ΠΕΡΟY: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Πρώτη φάση
Βαθμολογία διοργάνωσηςPrimera División: Apertura | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | 14 | 34 | 11 | 1 | 2 | 37:15 | 22 | ΝΗΝΝΝ | |
2 | Ουνιβερσιτάριο | 14 | 33 | 10 | 3 | 1 | 24:6 | 18 | ΗΝΝΝΝ | |
3 | Μέλγκαρ | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 23:15 | 8 | ΝΝΝΝΙ | |
4 | Αλιάνσα Λίμα | 14 | 27 | 9 | 0 | 5 | 27:11 | 16 | ΝΗΝΝΝ | |
5 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 27:23 | 4 | ΙΝΝΝΗ | |
6 | Κούσκο | 14 | 23 | 7 | 2 | 5 | 16:17 | -1 | ΗΝΗΝΝ | |
7 | Σιενσιάνο | 14 | 21 | 5 | 6 | 3 | 18:19 | -1 | ΙΗΗΝΙ | |
8 | Comerciantes Unidos | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 21:27 | -6 | ΝΗΙΗΗ | |
9 | Σπορ Χουνκάιο | 14 | 18 | 5 | 3 | 6 | 16:22 | -6 | ΙΝΗΗΗ | |
10 | Los Chankas | 14 | 17 | 5 | 2 | 7 | 22:21 | 1 | ΝΙΝΗΙ | |
11 | Ατλέτικο Γκράου | 14 | 15 | 3 | 6 | 5 | 14:15 | -1 | ΙΗΗΗΙ | |
12 | Καχαμάρκα | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 16:18 | -2 | ΗΝΗΝΙ | |
13 | Σέζαρ Βαλέγιο | 14 | 15 | 3 | 6 | 5 | 16:22 | -6 | ΙΝΗΝΙ | |
14 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 14 | 13 | 3 | 4 | 7 | 17:20 | -3 | ΙΙΝΗΙ | |
15 | Αλιάνσα Ατλέτικο | 14 | 13 | 3 | 4 | 7 | 11:16 | -5 | ΗΗΙΝΗ | |
16 | Σπορ Μπόυζ | 14 | 12 | 3 | 3 | 8 | 12:17 | -5 | ΗΙΗΗΙ | |
17 | Κάρλος Μανούτσι | 14 | 12 | 3 | 3 | 8 | 11:31 | -20 | ΙΗΝΗΗ | |
18 | Κομέρσιο | 15 | 8 | 1 | 5 | 9 | 15:28 | -13 | ΙΗΙΗΗ |
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ | |
1 | M. Cauteruccio | Σπόρτινγκ Κριστάλ | 14 | 1 | |
2 | B. Cuesta | Μέλγκαρ | 8 | 2 | |
3 | C. Garcés | Σιενσιάνο | 8 | 2 | |
4 | J. Quintero | Καχαμάρκα | 7 | 4 | |
5 | J. Rojas | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 7 | 0 | |
6 | L. Cano | Σπορ Χουνκάιο | 6 | 0 | |
7 | C. López | Los Chankas | 6 | 1 | |
8 | J. Pósito | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 6 | 3 | |
9 | J. Tévez | Κούσκο | 6 | 0 | |
10 | H. Barcos | Αλιάνσα Λίμα | 5 | 1 | |
11 | V. Cedrón | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 5 | 1 | |
12 | S. González | Σπόρτινγκ Κριστάλ | 5 | 0 | |
13 | Á. Valera | Ουνιβερσιτάριο | 5 | 2 | |
14 | C. Waterman | Αλιάνσα Λίμα | 5 | 0 | |
15 | A. Ayarza | Σιενσιάνο | 4 | 0 |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ | ||
1 | C. López | Los Chankas | 7 | ||
2 | A. Polo | Ουνιβερσιτάριο | 6 | ||
3 | C. Bordacahar | Μέλγκαρ | 5 | ||
4 | I. Colman | Κούσκο | 5 | ||
5 | J. Concha | Ουνιβερσιτάριο | 4 | ||
6 | É. Flores | Ουνιβερσιτάριο | 4 | ||
7 | Y. Gamero | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 4 | ||
8 | S. González | Σπόρτινγκ Κριστάλ | 4 | ||
9 | S. Rodríguez | Αλιάνσα Λίμα | 4 | ||
10 | C. Ross | Σπορ Χουνκάιο | 4 | ||
11 | H. Barcos | Αλιάνσα Λίμα | 3 | ||
12 | J. Cáceres | Μέλγκαρ | 3 | ||
13 | Gustavo Cazonatti | Σπόρτινγκ Κριστάλ | 3 | ||
14 | V. Cedrón | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 3 | ||
15 | J. Estrada | Σιενσιάνο | 3 |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ | |
1 | D. Penny | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 3 | 0 | |
2 | A. Perleche | Αλιάνσα Ατλέτικο | 2 | 2 | |
3 | M. Ruidías | Los Chankas | 1 | 5 | |
4 | Á. Pérez | Σπορ Χουνκάιο | 1 | 5 | |
5 | M. Amondarain | Σπορ Μπόυζ | 1 | 5 | |
6 | J. Estrada | Σιενσιάνο | 1 | 5 | |
7 | L. Colitto | Κούσκο | 1 | 5 | |
8 | J. Barco | Σπορ Μπόυζ | 1 | 5 | |
9 | O. Barreto | Σέζαρ Βαλέγιο | 2 | 1 | |
10 | D. Ramírez | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 2 | 1 | |
11 | F. Saravia | Αλιάνσα Λίμα | 2 | 1 | |
12 | C. Solís | Κούσκο | 2 | 1 | |
13 | J. Villegas | Αλιάνσα Ατλέτικο | 1 | 4 | |
14 | G. Mera | Σιενσιάνο | 1 | 4 | |
15 | R. Salcedo | Σπορ Χουνκάιο | 1 | 4 |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Apertura, Group Stage | ||||
Παρασκευή 12 Μαΐου 2023 | ||||
Σπορ Χουνκάιο | 5 - 1 | Καχαμάρκα | ||
Μέλγκαρ | 2 - 0 | Σπορ Μπόυζ | ||
Μπινασιονάλ | 1 - 0 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Κομέρσιο | 1 - 6 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Κυριακή 14 Μαΐου 2023 | ||||
Κάρλος Μανούτσι | 1 - 0 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 3 - 1 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Σιενσιάνο | 1 - 1 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Δευτέρα 15 Μαΐου 2023 | ||||
Μέλγκαρ | 2 - 4 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Τρίτη 16 Μαΐου 2023 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 2 - 1 | Ντεπ. Μουνισιπάλ | ||
Καντολάο | 0 - 0 | Σπορ Μπόυζ | ||
Τετάρτη 17 Μαΐου 2023 | ||||
Κάρλος Μανούτσι | 0 - 1 | Καχαμάρκα | ||
Πέμπτη 18 Μαΐου 2023 | ||||
Μπινασιονάλ | 0 - 1 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Παρασκευή 19 Μαΐου 2023 | ||||
Μέλγκαρ | 2 - 1 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Σάββατο 20 Μαΐου 2023 | ||||
Ουνιβερσιτάριο | 4 - 0 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 1 - 1 | Καντολάο | ||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 3 - 2 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Κυριακή 21 Μαΐου 2023 | ||||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 3 - 2 | Κούσκο | ||
Ατλέτικο Γκράου | 4 - 0 | Σιενσιάνο | ||
Ντεπ. Μουνισιπάλ | 1 - 2 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Δευτέρα 22 Μαΐου 2023 | ||||
Σπορ Μπόυζ | 3 - 2 | Καχαμάρκα | ||
Τρίτη 23 Μαΐου 2023 | ||||
Μπινασιονάλ | 5 - 0 | Κομέρσιο | ||
Παρασκευή 26 Μαΐου 2023 | ||||
Καντολάο | 1 - 1 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Σάββατο 27 Μαΐου 2023 | ||||
Σιενσιάνο | 1 - 0 | Ντεπ. Μουνισιπάλ | ||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 3 - 2 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Κούσκο | 2 - 1 | Σπορ Μπόυζ | ||
Κυριακή 28 Μαΐου 2023 | ||||
Κομέρσιο | 4 - 3 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Καχαμάρκα | 1 - 0 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Σπορ Χουνκάιο | 1 - 2 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Κάρλος Μανούτσι | 1 - 2 | Μέλγκαρ | ||
Δευτέρα 29 Μαΐου 2023 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 6 - 1 | Μπινασιονάλ | ||
Πέμπτη 1 Ιουνίου 2023 | ||||
Μέλγκαρ | 2 - 2 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Παρασκευή 2 Ιουνίου 2023 | ||||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 4 - 2 | Σιενσιάνο | ||
Σάββατο 3 Ιουνίου 2023 | ||||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 2 - 1 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Ουνιβερσιτάριο | 1 - 0 | Κούσκο | ||
Ντεπ. Μουνισιπάλ | 2 - 1 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Μπινασιονάλ | 3 - 0 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Κυριακή 4 Ιουνίου 2023 | ||||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 2 - 2 | Κομέρσιο | ||
Ατλέτικο Γκράου | 3 - 0 | Καντολάο | ||
Σπορ Μπόυζ | 1 - 0 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Σέζαρ Βαλέγιο | 3 - 1 | Καχαμάρκα | ||
Σάββατο 10 Ιουνίου 2023 | ||||
Σιενσιάνο | 0 - 1 | Σπορ Μπόυζ | ||
Κομέρσιο | 2 - 2 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Καντολάο | 0 - 1 | Ντεπ. Μουνισιπάλ | ||
Μέλγκαρ | 2 - 1 | Μπινασιονάλ | ||
Κυριακή 11 Ιουνίου 2023 | ||||
Κάρλος Μανούτσι | 1 - 1 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Αλιάνσα Λίμα | 3 - 2 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 0 - 0 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Κούσκο | 2 - 0 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Σπορ Χουνκάιο | 1 - 0 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Παρασκευή 26 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Καχαμάρκα | 1 - 0 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Μέλγκαρ | 2 - 3 | Κούσκο | ||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 6 - 2 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Σπορ Χουνκάιο | 1 - 0 | Σπορ Μπόυζ | ||
Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Σιενσιάνο | 1 - 0 | Comerciantes Unidos | ||
Ατλέτικο Γκράου | 1 - 1 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Κάρλος Μανούτσι | 0 - 4 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Δευτέρα 29 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 2 - 1 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Los Chankas | 2 - 1 | Κομέρσιο | ||
Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κούσκο | 1 - 1 | Καχαμάρκα | ||
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σέζαρ Βαλέγιο | 3 - 2 | Μέλγκαρ | ||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 1 - 1 | Σιενσιάνο | ||
Κομέρσιο | 2 - 2 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ουνιβερσιτάριο | 1 - 0 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 0 - 2 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Σπορ Μπόυζ | 1 - 3 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 0 - 2 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Comerciantes Unidos | 3 - 2 | Los Chankas | ||
Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Καχαμάρκα | 4 - 0 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σιενσιάνο | 2 - 2 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Μέλγκαρ | 1 - 0 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Κάρλος Μανούτσι | 1 - 3 | Comerciantes Unidos | ||
Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 0 - 1 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Los Chankas | 2 - 0 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Σπορ Μπόυζ | 2 - 0 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Σπορ Χουνκάιο | 2 - 0 | Κούσκο | ||
Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ατλέτικο Γκράου | 1 - 0 | Κομέρσιο | ||
Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 4 - 1 | Los Chankas | ||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 2 - 0 | Καχαμάρκα | ||
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 4 - 0 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Κούσκο | 1 - 0 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ουνιβερσιτάριο | 2 - 0 | Μέλγκαρ | ||
Κομέρσιο | 1 - 3 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Σιενσιάνο | 3 - 2 | Σπορ Μπόυζ | ||
Δευτέρα 19 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σέζαρ Βαλέγιο | 1 - 1 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Comerciantes Unidos | 2 - 2 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Παρασκευή 23 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σπορ Χουνκάιο | 4 - 0 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Καχαμάρκα | 0 - 0 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Σπορ Μπόυζ | 3 - 0 | Κούσκο | ||
Μέλγκαρ | 2 - 1 | Κομέρσιο | ||
Κάρλος Μανούτσι | 0 - 4 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ατλέτικο Γκράου | 2 - 2 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Αλιάνσα Λίμα | 5 - 1 | Comerciantes Unidos | ||
Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 2 - 0 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Los Chankas | 1 - 2 | Σιενσιάνο | ||
Πέμπτη 29 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 3 - 0 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Παρασκευή 1 Μαρτίου 2024 | ||||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 2 - 0 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 | ||||
Ουνιβερσιτάριο | 2 - 0 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 1 - 0 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Comerciantes Unidos | 0 - 0 | Μέλγκαρ | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Σέζαρ Βαλέγιο | 2 - 2 | Κούσκο | ||
Los Chankas | 2 - 0 | Σπορ Μπόυζ | ||
Δευτέρα 4 Μαρτίου 2024 | ||||
Σιενσιάνο | 2 - 2 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Κομέρσιο | 2 - 0 | Καχαμάρκα | ||
Πέμπτη 7 Μαρτίου 2024 | ||||
Κούσκο | 2 - 0 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Παρασκευή 8 Μαρτίου 2024 | ||||
Καχαμάρκα | 2 - 3 | Comerciantes Unidos | ||
Σάββατο 9 Μαρτίου 2024 | ||||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 2 - 2 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Ατλέτικο Γκράου | 1 - 1 | Σιενσιάνο | ||
Μέλγκαρ | 3 - 1 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Κάρλος Μανούτσι | 2 - 1 | Los Chankas | ||
Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 1 - 2 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Σπορ Μπόυζ | 2 - 0 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Σπορ Χουνκάιο | 2 - 2 | Κομέρσιο | ||
Τετάρτη 13 Μαρτίου 2024 | ||||
Ουνιβερσιτάριο | 1 - 0 | Κούσκο | ||
Πέμπτη 14 Μαρτίου 2024 | ||||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 1 - 2 | Μέλγκαρ | ||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 1 - 1 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Comerciantes Unidos | 3 - 2 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Σιενσιάνο | 2 - 1 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Παρασκευή 15 Μαρτίου 2024 | ||||
Κάρλος Μανούτσι | 1 - 0 | Σπορ Μπόυζ | ||
Κομέρσιο | 0 - 4 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Los Chankas | 0 - 1 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 2 - 1 | Καχαμάρκα | ||
Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024 | ||||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 1 - 2 | Comerciantes Unidos | ||
Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 3 - 0 | Los Chankas | ||
Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 | ||||
Κούσκο | 1 - 0 | Κομέρσιο | ||
Ατλέτικο Γκράου | 3 - 0 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Μέλγκαρ | 2 - 0 | Σιενσιάνο | ||
Κυριακή 31 Μαρτίου 2024 | ||||
Σέζαρ Βαλέγιο | 0 - 0 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Σπορ Χουνκάιο | 0 - 2 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Σπορ Μπόυζ | 0 - 0 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Καχαμάρκα | 1 - 2 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Παρασκευή 5 Απριλίου 2024 | ||||
Ατλέτικο Γκράου | 0 - 0 | Σπορ Μπόυζ | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Ουνιβερσιτάριο | 1 - 0 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Los Chankas | 2 - 2 | Μέλγκαρ | ||
Κομέρσιο | 2 - 2 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Σιενσιάνο | 1 - 1 | Καχαμάρκα | ||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 2 - 2 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 4 - 0 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Κάρλος Μανούτσι | 0 - 4 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Δευτέρα 8 Απριλίου 2024 | ||||
Comerciantes Unidos | 0 - 1 | Κούσκο | ||
Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 | ||||
Σπορ Χουνκάιο | 1 - 2 | Σιενσιάνο | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 2 - 0 | Κομέρσιο | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Σπορ Μπόυζ | 1 - 2 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Σέζαρ Βαλέγιο | 3 - 1 | Comerciantes Unidos | ||
Μέλγκαρ | 2 - 0 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Δευτέρα 15 Απριλίου 2024 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 2 - 0 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Καχαμάρκα | 2 - 0 | Los Chankas | ||
Κούσκο | 3 - 2 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Τρίτη 16 Απριλίου 2024 | ||||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 2 - 3 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 3 - 0 | Σπορ Μπόυζ | ||
Κομέρσιο | 1 - 2 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Σιενσιάνο | 0 - 2 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Los Chankas | 6 - 0 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 1 - 0 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Κάρλος Μανούτσι | 2 - 0 | Καχαμάρκα | ||
Κυριακή 21 Απριλίου 2024 | ||||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 2 - 0 | Κούσκο | ||
Ατλέτικο Γκράου | 1 - 2 | Μέλγκαρ | ||
Τρίτη 23 Απριλίου 2024 | ||||
Comerciantes Unidos | 0 - 0 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Παρασκευή 26 Απριλίου 2024 | ||||
Σπορ Χουνκάιο | 1 - 0 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Σπορ Μπόυζ | 0 - 0 | Κομέρσιο | ||
Καχαμάρκα | 3 - 2 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Κούσκο | 2 - 0 | Σιενσιάνο | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 1 - 2 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Μέλγκαρ | 1 - 0 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Δευτέρα 29 Απριλίου 2024 | ||||
Ουνιβερσιτάριο | 6 - 0 | Comerciantes Unidos | ||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 1 - 1 | Los Chankas | ||
Τρίτη 30 Απριλίου 2024 | ||||
Σέζαρ Βαλέγιο | 2 - 1 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Παρασκευή 3 Μαΐου 2024 | ||||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 2 - 0 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Σιενσιάνο | 1 - 1 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Σάββατο 4 Μαΐου 2024 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 1 - 0 | Καχαμάρκα | ||
Los Chankas | 2 - 0 | Κούσκο | ||
Κάρλος Μανούτσι | 1 - 1 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Comerciantes Unidos | 3 - 1 | Κομέρσιο | ||
Κυριακή 5 Μαΐου 2024 | ||||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 2 - 1 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Μέλγκαρ | 2 - 1 | Σπορ Μπόυζ | ||
Δευτέρα 6 Μαΐου 2024 | ||||
Ατλέτικο Γκράου | 0 - 0 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Παρασκευή 10 Μαΐου 2024 | ||||
Κομέρσιο | 2 - 2 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Clausura, Group Stage | ||||
Πέμπτη 22 Ιουνίου 2023 | ||||
Καντολάο | 0 - 2 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Μέλγκαρ | 4 - 0 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Παρασκευή 23 Ιουνίου 2023 | ||||
Σιενσιάνο | 1 - 1 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Σάββατο 24 Ιουνίου 2023 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 2 - 0 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Σπορ Χουνκάιο | 2 - 0 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Κυριακή 25 Ιουνίου 2023 | ||||
Κάρλος Μανούτσι | 0 - 1 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 1 - 2 | Σπορ Μπόυζ | ||
Κομέρσιο | 1 - 3 | Ντεπ. Μουνισιπάλ | ||
Δευτέρα 26 Ιουνίου 2023 | ||||
Κούσκο | 2 - 1 | Καχαμάρκα | ||
Παρασκευή 30 Ιουνίου 2023 | ||||
Καχαμάρκα | 0 - 0 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Σάββατο 1 Ιουλίου 2023 | ||||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 2 - 0 | Μπινασιονάλ | ||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 2 - 2 | Μέλγκαρ | ||
Κυριακή 2 Ιουλίου 2023 | ||||
Ντεπ. Μουνισιπάλ | 0 - 1 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 3 - 0 | Κομέρσιο | ||
Ατλέτικο Γκράου | 0 - 2 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Δευτέρα 3 Ιουλίου 2023 | ||||
Σέζαρ Βαλέγιο | 0 - 3 | Σιενσιάνο | ||
Τρίτη 4 Ιουλίου 2023 | ||||
Ουνιβερσιτάριο | 2 - 0 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Σπορ Μπόυζ | 0 - 1 | Καντολάο | ||
Παρασκευή 7 Ιουλίου 2023 | ||||
Μέλγκαρ | 3 - 0 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Σάββατο 8 Ιουλίου 2023 | ||||
Καντολάο | 1 - 4 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 0 - 1 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Σιενσιάνο | 2 - 2 | Καχαμάρκα | ||
Κυριακή 9 Ιουλίου 2023 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 0 - 0 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Κομέρσιο | 0 - 1 | Σπορ Μπόυζ | ||
Κάρλος Μανούτσι | 0 - 0 | Ντεπ. Μουνισιπάλ | ||
Δευτέρα 10 Ιουλίου 2023 | ||||
Μπινασιονάλ | 1 - 5 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Σπορ Χουνκάιο | 3 - 1 | Κούσκο | ||
Παρασκευή 14 Ιουλίου 2023 | ||||
Καχαμάρκα | 1 - 1 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Σάββατο 15 Ιουλίου 2023 | ||||
Ουνιβερσιτάριο | 2 - 0 | Κομέρσιο | ||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 1 - 2 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 3 - 2 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Κυριακή 16 Ιουλίου 2023 | ||||
Σέζαρ Βαλέγιο | 2 - 1 | Καντολάο | ||
Ατλέτικο Γκράου | 2 - 1 | Μπινασιονάλ | ||
Σπορ Μπόυζ | 1 - 0 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Κούσκο | 0 - 0 | Σιενσιάνο | ||
Δευτέρα 17 Ιουλίου 2023 | ||||
Ντεπ. Μουνισιπάλ | 0 - 1 | Μέλγκαρ | ||
Παρασκευή 21 Ιουλίου 2023 | ||||
Κομέρσιο | 1 - 4 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Σάββατο 22 Ιουλίου 2023 | ||||
Σιενσιάνο | 1 - 0 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 2 - 0 | Κούσκο | ||
Κυριακή 23 Ιουλίου 2023 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 0 - 0 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Καντολάο | 2 - 0 | Καχαμάρκα | ||
Κάρλος Μανούτσι | 0 - 0 | Σπορ Μπόυζ | ||
Μέλγκαρ | 1 - 1 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 1 - 0 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Δευτέρα 24 Ιουλίου 2023 | ||||
Μπινασιονάλ | 4 - 1 | Ντεπ. Μουνισιπάλ | ||
Πέμπτη 27 Ιουλίου 2023 | ||||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 5 - 0 | Μπινασιονάλ | ||
Παρασκευή 28 Ιουλίου 2023 | ||||
Κούσκο | 3 - 0 | Καντολάο | ||
Σάββατο 29 Ιουλίου 2023 | ||||
Καχαμάρκα | 1 - 1 | Κομέρσιο | ||
Κυριακή 30 Ιουλίου 2023 | ||||
Σέζαρ Βαλέγιο | 1 - 1 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Ατλέτικο Γκράου | 1 - 1 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Δευτέρα 31 Ιουλίου 2023 | ||||
Σπορ Μπόυζ | 0 - 2 | Μέλγκαρ | ||
Σπορ Χουνκάιο | 2 - 0 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Τρίτη 1 Αυγούστου 2023 | ||||
Ουνιβερσιτάριο | 3 - 0 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Ντεπ. Μουνισιπάλ | 1 - 2 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Παρασκευή 4 Αυγούστου 2023 | ||||
Κομέρσιο | 2 - 1 | Κούσκο | ||
Σάββατο 5 Αυγούστου 2023 | ||||
Μπινασιονάλ | 4 - 0 | Σπορ Μπόυζ | ||
Κυριακή 6 Αυγούστου 2023 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 1 - 0 | Καχαμάρκα | ||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 2 - 1 | Σιενσιάνο | ||
Κάρλος Μανούτσι | 2 - 1 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 1 - 1 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Μέλγκαρ | 0 - 1 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Δευτέρα 7 Αυγούστου 2023 | ||||
Καντολάο | 1 - 1 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 5 - 2 | Ντεπ. Μουνισιπάλ | ||
Παρασκευή 11 Αυγούστου 2023 | ||||
Σπορ Χουνκάιο | 1 - 1 | Κομέρσιο | ||
Καχαμάρκα | 2 - 0 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Σάββατο 12 Αυγούστου 2023 | ||||
Σέζαρ Βαλέγιο | 1 - 2 | Μέλγκαρ | ||
Σπορ Μπόυζ | 1 - 1 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Σιενσιάνο | 1 - 0 | Καντολάο | ||
Κυριακή 13 Αυγούστου 2023 | ||||
Ουνιβερσιτάριο | 1 - 0 | Μπινασιονάλ | ||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 3 - 0 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Κούσκο | 1 - 1 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Δευτέρα 14 Αυγούστου 2023 | ||||
Ντεπ. Μουνισιπάλ | 0 - 0 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Τρίτη 15 Αυγούστου 2023 | ||||
Κομέρσιο | 2 - 0 | Σιενσιάνο | ||
Καντολάο | 1 - 0 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Μέλγκαρ | 1 - 1 | Καχαμάρκα | ||
Τετάρτη 16 Αυγούστου 2023 | ||||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 2 - 0 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Κάρλος Μανούτσι | 0 - 0 | Κούσκο | ||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 3 - 0 | Σπορ Μπόυζ | ||
Πέμπτη 17 Αυγούστου 2023 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 1 - 0 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Ατλέτικο Γκράου | 2 - 3 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Μπινασιονάλ | 1 - 0 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 2 - 2 | Κομέρσιο | ||
Κούσκο | 1 - 1 | Μέλγκαρ | ||
Σπορ Χουνκάιο | 3 - 1 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
Ουνιβερσιτάριο | 1 - 1 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 1 - 0 | Ντεπ. Μουνισιπάλ | ||
Σιενσιάνο | 0 - 0 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Δευτέρα 21 Αυγούστου 2023 | ||||
Σπορ Μπόυζ | 1 - 1 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Καχαμάρκα | 3 - 2 | Μπινασιονάλ | ||
Σέζαρ Βαλέγιο | 1 - 1 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Κομέρσιο | 2 - 1 | Καντολάο | ||
Κάρλος Μανούτσι | 2 - 0 | Σιενσιάνο | ||
Μπινασιονάλ | 2 - 0 | Κούσκο | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 1 - 0 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Ατλέτικο Γκράου | 2 - 2 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Ντεπ. Μουνισιπάλ | 0 - 3 | Σπορ Μπόυζ | ||
Μέλγκαρ | 1 - 3 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Δευτέρα 28 Αυγούστου 2023 | ||||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 0 - 0 | Καχαμάρκα | ||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 1 - 0 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 1 - 1 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Κούσκο | 1 - 0 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σπορ Χουνκάιο | 3 - 1 | Μπινασιονάλ | ||
Καχαμάρκα | 0 - 0 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σέζαρ Βαλέγιο | 5 - 0 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Καντολάο | 0 - 2 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Κυριακή 10 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σιενσιάνο | 0 - 1 | Μέλγκαρ | ||
Σπορ Μπόυζ | 1 - 1 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ουνιβερσιτάριο | 1 - 0 | Ντεπ. Μουνισιπάλ | ||
Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ατλέτικο Γκράου | 4 - 2 | Καχαμάρκα | ||
Κάρλος Μανούτσι | 1 - 2 | Καντολάο | ||
Μέλγκαρ | 4 - 0 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μπινασιονάλ | 2 - 2 | Σιενσιάνο | ||
Ντεπ. Μουνισιπάλ | 0 - 3 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 2 - 1 | Κούσκο | ||
Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 0 - 0 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 2 - 1 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Αλιάνσα Λίμα | 3 - 1 | Κομέρσιο | ||
Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 1 - 0 | Μπινασιονάλ | ||
Καντολάο | 0 - 1 | Μέλγκαρ | ||
Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κομέρσιο | 0 - 0 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Καχαμάρκα | 5 - 1 | Ντεπ. Μουνισιπάλ | ||
Σιενσιάνο | 2 - 2 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ουνιβερσιτάριο | 3 - 0 | Σπορ Μπόυζ | ||
Σπορ Χουνκάιο | 0 - 0 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Κούσκο | 0 - 0 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σέζαρ Βαλέγιο | 0 - 1 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μπινασιονάλ | 1 - 0 | Καντολάο | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 1 - 0 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Σπορ Μπόυζ | 0 - 2 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Μέλγκαρ | 3 - 1 | Κομέρσιο | ||
Κάρλος Μανούτσι | 1 - 2 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 0 - 3 | Σιενσιάνο | ||
Ντεπ. Μουνισιπάλ | 2 - 0 | Κούσκο | ||
Ατλέτικο Γκράου | 0 - 0 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 1 - 1 | Καχαμάρκα | ||
Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κομέρσιο | 2 - 2 | Μπινασιονάλ | ||
Σέζαρ Βαλέγιο | 0 - 1 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 0 - 0 | Μέλγκαρ | ||
Σπορ Χουνκάιο | 2 - 0 | Ντεπ. Μουνισιπάλ | ||
Καχαμάρκα | 1 - 1 | Σπορ Μπόυζ | ||
Κούσκο | 4 - 1 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σιενσιάνο | 2 - 0 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 2 - 0 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Καντολάο | 0 - 1 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Τρίτη 3 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ουνιβερσιτάριο | 3 - 0 | Καχαμάρκα | ||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 2 - 0 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Σπορ Μπόυζ | 2 - 1 | Κούσκο | ||
Μέλγκαρ | 2 - 1 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Τετάρτη 4 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μπινασιονάλ | 1 - 2 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ντεπ. Μουνισιπάλ | 4 - 1 | Σιενσιάνο | ||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 0 - 0 | Καντολάο | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ατλέτικο Γκράου | 1 - 1 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 3 - 0 | Κομέρσιο | ||
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Καχαμάρκα | 1 - 1 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 1 - 2 | Ντεπ. Μουνισιπάλ | ||
Αλιάνσα Λίμα | 0 - 0 | Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Κούσκο | 1 - 1 | Ουνιβερσιτάριο | ||
Κάρλος Μανούτσι | 3 - 2 | Μπινασιονάλ | ||
Σπορ Χουνκάιο | 1 - 0 | Σπορ Μπόυζ | ||
Κομέρσιο | 1 - 2 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σιενσιάνο | 1 - 0 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Καντολάο | 0 - 4 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σέζαρ Βαλέγιο | 3 - 1 | Κούσκο | ||
Ντεπ. Μουνισιπάλ | 1 - 2 | Καντολάο | ||
Σπορ Μπόυζ | 2 - 1 | Σιενσιάνο | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μπινασιονάλ | 1 - 2 | Μέλγκαρ | ||
Ουνιβερσιτάριο | 2 - 0 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 3 - 0 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 0 - 1 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 0 - 0 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Ατλέτικο Γκράου | 0 - 1 | Κομέρσιο | ||
Championship - Final, Knock Out | ||||
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ουνιβερσιτάριο | 1 - 1 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Πέμπτη 9 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 0 - 2 | Ουνιβερσιτάριο |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Apertura, Group Stage | ||||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Σπορ Μπόυζ | 23:00 | Comerciantes Unidos | ||
Κούσκο | 23:30 | Κάρλος Μανούτσι | ||
Σπορ Χουνκάιο | 02:30 | Αλιάνσα Λίμα | ||
Κυριακή 12 Μαΐου 2024 | ||||
Σέζαρ Βαλέγιο | 05:00 | Los Chankas | ||
Καχαμάρκα | 21:00 | Μέλγκαρ | ||
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 23:00 | Ατλέτικο Γκράου | ||
Ουνιβερσιτάριο | 02:30 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | ||
Δευτέρα 13 Μαΐου 2024 | ||||
Αλιάνσα Ατλέτικο | 22:30 | Σιενσιάνο | ||
Παρασκευή 17 Μαΐου 2024 | ||||
Ατλέτικο Γκράου | 22:30 | Κούσκο | ||
Σάββατο 18 Μαΐου 2024 | ||||
Σπόρτινγκ Κριστάλ | 23:00 | Κομέρσιο | ||
Μέλγκαρ | 02:00 | Σπορ Χουνκάιο | ||
Κυριακή 19 Μαΐου 2024 | ||||
Ασοσιασιόν Ντεπορτίβα Τάρμα | 21:00 | Comerciantes Unidos | ||
Los Chankas | 23:30 | Αλιάνσα Ατλέτικο | ||
Κάρλος Μανούτσι | 02:00 | Σέζαρ Βαλέγιο | ||
Δευτέρα 20 Μαΐου 2024 | ||||
Αλιάνσα Λίμα | 04:00 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | ||
Καχαμάρκα | 23:00 | Σπορ Μπόυζ | ||
Τρίτη 21 Μαΐου 2024 | ||||
Σιενσιάνο | 04:00 | Ουνιβερσιτάριο |