ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Κύπελλο
Βαθμολογία διοργάνωσηςΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
2nd Round, Knock Out | ||||
Τετάρτη 9 Αυγούστου 2023 | ||||
Lupac | 1 - 3 | Resita | ||
Bucovina Radauti | 1 - 1 | Foresta Suceava | ||
ACS Τάργκου Μούρες 1898 | 1 - 2 | Ουνιρέα Ουνγκενί | ||
Sanmartin | 0 - 3 | Μπιόρ | ||
Σομούζ Φαλτιτσένι | 0 - 3 | Κέαλολ | ||
Brodoc | 1 - 0 | Liesti | ||
Σάτου Μάρε | 2 - 3 | Μπάια Μάρε | ||
Univ. din Alba Iulia | 4 - 3 | Cugir | ||
Γκιρόντα | 2 - 0 | Ριπένσια Τιμισοάρα | ||
Moreni | 0 - 1 | CSO Plopeni | ||
Unirea Bascov | 2 - 3 | Afumati | ||
Γκλόρια Μπανεάσα | 3 - 4 | Καλαράσι | ||
Κρισούλ Τσισινέου | 0 - 2 | Σοϊμί Λίποβα | ||
Viitorul Ileana | 0 - 3 | Popesti Leordeni | ||
Viitorul Simian | 2 - 1 | Filiasi | ||
Jiul Petrosani | 2 - 0 | Horezu | ||
Orasului Geoagiu | 0 - 2 | Cetate Deva | ||
Viitorul Ianca | 1 - 0 | Unirea Branistea | ||
Φίνιξ Μπούζιας | 2 - 0 | Τιμισοάρα | ||
Vedita Colonesti | - | Petrolul Potcoava | ||
Odorheiu | 2 - 0 | FC Brasov | ||
Σανατάτεα Κλούζ | 1 - 0 | Βιτορούλ Κλουζ | ||
Βαλτσέα | 3 - 2 | Νταέστι | ||
Ramnicu Sarat | 2 - 2 | CS Blejoi | ||
Ineu | 0 - 3 | Progresul Pecica | ||
FC Bacau | 9 - 1 | CSM Bacau | ||
Zalau | 2 - 1 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Paulesti | 0 - 5 | Metalul Buzau | ||
Olimpic Zarnesti | 0 - 3 | Campulung | ||
Αξιόπολις Τσερναβόντα | 7 - 0 | Amara | ||
3rd Round, Knock Out | ||||
Τετάρτη 16 Αυγούστου 2023 | ||||
FC Bacau | 2 - 0 | Brodoc | ||
Καλαράσι | 0 - 1 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Jiul Petrosani | 1 - 4 | Corvinul Hunedoara | ||
Campulung | 1 - 4 | Βίτορουλ Σέλιμπαρ | ||
Γκιρόντα | 0 - 4 | Ντουμπραβίτα | ||
CSO Plopeni | 0 - 2 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Univ. din Alba Iulia | 0 - 0 | Cetate Deva | ||
Progresul Pecica | 2 - 1 | Σοϊμί Λίποβα | ||
Viitorul Simian | 1 - 0 | ACS Sirineasa | ||
Tunari | 4 - 0 | Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | ||
Viitorul Ianca | 1 - 0 | Metalul Buzau | ||
Ουνιρέα Ουνγκενί | 2 - 3 | Ουνιρέα Ντετζ | ||
Alexandria | 1 - 0 | CSM Σλάτινα | ||
Odorheiu | 0 - 1 | Τσικσζερέντα | ||
Zalau | 5 - 1 | Μπάια Μάρε | ||
Popesti Leordeni | 0 - 3 | Μεταλογκλόμπους | ||
Σανατάτεα Κλούζ | 0 - 2 | Μπιόρ | ||
Bucovina Radauti | 0 - 2 | Κέαλολ | ||
Afumati | 0 - 1 | Κονκόρντια | ||
CS Blejoi | 0 - 5 | Τσίντια Ταργκόβιτσε | ||
Φίνιξ Μπούζιας | 1 - 0 | Resita | ||
Αξιόπολις Τσερναβόντα | 2 - 4 | Σλομπόζια | ||
Πέμπτη 17 Αυγούστου 2023 | ||||
Βαλτσέα | 0 - 5 | Μιοβένι | ||
Vedita Colonesti | 1 - 2 | Άρζε Πιτέστι | ||
Play-offs, Qualifying | ||||
Τρίτη 29 Αυγούστου 2023 | ||||
FC Bacau | 1 - 3 | Οτελούλ | ||
Βίτορουλ Σέλιμπαρ | 1 - 2 | Βολουντάρι | ||
Φίνιξ Μπούζιας | 0 - 3 | Τσίντια Ταργκόβιτσε | ||
Cetate Deva | 0 - 2 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Μεταλογκλόμπους | 1 - 2 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Τετάρτη 30 Αυγούστου 2023 | ||||
Μπιόρ | 1 - 0 | Άρζε Πιτέστι | ||
Corvinul Hunedoara | 4 - 2 | Τσικσζερέντα | ||
Viitorul Ianca | 0 - 5 | Tunari | ||
Alexandria | 1 - 0 | Κονκόρντια | ||
Μιοβένι | 0 - 2 | Μποτοσάνι | ||
Progresul Pecica | 4 - 1 | Viitorul Simian | ||
Ουνιρέα Ντετζ | 0 - 1 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Πέμπτη 31 Αυγούστου 2023 | ||||
Κέαλολ | 2 - 4 | Ουν. Κλουζ | ||
Σλομπόζια | 2 - 5 | Χερμανστάντ | ||
Zalau | 3 - 0 | Πόλι Ιάσι | ||
Ντουμπραβίτα | 0 - 1 | UTA Αράντ | ||
Group Stage, Group Stage | ||||
Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Zalau | 1 - 4 | Οτελούλ | ||
Βολουντάρι | 2 - 0 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 1 - 1 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Progresul Pecica | 1 - 2 | Πετρολούλ | ||
Γκλόρια Μπουζάου | 1 - 2 | UTA Αράντ | ||
Tunari | 1 - 1 | Ουν. Κραιόβα | ||
Corvinul Hunedoara | 2 - 0 | Τσίντια Ταργκόβιτσε | ||
Χερμανστάντ | 1 - 1 | Σεπσί | ||
Μπιόρ | 0 - 2 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | 1 - 3 | Ουν. Κλουζ | ||
Alexandria | 1 - 3 | Κλούζ | ||
Μποτοσάνι | 1 - 3 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Τρίτη 31 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Corvinul Hunedoara | 1 - 0 | Σεπσί | ||
Τσίντια Ταργκόβιτσε | 0 - 2 | Πετρολούλ | ||
Οτελούλ | 1 - 1 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Zalau | 0 - 1 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Progresul Pecica | 0 - 6 | Χερμανστάντ | ||
Tunari | 1 - 1 | Βολουντάρι | ||
UTA Αράντ | 0 - 1 | Ουν. Κραιόβα | ||
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | 0 - 0 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Πέμπτη 2 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Alexandria | 2 - 1 | Μποτοσάνι | ||
Γκλόρια Μπουζάου | 1 - 0 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Ουν. Κλουζ | 1 - 1 | Κλούζ | ||
Παρασκευή 3 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Μπιόρ | 1 - 1 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Τρίτη 5 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
UTA Αράντ | 0 - 0 | Βολουντάρι | ||
Ουν. Κραιόβα | 4 - 0 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Tunari | 1 - 1 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Zalau | 2 - 1 | Μπιόρ | ||
Ρ. Βουκουρεστίου | 0 - 0 | Κλούζ | ||
Alexandria | 2 - 3 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Μποτοσάνι | 0 - 4 | Ουν. Κλουζ | ||
Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Τσίντια Ταργκόβιτσε | 0 - 1 | Χερμανστάντ | ||
Πετρολούλ | 2 - 2 | Σεπσί | ||
Progresul Pecica | 0 - 6 | Corvinul Hunedoara | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 3 - 3 | Οτελούλ | ||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 2 - 0 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Quarter-finals, Knock Out | ||||
Τρίτη 2 Απριλίου 2024 | ||||
Corvinul Hunedoara | 4 - 0 | Κλούζ | ||
Τετάρτη 3 Απριλίου 2024 | ||||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 0 - 0 | Βολουντάρι | ||
Ουν. Κλουζ | 1 - 0 | Χερμανστάντ | ||
Πέμπτη 4 Απριλίου 2024 | ||||
Ουν. Κραιόβα | 0 - 1 | Οτελούλ | ||
Semi-finals, Knock Out | ||||
Τετάρτη 17 Απριλίου 2024 | ||||
Corvinul Hunedoara | 3 - 1 | Βολουντάρι | ||
Πέμπτη 18 Απριλίου 2024 | ||||
Οτελούλ | 2 - 1 | Ουν. Κλουζ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Final, Knock Out | ||||
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024 | ||||
Corvinul Hunedoara | 20:30 | Οτελούλ |