενε | 0 - 7 | Μπρίνε | ||
Φλεκερόι | 0 - 1 | Έγκερσουντς | ||
Π. Γκρένλαντ | 0 - 1 | Ο. Γκρένλαντ | ||
Fram | 0 - 3 | Άρενταλ | ||
Έλβερουμ | 2 - 4 | Χαμ-Καμ | ||
Έιντσβολντ | 1 - 0 | Μιοντάλεν | ||
Ούλ/Κίσα | 1 - 3 | Ρόζενμποργκ | ||
Φριγκ | 0 - 3 | Κ. Όσλο | ||
Μπάερουμ | 0 - 5 | Στάμπαεκ | ||
Κιέλσας | 3 - 2 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Rade | 2 - 1 | Μος | ||
Τρόμσντάλεν | 3 - 1 | Λιν | ||
Γιερβ | 0 - 3 | Στρόμσγκοντσετ | ||
Στρόμμεν | 4 - 5 | Λίλεστρομ | ||
Πέμπτη 25 Απριλίου 2024 | ||||
Oppsal | 0 - 4 | Βαλερένγκα | ||
Eik-Tonsberg | 2 - 5 | Φρέντρικσταντ | ||
Χόνεφος | 1 - 2 | Σάρπσμποργκ 08 | ||
3rd Round, Knock Out | ||||
Τετάρτη 7 Ιουνίου 2023 | ||||
Κ. Όσλο | 4 - 2 | Ασάνε | ||
Αάλεσουντ | 3 - 3 | Μπραν | ||
Μπράτβαγκ | 2 - 1 | Χάουγκεσουντ | ||
Σάρπσμποργκ 08 | 3 - 1 | Ο. Γκρένλαντ | ||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 3 - 2 | Ούλ/Κίσα | ||
Ρανχάιμ | 0 - 2 | Μπόντο Γκλιμτ | ||
Χάουγκεσουντ | 1 - 4 | Στρόμσγκοντσετ | ||
Άλτα | 0 - 1 | Τρόμσο | ||
Σόγκνταλ | 2 - 0 | Μος | ||
Κιέλσας | 2 - 1 | Γιερβ | ||
Γιόβικ-Λιν | 1 - 0 | Σταρτ | ||
Μιοντάλεν | 0 - 4 | Ράουφος | ||
Κρίστιανσουντ | 0 - 1 | Μόλντε | ||
Sotra | 0 - 2 | Βαλερένγκα | ||
Μπάερουμ | 1 - 3 | Χαμ-Καμ | ||
Φρέντρικσταντ | 1 - 2 | Βίκινγκ | ||
Τετάρτη 1 Μαΐου 2024 | ||||
Σόγκνταλ | 1 - 1 | Κ. Όσλο | ||
Κιέλσας | 1 - 2 | Λυσεκλόστερ | ||
Μπόντο Γκλιμτ | 2 - 4 | Λίλεστρομ | ||
Έγκερσουντς | 1 - 3 | Χαμ-Καμ | ||
Έιντσβολντ | 2 - 1 | Ασάνε | ||
Λεβάνγκερ | 1 - 0 | Μπραν | ||
Φρέντρικσταντ | 1 - 0 | Ρόζενμποργκ | ||
Στρόμσγκοντσετ | 4 - 0 | Κρίστιανσουντ | ||
Χοντ | 1 - 3 | Μόλντε | ||
Τρόμσντάλεν | 0 - 4 | Βίκινγκ | ||
Σάντνεσουλφ | 5 - 4 | Ο. Γκρένλαντ | ||
Άρενταλ | 0 - 1 | Μπρίνε | ||
Βαλερένγκα | 1 - 0 | Τρόμσο | ||
Ρανχάιμ | 1 - 2 | Ράουφος | ||
Rade | 0 - 1 | Σάρπσμποργκ 08 | ||
Άλτα | 3 - 4 | Στάμπαεκ | ||
4th Round, Knock Out | ||||
Τετάρτη 28 Ιουνίου 2023 | ||||
Κιέλσας | 2 - 0 | Κ. Όσλο | ||
Στιόρνταλς Μπλινκ | 0 - 5 | Βαλερένγκα | ||
Ράουφος | 4 - 4 | Βίκινγκ | ||
Σόγκνταλ | 3 - 4 | Σάρπσμποργκ 08 | ||
Μόλντε | 3 - 0 | Στρόμσγκοντσετ | ||
Μπράτβαγκ | 1 - 7 | Μπραν | ||
Γιόβικ-Λιν | 0 - 5 | Χαμ-Καμ | ||
Μπόντο Γκλιμτ | 3 - 2 | Τρόμσο | ||
Τετάρτη 8 Μαΐου 2024 | ||||
Έιντσβολντ | - | Σάντνεσουλφ | ||
Στάμπαεκ | - | Μπρίνε | ||
Ράουφος | - | Φρέντρικσταντ | ||
Βαλερένγκα | - | Χαμ-Καμ | ||
Μόλντε | - | Σάρπσμποργκ 08 | ||
Λυσεκλόστερ | - | Κ. Όσλο | ||
Λεβάνγκερ | - | Βίκινγκ | ||
Πέμπτη 9 Μαΐου 2024 | ||||
Στρόμσγκοντσετ | - | Λίλεστρομ | ||
Quarter-finals, Knock Out | ||||
Τετάρτη 12 Ιουλίου 2023 | ||||
Μόλντε | 3 - 1 | Σάρπσμποργκ 08 | ||
Βαλερένγκα | 3 - 2 | Μπραν | ||
Πέμπτη 13 Ιουλίου 2023 | ||||
Χαμ-Καμ | 0 - 2 | Μπόντο Γκλιμτ | ||
Κιέλσας | 2 - 1 | Ράουφος | ||
Semi-finals, Knock Out | ||||
Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κιέλσας | 0 - 1 | Μόλντε | ||
Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Βαλερένγκα | 2 - 4 | Μπόντο Γκλιμτ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
---|