ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1
Βαθμολογία διοργάνωσηςLiga I: Championship Round | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Σ. Βουκουρεστίου | 8 | 49 | 5 | 2 | 1 | 12:8 | 4 | ΗΝΙΙΝ | |
2 | Κλούζ | 8 | 40 | 4 | 1 | 3 | 13:13 | 0 | ΝΝΝΗΗ | |
3 | Ουν. Κραιόβα | 8 | 40 | 5 | 0 | 3 | 12:9 | 3 | ΝΝΗΝΗ | |
4 | Φαρούλ Κονστάντα | 8 | 35 | 4 | 1 | 3 | 15:12 | 3 | ΗΗΝΝΝ | |
5 | Σεπσί | 9 | 34 | 3 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | ΝΝΗΙΗ | |
6 | Ρ. Βουκουρεστίου | 9 | 29 | 0 | 1 | 8 | 11:22 | -11 | ΗΗΗΗΙ |
- Προκριματικά Τσάμπιονς Λιγκ
- Προκριματικά Γιουρόπα Λιγκ
Liga I: Relegation Round | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | UTA Αράντ | 8 | 37 | 5 | 2 | 1 | 15:9 | 6 | ΝΝΝΙΗ | |
2 | Οτελούλ | 8 | 33 | 5 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | ΗΝΗΝΙ | |
3 | Χερμανστάντ | 8 | 31 | 3 | 2 | 3 | 10:6 | 4 | ΗΗΝΙΝ | |
4 | Ουν. Κλουζ | 8 | 30 | 2 | 3 | 3 | 11:10 | 1 | ΙΗΝΗΗ | |
5 | Πετρολούλ | 8 | 29 | 3 | 2 | 3 | 8:12 | -4 | ΝΗΗΙΝ | |
6 | Μποτοσάνι | 8 | 25 | 4 | 2 | 2 | 11:9 | 2 | ΙΝΝΙΝ | |
7 | Βολουντάρι | 8 | 24 | 2 | 4 | 2 | 11:9 | 2 | ΙΙΙΗΙ | |
8 | Πόλι Ιάσι | 8 | 24 | 2 | 1 | 5 | 5:8 | -3 | ΝΗΗΝΗ | |
9 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | 8 | 22 | 1 | 3 | 4 | 7:13 | -6 | ΗΝΙΙΗ | |
10 | Ν. Βουκουρεστίου | 8 | 22 | 1 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | ΙΙΗΙΝ |
- Προκριματικά Τσάμπιονς Λιγκ
- Προκριματικά Γιουρόπα Λιγκ
- Playoff Υποβιβασμού
- Υποβιβασμός
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ | |
1 | D. Bîrligea | Κλούζ | 5 | 0 | |
2 | L. Munteanu | Φαρούλ Κονστάντα | 5 | 0 | |
3 | I. Cojocaru | Φαρούλ Κονστάντα | 4 | 0 | |
4 | F. Coman | Σ. Βουκουρεστίου | 4 | 0 | |
5 | G. Debeljuh | Σεπσί | 4 | 1 | |
6 | Albion Rrahmani | Ρ. Βουκουρεστίου | 4 | 2 | |
7 | P. Šafranko | Σεπσί | 4 | 0 | |
8 | Ș. Baiaram | Ουν. Κραιόβα | 3 | 0 | |
9 | A. Băluță | Σ. Βουκουρεστίου | 3 | 0 | |
10 | B. Burmaz | Ρ. Βουκουρεστίου | 3 | 0 | |
11 | A. Ivan | Ουν. Κραιόβα | 3 | 0 | |
12 | P. Otele | Κλούζ | 3 | 0 | |
13 | E. Krasniqi | Ρ. Βουκουρεστίου | 2 | 0 | |
14 | I. Alimi | Σεπσί | 2 | 1 | |
15 | D. Miculescu | Σ. Βουκουρεστίου | 2 | 0 |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ | ||
1 | C. Deac | Κλούζ | 5 | ||
2 | I. Cojocaru | Φαρούλ Κονστάντα | 3 | ||
3 | D. Olaru | Σ. Βουκουρεστίου | 3 | ||
4 | N. Grigoryan | Φαρούλ Κονστάντα | 3 | ||
5 | M. Ștefănescu | Σεπσί | 3 | ||
6 | D. Avounou | Κλούζ | 2 | ||
7 | S. Kallaku | Σεπσί | 2 | ||
8 | A. Mitriță | Ουν. Κραιόβα | 2 | ||
9 | L. Munteanu | Φαρούλ Κονστάντα | 2 | ||
10 | P. Otele | Κλούζ | 2 | ||
11 | R. Radunović | Σ. Βουκουρεστίου | 2 | ||
12 | Albion Rrahmani | Ρ. Βουκουρεστίου | 2 | ||
13 | P. Tachtsidis | Κλούζ | 2 | ||
14 | Ș. Vlădoiu | Ουν. Κραιόβα | 2 | ||
15 | A. Băluță | Σ. Βουκουρεστίου | 1 |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ | |
1 | L. Houri | Ουν. Κραιόβα | 1 | 4 | |
2 | R. Oaidă | Ρ. Βουκουρεστίου | 1 | 3 | |
3 | D. Oroian | Σεπσί | 1 | 2 | |
4 | M. Căpățînă | Ουν. Κραιόβα | 0 | 5 | |
5 | F. Ștefan | Σεπσί | 1 | 1 | |
6 | J. Badelj | Ουν. Κραιόβα | 0 | 4 | |
7 | R. Radunović | Σ. Βουκουρεστίου | 0 | 4 | |
8 | M. Ilie | Κλούζ | 1 | 0 | |
9 | A. Abeid | Κλούζ | 1 | 0 | |
10 | D. Olaru | Σ. Βουκουρεστίου | 0 | 3 | |
11 | C. Săpunaru | Ρ. Βουκουρεστίου | 0 | 3 | |
12 | M. Ștefănescu | Σεπσί | 0 | 3 | |
13 | M. Popescu | Φαρούλ Κονστάντα | 0 | 3 | |
14 | D. Bîrligea | Κλούζ | 0 | 3 | |
15 | A. Băluță | Σ. Βουκουρεστίου | 0 | 3 |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Championship Round, Group Stage | ||||
Παρασκευή 12 Μαΐου 2023 | ||||
Ρ. Βουκουρεστίου | 0 - 0 | Σεπσί | ||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Ουν. Κραιόβα | 1 - 1 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Κυριακή 14 Μαΐου 2023 | ||||
Σ. Βουκουρεστίου | 1 - 0 | Κλούζ | ||
Σάββατο 20 Μαΐου 2023 | ||||
Σεπσί | 1 - 2 | Κλούζ | ||
Κυριακή 21 Μαΐου 2023 | ||||
Φαρούλ Κονστάντα | 3 - 2 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Δευτέρα 22 Μαΐου 2023 | ||||
Ρ. Βουκουρεστίου | 2 - 3 | Ουν. Κραιόβα | ||
Σάββατο 27 Μαΐου 2023 | ||||
Σ. Βουκουρεστίου | 1 - 5 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Κυριακή 28 Μαΐου 2023 | ||||
Κλούζ | 1 - 2 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Ουν. Κραιόβα | 0 - 1 | Σεπσί | ||
Παρασκευή 15 Μαρτίου 2024 | ||||
Ρ. Βουκουρεστίου | 1 - 2 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
Κλούζ | 1 - 2 | Ουν. Κραιόβα | ||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2024 | ||||
Σ. Βουκουρεστίου | 2 - 1 | Σεπσί | ||
Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024 | ||||
Σεπσί | 1 - 1 | Κλούζ | ||
Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 | ||||
Ουν. Κραιόβα | 2 - 1 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Κυριακή 31 Μαρτίου 2024 | ||||
Φαρούλ Κονστάντα | 0 - 1 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Παρασκευή 5 Απριλίου 2024 | ||||
Σεπσί | 1 - 1 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Ρ. Βουκουρεστίου | 1 - 4 | Κλούζ | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Σ. Βουκουρεστίου | 2 - 0 | Ουν. Κραιόβα | ||
Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 | ||||
Ουν. Κραιόβα | 1 - 2 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Κλούζ | 0 - 1 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Δευτέρα 15 Απριλίου 2024 | ||||
Ρ. Βουκουρεστίου | 0 - 1 | Σεπσί | ||
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024 | ||||
Φαρούλ Κονστάντα | 5 - 1 | Κλούζ | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Σ. Βουκουρεστίου | 2 - 2 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Κυριακή 21 Απριλίου 2024 | ||||
Σεπσί | 1 - 3 | Ουν. Κραιόβα | ||
Τετάρτη 24 Απριλίου 2024 | ||||
Φαρούλ Κονστάντα | 3 - 1 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Σεπσί | 2 - 2 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Πέμπτη 25 Απριλίου 2024 | ||||
Ουν. Κραιόβα | 0 - 1 | Κλούζ | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Σ. Βουκουρεστίου | 2 - 1 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
Κλούζ | 2 - 1 | Σεπσί | ||
Δευτέρα 29 Απριλίου 2024 | ||||
Ρ. Βουκουρεστίου | 1 - 2 | Ουν. Κραιόβα | ||
Παρασκευή 3 Μαΐου 2024 | ||||
Φαρούλ Κονστάντα | 1 - 4 | Σεπσί | ||
Κυριακή 5 Μαΐου 2024 | ||||
Κλούζ | 3 - 2 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Δευτέρα 6 Μαΐου 2024 | ||||
Ουν. Κραιόβα | 2 - 0 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Παρασκευή 10 Μαΐου 2024 | ||||
Σεπσί | 3 - 2 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Relegation Round, Group Stage | ||||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Πετρολούλ | 0 - 1 | Χερμανστάντ | ||
Ουν. Κλουζ | 2 - 0 | Τσίντια Ταργκόβιτσε | ||
Κυριακή 14 Μαΐου 2023 | ||||
Μιοβένι | 0 - 2 | UTA Αράντ | ||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 2 - 1 | Άρζε Πιτέστι | ||
Παρασκευή 19 Μαΐου 2023 | ||||
Χερμανστάντ | 1 - 2 | Ουν. Κλουζ | ||
UTA Αράντ | 1 - 1 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Άρζε Πιτέστι | 3 - 0 | Πετρολούλ | ||
Τσίντια Ταργκόβιτσε | 2 - 2 | Βολουντάρι | ||
Σάββατο 20 Μαΐου 2023 | ||||
Μποτοσάνι | 5 - 1 | Μιοβένι | ||
Conference League Play-offs - 1st Round, Knock Out | ||||
Παρασκευή 26 Μαΐου 2023 | ||||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 3 - 3 | Βολουντάρι | ||
Conference League Play-offs - Final, Knock Out | ||||
Πέμπτη 1 Ιουνίου 2023 | ||||
Κλούζ | 1 - 0 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Regular Season, Group Stage | ||||
Παρασκευή 14 Ιουλίου 2023 | ||||
Οτελούλ | 1 - 1 | UTA Αράντ | ||
Ρ. Βουκουρεστίου | 0 - 0 | Σεπσί | ||
Σάββατο 15 Ιουλίου 2023 | ||||
Χερμανστάντ | 0 - 1 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Κλούζ | 2 - 0 | Πόλι Ιάσι | ||
Κυριακή 16 Ιουλίου 2023 | ||||
Πετρολούλ | 1 - 1 | Ουν. Κλουζ | ||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 1 - 3 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Δευτέρα 17 Ιουλίου 2023 | ||||
Βολουντάρι | 2 - 1 | Μποτοσάνι | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 0 - 2 | Ουν. Κραιόβα | ||
Παρασκευή 21 Ιουλίου 2023 | ||||
Σεπσί | 1 - 0 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
UTA Αράντ | 1 - 3 | Κλούζ | ||
Σάββατο 22 Ιουλίου 2023 | ||||
Φαρούλ Κονστάντα | 4 - 1 | Βολουντάρι | ||
Σ. Βουκουρεστίου | 2 - 1 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Κυριακή 23 Ιουλίου 2023 | ||||
Πόλι Ιάσι | 1 - 3 | Χερμανστάντ | ||
Ουν. Κλουζ | 0 - 3 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Δευτέρα 24 Ιουλίου 2023 | ||||
Μποτοσάνι | 1 - 1 | Πετρολούλ | ||
Ουν. Κραιόβα | 0 - 0 | Οτελούλ | ||
Παρασκευή 28 Ιουλίου 2023 | ||||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 3 - 4 | Ουν. Κλουζ | ||
Ρ. Βουκουρεστίου | 2 - 2 | Μποτοσάνι | ||
Σάββατο 29 Ιουλίου 2023 | ||||
Χερμανστάντ | 2 - 1 | UTA Αράντ | ||
Οτελούλ | 0 - 2 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Κυριακή 30 Ιουλίου 2023 | ||||
Φαρούλ Κονστάντα | 1 - 3 | Πόλι Ιάσι | ||
Κλούζ | 1 - 1 | Ουν. Κραιόβα | ||
Δευτέρα 31 Ιουλίου 2023 | ||||
Πετρολούλ | 0 - 2 | Βολουντάρι | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 0 - 3 | Σεπσί | ||
Παρασκευή 4 Αυγούστου 2023 | ||||
UTA Αράντ | 1 - 0 | Πόλι Ιάσι | ||
Ουν. Κραιόβα | 1 - 0 | Χερμανστάντ | ||
Σάββατο 5 Αυγούστου 2023 | ||||
Μποτοσάνι | 0 - 1 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Ουν. Κλουζ | 1 - 1 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Κυριακή 6 Αυγούστου 2023 | ||||
Πετρολούλ | 3 - 2 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Σ. Βουκουρεστίου | 1 - 0 | Κλούζ | ||
Δευτέρα 7 Αυγούστου 2023 | ||||
Σεπσί | 1 - 1 | Οτελούλ | ||
Βολουντάρι | 2 - 1 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Παρασκευή 11 Αυγούστου 2023 | ||||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 3 - 1 | Βολουντάρι | ||
Σάββατο 12 Αυγούστου 2023 | ||||
Οτελούλ | 1 - 1 | Ουν. Κλουζ | ||
Πόλι Ιάσι | 1 - 4 | Ουν. Κραιόβα | ||
Κυριακή 13 Αυγούστου 2023 | ||||
Ρ. Βουκουρεστίου | 0 - 2 | Πετρολούλ | ||
Δευτέρα 14 Αυγούστου 2023 | ||||
Ν. Βουκουρεστίου | 1 - 0 | Μποτοσάνι | ||
Παρασκευή 18 Αυγούστου 2023 | ||||
Πετρολούλ | 4 - 3 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Ουν. Κραιόβα | 3 - 0 | UTA Αράντ | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Μποτοσάνι | 0 - 0 | Οτελούλ | ||
Βολουντάρι | 2 - 3 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
Ρ. Βουκουρεστίου | 3 - 1 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Σ. Βουκουρεστίου | 2 - 1 | Πόλι Ιάσι | ||
Δευτέρα 21 Αυγούστου 2023 | ||||
Σεπσί | 1 - 1 | Χερμανστάντ | ||
Ουν. Κλουζ | 3 - 4 | Κλούζ | ||
Παρασκευή 25 Αυγούστου 2023 | ||||
Οτελούλ | 2 - 2 | Βολουντάρι | ||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 3 - 5 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Κλούζ | 3 - 1 | Μποτοσάνι | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 1 - 1 | Πετρολούλ | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Φαρούλ Κονστάντα | 2 - 0 | Ουν. Κραιόβα | ||
Δευτέρα 28 Αυγούστου 2023 | ||||
Χερμανστάντ | 2 - 2 | Ουν. Κλουζ | ||
UTA Αράντ | 2 - 1 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Πετρολούλ | 2 - 2 | Οτελούλ | ||
Ρ. Βουκουρεστίου | 4 - 0 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Βολουντάρι | 1 - 4 | Κλούζ | ||
Σ. Βουκουρεστίου | 3 - 0 | Ουν. Κραιόβα | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 4 - 0 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ουν. Κλουζ | 0 - 2 | Πόλι Ιάσι | ||
Μποτοσάνι | 2 - 2 | Χερμανστάντ | ||
Σεπσί | 1 - 0 | UTA Αράντ | ||
Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
UTA Αράντ | 0 - 1 | Ουν. Κλουζ | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 0 - 1 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ουν. Κραιόβα | 2 - 1 | Σεπσί | ||
Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Χερμανστάντ | 3 - 1 | Βολουντάρι | ||
Οτελούλ | 0 - 0 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Φαρούλ Κονστάντα | 0 - 1 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Πόλι Ιάσι | 1 - 1 | Μποτοσάνι | ||
Κλούζ | 1 - 0 | Πετρολούλ | ||
Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Χερμανστάντ | 2 - 2 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 0 - 2 | Οτελούλ | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 0 - 2 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Βολουντάρι | 1 - 2 | Πόλι Ιάσι | ||
Μποτοσάνι | 2 - 2 | UTA Αράντ | ||
Ουν. Κλουζ | 1 - 1 | Ουν. Κραιόβα | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Πετρολούλ | 0 - 0 | Χερμανστάντ | ||
Σεπσί | 2 - 5 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ρ. Βουκουρεστίου | 3 - 1 | Κλούζ | ||
Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Οτελούλ | 1 - 0 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
UTA Αράντ | 0 - 0 | Βολουντάρι | ||
Φαρούλ Κονστάντα | 2 - 1 | Σεπσί | ||
Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ουν. Κραιόβα | 5 - 1 | Μποτοσάνι | ||
Χερμανστάντ | 1 - 1 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Κλούζ | 2 - 0 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Πόλι Ιάσι | 0 - 0 | Πετρολούλ | ||
Σ. Βουκουρεστίου | 2 - 2 | Ουν. Κλουζ | ||
Πέμπτη 5 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Κλούζ | 3 - 0 | Σεπσί | ||
Παρασκευή 6 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 1 - 1 | Χερμανστάντ | ||
Ρ. Βουκουρεστίου | 3 - 2 | Πόλι Ιάσι | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Πετρολούλ | 0 - 0 | UTA Αράντ | ||
Βολουντάρι | 0 - 0 | Ουν. Κραιόβα | ||
Μποτοσάνι | 0 - 1 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Οτελούλ | 0 - 1 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 1 - 1 | Κλούζ | ||
Δευτέρα 9 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ουν. Κλουζ | 1 - 0 | Σεπσί | ||
Πέμπτη 19 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Πόλι Ιάσι | 1 - 0 | Σεπσί | ||
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 | ||||
UTA Αράντ | 2 - 2 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Χερμανστάντ | 4 - 0 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Φαρούλ Κονστάντα | 1 - 1 | Ουν. Κλουζ | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Πόλι Ιάσι | 1 - 1 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Ουν. Κραιόβα | 1 - 3 | Πετρολούλ | ||
Σ. Βουκουρεστίου | 0 - 0 | Βολουντάρι | ||
Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σεπσί | 5 - 2 | Μποτοσάνι | ||
Κλούζ | 0 - 0 | Οτελούλ | ||
Πέμπτη 26 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Φαρούλ Κονστάντα | 2 - 2 | UTA Αράντ | ||
Παρασκευή 27 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Βολουντάρι | 0 - 2 | Σεπσί | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 0 - 0 | Πόλι Ιάσι | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Οτελούλ | 1 - 1 | Χερμανστάντ | ||
Πετρολούλ | 2 - 2 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 2 - 3 | UTA Αράντ | ||
Ρ. Βουκουρεστίου | 2 - 0 | Ουν. Κραιόβα | ||
Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μποτοσάνι | 0 - 3 | Ουν. Κλουζ | ||
Κλούζ | 3 - 1 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Παρασκευή 3 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Πόλι Ιάσι | 1 - 1 | Οτελούλ | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σεπσί | 0 - 0 | Πετρολούλ | ||
Ουν. Κραιόβα | 1 - 1 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ουν. Κλουζ | 1 - 2 | Βολουντάρι | ||
Φαρούλ Κονστάντα | 1 - 1 | Μποτοσάνι | ||
Σ. Βουκουρεστίου | 1 - 2 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Δευτέρα 6 Νοεμβρίου 2023 | ||||
UTA Αράντ | 2 - 1 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Χερμανστάντ | 1 - 0 | Κλούζ | ||
Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σεπσί | 0 - 0 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ουν. Κλουζ | 0 - 0 | Πετρολούλ | ||
Πόλι Ιάσι | 3 - 3 | Κλούζ | ||
Φαρούλ Κονστάντα | 1 - 1 | Χερμανστάντ | ||
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Μποτοσάνι | 3 - 3 | Βολουντάρι | ||
Ουν. Κραιόβα | 1 - 0 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Σ. Βουκουρεστίου | 2 - 1 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Δευτέρα 13 Νοεμβρίου 2023 | ||||
UTA Αράντ | 2 - 4 | Οτελούλ | ||
Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Χερμανστάντ | 0 - 0 | Πόλι Ιάσι | ||
Πετρολούλ | 2 - 1 | Μποτοσάνι | ||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Βολουντάρι | 4 - 2 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Κλούζ | 0 - 0 | UTA Αράντ | ||
Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Οτελούλ | 1 - 3 | Ουν. Κραιόβα | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 0 - 1 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Δευτέρα 27 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 2 - 1 | Σεπσί | ||
Ρ. Βουκουρεστίου | 2 - 3 | Ουν. Κλουζ | ||
Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Βολουντάρι | 0 - 0 | Πετρολούλ | ||
Πόλι Ιάσι | 2 - 3 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
UTA Αράντ | 2 - 0 | Χερμανστάντ | ||
Μποτοσάνι | 0 - 0 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Ουν. Κραιόβα | 1 - 0 | Κλούζ | ||
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ουν. Κλουζ | 2 - 1 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Σ. Βουκουρεστίου | 0 - 2 | Οτελούλ | ||
Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Σεπσί | 2 - 1 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Παρασκευή 8 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Πόλι Ιάσι | 1 - 0 | UTA Αράντ | ||
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ρ. Βουκουρεστίου | 1 - 2 | Βολουντάρι | ||
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Χερμανστάντ | 2 - 1 | Ουν. Κραιόβα | ||
Φαρούλ Κονστάντα | 3 - 1 | Πετρολούλ | ||
Κλούζ | 1 - 1 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 2 - 0 | Μποτοσάνι | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 0 - 1 | Ουν. Κλουζ | ||
Τρίτη 12 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Οτελούλ | 2 - 3 | Σεπσί | ||
Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Βολουντάρι | 0 - 1 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Πετρολούλ | 0 - 0 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
UTA Αράντ | 0 - 0 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Ουν. Κραιόβα | 2 - 2 | Πόλι Ιάσι | ||
Σ. Βουκουρεστίου | 3 - 0 | Χερμανστάντ | ||
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ουν. Κλουζ | 0 - 1 | Οτελούλ | ||
Σεπσί | 2 - 1 | Κλούζ | ||
Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Μποτοσάνι | 0 - 2 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Τρίτη 19 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 2 - 0 | Πετρολούλ | ||
Πόλι Ιάσι | 1 - 3 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
UTA Αράντ | 2 - 2 | Ουν. Κραιόβα | ||
Φαρούλ Κονστάντα | 0 - 0 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Χερμανστάντ | 1 - 1 | Σεπσί | ||
Κλούζ | 4 - 0 | Ουν. Κλουζ | ||
Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Οτελούλ | 0 - 2 | Μποτοσάνι | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 1 - 0 | Βολουντάρι | ||
Παρασκευή 19 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Σεπσί | 6 - 0 | Πόλι Ιάσι | ||
Ρ. Βουκουρεστίου | 4 - 3 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Ουν. Κλουζ | 2 - 1 | Χερμανστάντ | ||
Πετρολούλ | 1 - 0 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Μποτοσάνι | 1 - 0 | Κλούζ | ||
Ουν. Κραιόβα | 1 - 2 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Δευτέρα 22 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Βολουντάρι | 1 - 1 | Οτελούλ | ||
Σ. Βουκουρεστίου | 4 - 0 | UTA Αράντ | ||
Παρασκευή 26 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Φαρούλ Κονστάντα | 1 - 0 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 | ||||
UTA Αράντ | 2 - 1 | Σεπσί | ||
Οτελούλ | 0 - 0 | Πετρολούλ | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 1 - 2 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Χερμανστάντ | 2 - 0 | Μποτοσάνι | ||
Πόλι Ιάσι | 1 - 0 | Ουν. Κλουζ | ||
Ουν. Κραιόβα | 0 - 3 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Δευτέρα 29 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Κλούζ | 4 - 1 | Βολουντάρι | ||
Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Μποτοσάνι | 2 - 1 | Πόλι Ιάσι | ||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 2 - 1 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Πετρολούλ | 1 - 2 | Κλούζ | ||
Ρ. Βουκουρεστίου | 2 - 1 | Οτελούλ | ||
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ουν. Κλουζ | 1 - 3 | UTA Αράντ | ||
Σεπσί | 1 - 3 | Ουν. Κραιόβα | ||
Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Βολουντάρι | 1 - 1 | Χερμανστάντ | ||
Σ. Βουκουρεστίου | 1 - 1 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Οτελούλ | 1 - 0 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Ουν. Κραιόβα | 2 - 2 | Ουν. Κλουζ | ||
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Πόλι Ιάσι | 0 - 0 | Βολουντάρι | ||
Κλούζ | 0 - 1 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Χερμανστάντ | 0 - 0 | Πετρολούλ | ||
Σ. Βουκουρεστίου | 1 - 0 | Σεπσί | ||
Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
UTA Αράντ | 2 - 2 | Μποτοσάνι | ||
Φαρούλ Κονστάντα | 0 - 2 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Πετρολούλ | 2 - 1 | Πόλι Ιάσι | ||
Ρ. Βουκουρεστίου | 2 - 0 | Χερμανστάντ | ||
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Βολουντάρι | 0 - 1 | UTA Αράντ | ||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 1 - 3 | Κλούζ | ||
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Μποτοσάνι | 2 - 2 | Ουν. Κραιόβα | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 3 - 1 | Οτελούλ | ||
Δευτέρα 19 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σεπσί | 0 - 1 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Ουν. Κλουζ | 0 - 0 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Παρασκευή 23 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Χερμανστάντ | 1 - 0 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Κλούζ | 4 - 0 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
UTA Αράντ | 1 - 0 | Πετρολούλ | ||
Φαρούλ Κονστάντα | 1 - 1 | Οτελούλ | ||
Πόλι Ιάσι | 3 - 1 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σεπσί | 0 - 0 | Ουν. Κλουζ | ||
Σ. Βουκουρεστίου | 3 - 2 | Μποτοσάνι | ||
Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ουν. Κραιόβα | 2 - 1 | Βολουντάρι | ||
Τρίτη 27 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 1 - 1 | Πόλι Ιάσι | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 1 - 0 | Χερμανστάντ | ||
Οτελούλ | 2 - 2 | Κλούζ | ||
Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ουν. Κλουζ | 1 - 0 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Ρ. Βουκουρεστίου | 4 - 1 | UTA Αράντ | ||
Πέμπτη 29 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Μποτοσάνι | 1 - 2 | Σεπσί | ||
Πετρολούλ | 2 - 3 | Ουν. Κραιόβα | ||
Βολουντάρι | 1 - 2 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Παρασκευή 1 Μαρτίου 2024 | ||||
Πόλι Ιάσι | 0 - 0 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 | ||||
UTA Αράντ | 3 - 2 | Ουν. Κραϊόβα 1948 | ||
Χερμανστάντ | 4 - 1 | Οτελούλ | ||
Φαρούλ Κονστάντα | 1 - 1 | Κλούζ | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Ουν. Κλουζ | 1 - 0 | Μποτοσάνι | ||
Σ. Βουκουρεστίου | 1 - 0 | Πετρολούλ | ||
Δευτέρα 4 Μαρτίου 2024 | ||||
Σεπσί | 4 - 0 | Βολουντάρι | ||
Ουν. Κραιόβα | 1 - 1 | Ρ. Βουκουρεστίου | ||
Παρασκευή 8 Μαρτίου 2024 | ||||
Κλούζ | 1 - 0 | Χερμανστάντ | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 1 - 0 | UTA Αράντ | ||
Πετρολούλ | 1 - 2 | Σεπσί | ||
Βολουντάρι | 0 - 0 | Ουν. Κλουζ | ||
Μποτοσάνι | 0 - 0 | Φαρούλ Κονστάντα | ||
Σάββατο 9 Μαρτίου 2024 | ||||
Ρ. Βουκουρεστίου | 4 - 0 | Σ. Βουκουρεστίου | ||
Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 | ||||
Ουν. Κραϊόβα 1948 | 1 - 2 | Ουν. Κραιόβα | ||
Δευτέρα 11 Μαρτίου 2024 | ||||
Οτελούλ | - | Πόλι Ιάσι |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Championship Round, Group Stage | ||||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Σ. Βουκουρεστίου | 20:00 | Κλούζ | ||
Δευτέρα 13 Μαΐου 2024 | ||||
Φαρούλ Κονστάντα | 20:30 | Ουν. Κραιόβα |