ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ουκρανία Κύπελλο
Βαθμολογία διοργάνωσηςΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
2nd Round, Knock Out | ||||
Τετάρτη 2 Αυγούστου 2023 | ||||
Chernihiv | - | Livyi Bereg | ||
3rd Round, Knock Out | ||||
Τρίτη 15 Αυγούστου 2023 | ||||
Kudrivka | 2 - 2 | Yarud Mariupol | ||
Prykarpattya | 1 - 2 | Dunaivtsi | ||
Zvyagel | 4 - 0 | UCSA | ||
Trostyanets | 1 - 2 | Σμένα | ||
Lokomotiv Kiev | 0 - 2 | Livyi Bereg | ||
Ινχούλετς | 0 - 1 | Mykolaivka | ||
Μικολάιφ | 1 - 3 | Ahrobiznes Volochysk | ||
Τετάρτη 16 Αυγούστου 2023 | ||||
Skala 1911 | 2 - 1 | Nyva Vinnycja | ||
4th Round, Knock Out | ||||
Τετάρτη 23 Αυγούστου 2023 | ||||
Livyi Bereg | 1 - 2 | Τσερνομόρετς Οδησσού | ||
Ahrobiznes Volochysk | 0 - 2 | Polessya Zhitomir | ||
Yarud Mariupol | 2 - 2 | Κολός Κοβάλιβκα | ||
Zvyagel | 0 - 1 | Ομπόλον Μπόραβ | ||
Dunaivtsi | 1 - 3 | Βέρες Ρίβνε | ||
Σμένα | 1 - 3 | Μέταλιστ 1925 | ||
LNZ Cherkasy | 0 - 1 | Mykolaivka | ||
Skala 1911 | 0 - 2 | Ρουκ Λβιβ | ||
Round of 16, Knock Out | ||||
Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ρουκ Λβιβ | 0 - 1 | PFK Αλεξάντρια | ||
Βέρες Ρίβνε | 0 - 3 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | ||
Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Mykolaivka | 1 - 0 | Minaj | ||
Polessya Zhitomir | 1 - 1 | Ντνίπρο-1 | ||
Τσερνομόρετς Οδησσού | 2 - 1 | Κρίβμπας | ||
Ομπόλον Μπόραβ | 1 - 0 | Ντινάμο Κιέβου | ||
Μέταλιστ 1925 | 0 - 3 | Βόρσκλα Πολτάβα | ||
Πέμπτη 12 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Yarud Mariupol | 0 - 1 | Ζόρια | ||
Quarter-finals, Knock Out | ||||
Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Mykolaivka | 0 - 3 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | ||
Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Τσερνομόρετς Οδησσού | 4 - 1 | Ζόρια | ||
Πέμπτη 2 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Polessya Zhitomir | 0 - 0 | PFK Αλεξάντρια | ||
Ομπόλον Μπόραβ | 0 - 3 | Βόρσκλα Πολτάβα | ||
Semi-finals, Knock Out | ||||
Τετάρτη 3 Απριλίου 2024 | ||||
Σαχτάρ Ντόνετσκ | 4 - 1 | Τσερνομόρετς Οδησσού | ||
Πέμπτη 4 Απριλίου 2024 | ||||
Polessya Zhitomir | 0 - 1 | Βόρσκλα Πολτάβα |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Final, Knock Out | ||||
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024 | ||||
Βόρσκλα Πολτάβα | 19:00 | Σαχτάρ Ντόνετσκ |