ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία
Βαθμολογία διοργάνωσηςI Liga: Regular Season | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Λέχια Γκντανσκ | 31 | 62 | 19 | 5 | 7 | 53:26 | 27 | ΝΗΝΝΝ | |
2 | Άρκα Γκντίνια | 31 | 59 | 17 | 8 | 6 | 50:31 | 19 | ΙΝΗΝΙ | |
3 | Κατόβιτσε | 32 | 56 | 16 | 8 | 8 | 62:33 | 29 | ΝΝΝΙΙ | |
4 | Πλοκ | 31 | 51 | 14 | 9 | 8 | 44:39 | 5 | ΝΝΝΗΙ | |
5 | Τίχι | 32 | 51 | 16 | 3 | 13 | 42:40 | 2 | ΗΗΝΝΗ | |
6 | Βίσλα Κρακοβίας | 31 | 50 | 13 | 11 | 7 | 57:38 | 19 | ΙΝΙΝΙ | |
7 | Λούμπλιν | 32 | 50 | 14 | 8 | 10 | 44:40 | 4 | ΙΗΝΙΗ | |
8 | Λέτζνα | 31 | 49 | 12 | 13 | 6 | 31:26 | 5 | ΝΗΙΗΝ | |
9 | Όντρα Οπόλε | 31 | 46 | 13 | 7 | 11 | 36:31 | 5 | ΗΗΝΝΝ | |
10 | Λέγκνιτσα | 31 | 42 | 10 | 12 | 9 | 40:33 | 7 | ΙΗΗΝΙ | |
11 | Σ. Ρζεσζόου | 31 | 42 | 12 | 6 | 13 | 45:55 | -10 | ΗΝΝΙΝ | |
12 | Προύσζκοφ | 32 | 39 | 11 | 6 | 15 | 32:41 | -9 | ΙΙΝΝΗ | |
13 | Νιετσιέτζα | 31 | 35 | 8 | 11 | 12 | 45:47 | -2 | ΙΝΗΙΗ | |
14 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | 31 | 35 | 9 | 8 | 14 | 31:48 | -17 | ΙΗΙΗΙ | |
15 | Πολόνια Βαρσοβίας | 31 | 31 | 7 | 10 | 14 | 38:46 | -8 | ΙΗΗΙΝ | |
16 | Ρ. Ρζεσζόου | 31 | 30 | 8 | 6 | 17 | 35:55 | -20 | ΙΗΙΝΗ | |
17 | Ποντμπεσκίτζιε | 31 | 23 | 4 | 11 | 16 | 24:50 | -26 | ΙΗΗΙΗ | |
18 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 31 | 16 | 2 | 10 | 19 | 20:50 | -30 | ΙΗΗΙΗ |
- Άνοδος
- Playoff Ανόδου
- Υποβιβασμός
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ | |
1 | Ángel Rodado | Βίσλα Κρακοβίας | 18 | 2 | |
2 | K. Czubak | Άρκα Γκντίνια | 15 | 0 | |
3 | Ł. Sekulski | Πλοκ | 15 | 5 | |
4 | S. Bergier | Κατόβιτσε | 13 | 0 | |
5 | O. Kobacki | Άρκα Γκντίνια | 12 | 1 | |
6 | P. Ceglarz | Λούμπλιν | 11 | 7 | |
7 | A. Jędrych | Κατόβιτσε | 11 | 5 | |
8 | Goku Román | Βίσλα Κρακοβίας | 11 | 0 | |
9 | M. Lebedyński | Κρόμπρι Γκλόγκοου | 10 | 3 | |
10 | S. Nagamatsu | Προύσζκοφ | 10 | 0 | |
11 | T. Bobček | Λέχια Γκντανσκ | 9 | 0 | |
12 | K. Drygas | Λέγκνιτσα | 9 | 0 | |
13 | W. Biedrzycki | Νιετσιέτζα | 8 | 7 | |
14 | A. Da Silva | Σ. Ρζεσζόου | 8 | 1 | |
15 | M. Khlan | Λέχια Γκντανσκ | 8 | 0 |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ | |
1 | J. Budnicki | Τίχι | 3 | 13 | |
2 | M. Marcjanik | Άρκα Γκντίνια | 3 | 5 | |
3 | I. Zhelizko | Λέχια Γκντανσκ | 1 | 11 | |
4 | W. Biedrzycki | Νιετσιέτζα | 2 | 7 | |
5 | Y. Tkachuk | Προύσζκοφ | 1 | 10 | |
6 | A. Purzycki | Όντρα Οπόλε | 0 | 13 | |
7 | D. Mikołajewski | Ποντμπεσκίτζιε | 0 | 12 | |
8 | N. Nedić | Τίχι | 0 | 12 | |
9 | P. Stolc | Άρκα Γκντίνια | 2 | 5 | |
10 | M. Górski | Ρ. Ρζεσζόου | 2 | 5 | |
11 | S. Bonecki | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 | 8 | |
12 | R. Niziołek | Όντρα Οπόλε | 1 | 8 | |
13 | D. Czapliński | Όντρα Οπόλε | 0 | 11 | |
14 | M. Šimčák | Σ. Ρζεσζόου | 2 | 4 | |
15 | A. Najemski | Λούμπλιν | 1 | 7 |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Regular Season, Group Stage | ||||
Παρασκευή 12 Μαΐου 2023 | ||||
Βίσλα Κρακοβίας | 2 - 1 | Νιετσιέτζα | ||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Κατόβιτσε | 2 - 2 | Πούσζτζα | ||
Άρκα Γκντίνια | 0 - 2 | Ρούχ Χορζόφ | ||
Όντρα Οπόλε | 2 - 0 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Κυριακή 14 Μαΐου 2023 | ||||
Σαντέτσια | 1 - 0 | LKS Λόντζ | ||
Τίχι | 2 - 2 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 3 - 1 | Τσοΐνιτσε | ||
Δευτέρα 15 Μαΐου 2023 | ||||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Παρασκευή 19 Μαΐου 2023 | ||||
Τσοΐνιτσε | 1 - 3 | Άρκα Γκντίνια | ||
Ρούχ Χορζόφ | 3 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Σάββατο 20 Μαΐου 2023 | ||||
Νιετσιέτζα | 3 - 0 | Σαντέτσια | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 0 - 3 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Σ. Ρζεσζόου | 1 - 1 | Κατόβιτσε | ||
Κυριακή 21 Μαΐου 2023 | ||||
LKS Λόντζ | 2 - 1 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Λέτζνα | 0 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Πούσζτζα | 2 - 1 | Τίχι | ||
Δευτέρα 22 Μαΐου 2023 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 1 - 0 | Σκρα | ||
Παρασκευή 26 Μαΐου 2023 | ||||
Σαντέτσια | 0 - 3 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Άρκα Γκντίνια | 1 - 1 | LKS Λόντζ | ||
Σάββατο 27 Μαΐου 2023 | ||||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 2 | Νιετσιέτζα | ||
Κατόβιτσε | 2 - 1 | Ρούχ Χορζόφ | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 1 - 1 | Λέτζνα | ||
Κυριακή 28 Μαΐου 2023 | ||||
Βίσλα Κρακοβίας | 1 - 2 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Όντρα Οπόλε | 1 - 1 | Τσοΐνιτσε | ||
Τίχι | 0 - 0 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Δευτέρα 29 Μαΐου 2023 | ||||
Σκρα | 0 - 3 | Πούσζτζα | ||
Σάββατο 3 Ιουνίου 2023 | ||||
Λέτζνα | 0 - 3 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 1 | Σαντέτσια | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 4 - 3 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Νιετσιέτζα | 2 - 1 | Άρκα Γκντίνια | ||
LKS Λόντζ | 1 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Τσοΐνιτσε | 3 - 3 | Κατόβιτσε | ||
Ρούχ Χορζόφ | 1 - 0 | Τίχι | ||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 1 | Σκρα | ||
Πούσζτζα | 0 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Παρασκευή 21 Ιουλίου 2023 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 2 | Νιετσιέτζα | ||
Λούμπλιν | 3 - 2 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Σάββατο 22 Ιουλίου 2023 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 2 - 4 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Λέτζνα | 2 - 2 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Πολόνια Βαρσοβίας | 2 - 3 | Τίχι | ||
Κυριακή 23 Ιουλίου 2023 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 1 - 1 | Πλοκ | ||
Προύσζκοφ | 2 - 0 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Λέγκνιτσα | 1 - 0 | Κατόβιτσε | ||
Δευτέρα 24 Ιουλίου 2023 | ||||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 5 | Όντρα Οπόλε | ||
Παρασκευή 28 Ιουλίου 2023 | ||||
Λέτζνα | 0 - 0 | Άρκα Γκντίνια | ||
Λέχια Γκντανσκ | 0 - 1 | Λούμπλιν | ||
Σάββατο 29 Ιουλίου 2023 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 1 - 1 | Προύσζκοφ | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 1 | Πλοκ | ||
Νιετσιέτζα | 1 - 4 | Λέγκνιτσα | ||
Κυριακή 30 Ιουλίου 2023 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 2 - 3 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Όντρα Οπόλε | 3 - 0 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Σ. Ρζεσζόου | 1 - 2 | Τίχι | ||
Δευτέρα 31 Ιουλίου 2023 | ||||
Κατόβιτσε | 3 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Παρασκευή 4 Αυγούστου 2023 | ||||
Προύσζκοφ | 1 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Πλοκ | 1 - 1 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Σάββατο 5 Αυγούστου 2023 | ||||
Λέγκνιτσα | 0 - 0 | Λέτζνα | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 0 - 0 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 0 - 5 | Νιετσιέτζα | ||
Κυριακή 6 Αυγούστου 2023 | ||||
Λούμπλιν | 1 - 1 | Κατόβιτσε | ||
Όντρα Οπόλε | 0 - 2 | Τίχι | ||
Δευτέρα 7 Αυγούστου 2023 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 3 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 1 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Παρασκευή 11 Αυγούστου 2023 | ||||
Λέτζνα | 3 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Κατόβιτσε | 4 - 1 | Πλοκ | ||
Σάββατο 12 Αυγούστου 2023 | ||||
Όντρα Οπόλε | 1 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Τίχι | 1 - 0 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 0 - 1 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Κυριακή 13 Αυγούστου 2023 | ||||
Λέχια Γκντανσκ | 1 - 0 | Προύσζκοφ | ||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 3 | Άρκα Γκντίνια | ||
Νιετσιέτζα | 0 - 2 | Λούμπλιν | ||
Δευτέρα 14 Αυγούστου 2023 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 3 - 4 | Λέγκνιτσα | ||
Παρασκευή 18 Αυγούστου 2023 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 2 - 1 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 1 - 3 | Όντρα Οπόλε | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Πλοκ | 3 - 1 | Νιετσιέτζα | ||
Λούμπλιν | 0 - 1 | Λέτζνα | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 0 - 3 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 0 | Τίχι | ||
Λέγκνιτσα | 2 - 1 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 2 - 0 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Δευτέρα 21 Αυγούστου 2023 | ||||
Προύσζκοφ | 0 - 2 | Κατόβιτσε | ||
Παρασκευή 25 Αυγούστου 2023 | ||||
Τίχι | 0 - 0 | Λέγκνιτσα | ||
Λέχια Γκντανσκ | 3 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Κατόβιτσε | 3 - 0 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Πολόνια Βαρσοβίας | 0 - 1 | Λούμπλιν | ||
Λέτζνα | 1 - 0 | Πλοκ | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Βίσλα Κρακοβίας | 5 - 1 | Άρκα Γκντίνια | ||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Νιετσιέτζα | 1 - 0 | Προύσζκοφ | ||
Δευτέρα 28 Αυγούστου 2023 | ||||
Όντρα Οπόλε | 0 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ρ. Ρζεσζόου | 0 - 4 | Νιετσιέτζα | ||
Λέγκνιτσα | 1 - 1 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Όντρα Οπόλε | 1 - 0 | Άρκα Γκντίνια | ||
Πλοκ | 3 - 0 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Προύσζκοφ | 0 - 1 | Λέτζνα | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 5 - 2 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 1 - 1 | Κατόβιτσε | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 2 - 1 | Τίχι | ||
Λούμπλιν | 3 - 2 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σ. Ρζεσζόου | 0 - 1 | Πλοκ | ||
Κατόβιτσε | 0 - 1 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 0 - 1 | Προύσζκοφ | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 1 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Όντρα Οπόλε | 0 - 0 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Τίχι | 2 - 0 | Λούμπλιν | ||
Νιετσιέτζα | 2 - 2 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 1 | Λέγκνιτσα | ||
Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Λέτζνα | 3 - 1 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Λέγκνιτσα | 1 - 2 | Όντρα Οπόλε | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 1 - 1 | Λέτζνα | ||
Λέχια Γκντανσκ | 5 - 1 | Κατόβιτσε | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 1 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Λούμπλιν | 1 - 4 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 1 - 0 | Άρκα Γκντίνια | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Πλοκ | 4 - 1 | Τίχι | ||
Προύσζκοφ | 1 - 2 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 3 | Νιετσιέτζα | ||
Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 2 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 0 | Λούμπλιν | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Λέγκνιτσα | 1 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Όντρα Οπόλε | 1 - 0 | Κατόβιτσε | ||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 1 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Βίσλα Κρακοβίας | 0 - 0 | Πλοκ | ||
Νιετσιέτζα | 0 - 0 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Τίχι | 2 - 1 | Προύσζκοφ | ||
Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λέτζνα | 1 - 1 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Παρασκευή 6 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 0 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Λέχια Γκντανσκ | 1 - 1 | Λέτζνα | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 0 - 1 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 6 - 2 | Προύσζκοφ | ||
Πλοκ | 0 - 3 | Άρκα Γκντίνια | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λούμπλιν | 1 - 3 | Λέγκνιτσα | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 2 - 0 | Τίχι | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 0 - 2 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Κατόβιτσε | 0 - 0 | Νιετσιέτζα | ||
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 0 - 1 | Λούμπλιν | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 4 - 1 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σ. Ρζεσζόου | 0 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Τίχι | 3 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Λέγκνιτσα | 4 - 0 | Πλοκ | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Όντρα Οπόλε | 2 - 1 | Νιετσιέτζα | ||
Λέτζνα | 1 - 1 | Κατόβιτσε | ||
Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 0 | Προύσζκοφ | ||
Παρασκευή 27 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Πλοκ | 2 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Κατόβιτσε | 0 - 2 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 2 - 1 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λέχια Γκντανσκ | 2 - 1 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 0 - 1 | Τίχι | ||
Νιετσιέτζα | 3 - 0 | Λέτζνα | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λούμπλιν | 2 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 2 | Άρκα Γκντίνια | ||
Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Προύσζκοφ | 1 - 1 | Λέγκνιτσα | ||
Τρίτη 31 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 0 - 1 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Παρασκευή 3 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Λέγκνιτσα | 1 - 2 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 0 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 1 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Όντρα Οπόλε | 0 - 3 | Λέτζνα | ||
Πολόνια Βαρσοβίας | 1 - 1 | Νιετσιέτζα | ||
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Τίχι | 1 - 3 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 2 | Κατόβιτσε | ||
Λούμπλιν | 2 - 2 | Πλοκ | ||
Δευτέρα 6 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 1 - 0 | Προύσζκοφ | ||
Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Προύσζκοφ | 1 - 0 | Λούμπλιν | ||
Λέχια Γκντανσκ | 0 - 0 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Λέτζνα | 0 - 0 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Πλοκ | 2 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Νιετσιέτζα | 1 - 2 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κατόβιτσε | 1 - 0 | Τίχι | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 0 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 0 - 0 | Λέγκνιτσα | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 3 | Άρκα Γκντίνια | ||
Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 3 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Άρκα Γκντίνια | 1 - 0 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σ. Ρζεσζόου | 3 - 0 | Λέτζνα | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 3 - 2 | Κατόβιτσε | ||
Λούμπλιν | 3 - 2 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Όντρα Οπόλε | 3 - 0 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Πλοκ | 0 - 1 | Προύσζκοφ | ||
Λέγκνιτσα | 2 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Δευτέρα 27 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Τίχι | 3 - 2 | Νιετσιέτζα | ||
Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 2 - 2 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Νιετσιέτζα | 2 - 1 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Κατόβιτσε | 1 - 1 | Άρκα Γκντίνια | ||
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Λέχια Γκντανσκ | 2 - 0 | Λέγκνιτσα | ||
Προύσζκοφ | 1 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Παρασκευή 8 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Τίχι | 1 - 0 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 0 - 4 | Λούμπλιν | ||
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Πλοκ | 2 - 1 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Λέχια Γκντανσκ | 1 - 0 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 2 | Προύσζκοφ | ||
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Βίσλα Κρακοβίας | 4 - 0 | Λέτζνα | ||
Όντρα Οπόλε | 1 - 1 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Νιετσιέτζα | 2 - 1 | Άρκα Γκντίνια | ||
Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Πλοκ | 2 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 1 - 4 | Κατόβιτσε | ||
Άρκα Γκντίνια | 0 - 0 | Λέτζνα | ||
Λούμπλιν | 1 - 0 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Βίσλα Κρακοβίας | 2 - 1 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Προύσζκοφ | 0 - 1 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Τίχι | 2 - 0 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Λέγκνιτσα | 2 - 2 | Νιετσιέτζα | ||
Τρίτη 19 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 2 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ρ. Ρζεσζόου | 2 - 2 | Πλοκ | ||
Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Λέτζνα | 0 - 0 | Λέγκνιτσα | ||
Τίχι | 2 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 2 - 2 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Πολόνια Βαρσοβίας | 0 - 3 | Άρκα Γκντίνια | ||
Λέχια Γκντανσκ | 3 - 1 | Πλοκ | ||
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σ. Ρζεσζόου | 1 - 2 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Νιετσιέτζα | 1 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 0 - 1 | Προύσζκοφ | ||
Δευτέρα 19 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κατόβιτσε | 2 - 0 | Λούμπλιν | ||
Τρίτη 20 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Λέτζνα | 2 - 0 | Τίχι | ||
Παρασκευή 23 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Λέγκνιτσα | 2 - 1 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 0 - 1 | Τίχι | ||
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 1 - 2 | Όντρα Οπόλε | ||
Πλοκ | 2 - 1 | Κατόβιτσε | ||
Λούμπλιν | 1 - 0 | Νιετσιέτζα | ||
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 5 - 1 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Προύσζκοφ | 0 - 2 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 0 - 1 | Λέτζνα | ||
Τρίτη 27 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κατόβιτσε | 2 - 0 | Λέγκνιτσα | ||
Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 1 - 2 | Λούμπλιν | ||
Παρασκευή 1 Μαρτίου 2024 | ||||
Σ. Ρζεσζόου | 1 - 3 | Λέγκνιτσα | ||
Τίχι | 0 - 1 | Άρκα Γκντίνια | ||
Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 | ||||
Κατόβιτσε | 3 - 1 | Προύσζκοφ | ||
Νιετσιέτζα | 2 - 2 | Πλοκ | ||
Όντρα Οπόλε | 1 - 2 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Λέτζνα | 1 - 1 | Λούμπλιν | ||
Πολόνια Βαρσοβίας | 1 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 0 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Δευτέρα 4 Μαρτίου 2024 | ||||
Λέχια Γκντανσκ | 4 - 0 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Παρασκευή 8 Μαρτίου 2024 | ||||
Προύσζκοφ | 2 - 0 | Νιετσιέτζα | ||
Άρκα Γκντίνια | 1 - 1 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Σάββατο 9 Μαρτίου 2024 | ||||
Λούμπλιν | 1 - 1 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 2 - 1 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Λέγκνιτσα | 2 - 2 | Τίχι | ||
Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 1 - 2 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 0 - 2 | Κατόβιτσε | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 1 | Όντρα Οπόλε | ||
Δευτέρα 11 Μαρτίου 2024 | ||||
Πλοκ | 2 - 1 | Λέτζνα | ||
Παρασκευή 15 Μαρτίου 2024 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 2 - 2 | Πλοκ | ||
Λέχια Γκντανσκ | 4 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 2 - 0 | Λέγκνιτσα | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
Νιετσιέτζα | 1 - 4 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Τίχι | 1 - 2 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 1 | Λούμπλιν | ||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2024 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 2 | Όντρα Οπόλε | ||
Λέτζνα | 1 - 1 | Προύσζκοφ | ||
Κατόβιτσε | 5 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 | ||||
Ρ. Ρζεσζόου | 2 - 3 | Λέτζνα | ||
Λέγκνιτσα | 0 - 1 | Άρκα Γκντίνια | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 3 - 2 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 2 - 1 | Νιετσιέτζα | ||
Δευτέρα 1 Απριλίου 2024 | ||||
Προύσζκοφ | 0 - 0 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 0 - 4 | Κατόβιτσε | ||
Λούμπλιν | 1 - 1 | Τίχι | ||
Τρίτη 2 Απριλίου 2024 | ||||
Πλοκ | 1 - 2 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Λέχια Γκντανσκ | 2 - 1 | Όντρα Οπόλε | ||
Παρασκευή 5 Απριλίου 2024 | ||||
Λέτζνα | 2 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Νιετσιέτζα | 1 - 1 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Τίχι | 0 - 1 | Πλοκ | ||
Όντρα Οπόλε | 0 - 0 | Λέγκνιτσα | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Βίσλα Κρακοβίας | 1 - 3 | Λούμπλιν | ||
Κατόβιτσε | 1 - 0 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 0 | Προύσζκοφ | ||
Δευτέρα 8 Απριλίου 2024 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 1 - 0 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 | ||||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 0 - 1 | Λέτζνα | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 0 - 2 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Λούμπλιν | 2 - 2 | Άρκα Γκντίνια | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Κατόβιτσε | 1 - 3 | Όντρα Οπόλε | ||
Πλοκ | 1 - 1 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 0 - 0 | Λέγκνιτσα | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Λέχια Γκντανσκ | 3 - 1 | Νιετσιέτζα | ||
Προύσζκοφ | 2 - 3 | Τίχι | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 1 - 2 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024 | ||||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 2 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Πολόνια Βαρσοβίας | 3 - 3 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Προύσζκοφ | 2 - 3 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Τίχι | 1 - 3 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Λέτζνα | 0 - 1 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Όντρα Οπόλε | 3 - 0 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Κυριακή 21 Απριλίου 2024 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 0 | Πλοκ | ||
Λέγκνιτσα | 2 - 0 | Λούμπλιν | ||
Νιετσιέτζα | 2 - 2 | Κατόβιτσε | ||
Τρίτη 23 Απριλίου 2024 | ||||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 0 - 1 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 0 - 2 | Τίχι | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 1 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Τετάρτη 24 Απριλίου 2024 | ||||
Προύσζκοφ | 2 - 0 | Άρκα Γκντίνια | ||
Πλοκ | 2 - 1 | Λέγκνιτσα | ||
Λέχια Γκντανσκ | 1 - 0 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Πέμπτη 25 Απριλίου 2024 | ||||
Νιετσιέτζα | 0 - 1 | Όντρα Οπόλε | ||
Λούμπλιν | 1 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Κατόβιτσε | 0 - 0 | Λέτζνα | ||
Παρασκευή 26 Απριλίου 2024 | ||||
Βίσλα Κρακοβίας | 3 - 1 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Σ. Ρζεσζόου | 4 - 2 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Τίχι | 2 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 3 - 2 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Λέγκνιτσα | 1 - 2 | Προύσζκοφ | ||
Πολόνια Βαρσοβίας | 1 - 2 | Κατόβιτσε | ||
Λέτζνα | 0 - 1 | Νιετσιέτζα | ||
Δευτέρα 29 Απριλίου 2024 | ||||
Όντρα Οπόλε | 0 - 2 | Λούμπλιν | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 0 - 2 | Πλοκ | ||
Παρασκευή 3 Μαΐου 2024 | ||||
Λέτζνα | 1 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 0 - 0 | Άρκα Γκντίνια | ||
Σάββατο 4 Μαΐου 2024 | ||||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 1 | Λέγκνιτσα | ||
Λέχια Γκντανσκ | 3 - 0 | Τίχι | ||
Κατόβιτσε | 8 - 0 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Κυριακή 5 Μαΐου 2024 | ||||
Νιετσιέτζα | 2 - 2 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Πλοκ | 1 - 0 | Λούμπλιν | ||
Προύσζκοφ | 1 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Δευτέρα 6 Μαΐου 2024 | ||||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 1 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Παρασκευή 10 Μαΐου 2024 | ||||
Λούμπλιν | 3 - 3 | Προύσζκοφ | ||
Τίχι | 2 - 3 | Κατόβιτσε | ||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | - | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Promotion Play-offs - Semi-finals, Knock Out | ||||
Τρίτη 6 Ιουνίου 2023 | ||||
Βίσλα Κρακοβίας | 1 - 4 | Πούσζτζα | ||
Νιετσιέτζα | 2 - 0 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Promotion Play-offs - Final, Knock Out | ||||
Κυριακή 11 Ιουνίου 2023 | ||||
Νιετσιέτζα | 2 - 3 | Πούσζτζα |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Regular Season, Group Stage | ||||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Βίσλα Κρακοβίας | 18:30 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Σ. Ρζεσζόου | 21:00 | Νιετσιέτζα | ||
Κυριακή 12 Μαΐου 2024 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 13:40 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Όντρα Οπόλε | 16:00 | Πλοκ | ||
Πολόνια Βαρσοβίας | 19:00 | Λέτζνα | ||
Δευτέρα 13 Μαΐου 2024 | ||||
Λέγκνιτσα | 19:00 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Παρασκευή 17 Μαΐου 2024 | ||||
Προύσζκοφ | 19:00 | Πλοκ | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 21:30 | Λούμπλιν | ||
Σάββατο 18 Μαΐου 2024 | ||||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 16:00 | Λέγκνιτσα | ||
Κατόβιτσε | 18:30 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Λέτζνα | 21:00 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Κυριακή 19 Μαΐου 2024 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 16:00 | Όντρα Οπόλε | ||
Νιετσιέτζα | 19:00 | Τίχι | ||
Λέχια Γκντανσκ | 21:30 | Άρκα Γκντίνια | ||
Δευτέρα 20 Μαΐου 2024 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 19:00 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Κυριακή 26 Μαΐου 2024 | ||||
Όντρα Οπόλε | 16:00 | Προύσζκοφ | ||
Πλοκ | 16:00 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Λούμπλιν | 16:00 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 16:00 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Λέγκνιτσα | 16:00 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Άρκα Γκντίνια | 16:00 | Κατόβιτσε | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 16:00 | Νιετσιέτζα | ||
Τίχι | 16:00 | Λέτζνα | ||
Σ. Ρζεσζόου | 16:00 | Πολόνια Βαρσοβίας |