ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2
Βαθμολογία διοργάνωσηςLiga II: Relegation Round | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Resita | 6 | 40 | 4 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | ΝΝΝΝΗ | |
2 | Κέαλολ | 5 | 35 | 1 | 1 | 3 | 9:10 | -1 | ΙΗΝΗΗ | |
3 | Άρζε Πιτέστι | 5 | 33 | 3 | 0 | 2 | 7:3 | 4 | ΝΗΗΝΝ | |
4 | Μεταλογκλόμπους | 5 | 33 | 2 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | ΝΗΗΙΝ | |
5 | Ντουμπραβίτα | 5 | 26 | 1 | 0 | 4 | 2:8 | -6 | ΗΗΗΝΗ | |
6 | Ουνιρέα Ντετζ | 5 | 24 | 3 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | ΙΝΝΝΙ | |
7 | Alexandria | 5 | 13 | 1 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | ΗΗΗΙΝ |
- Υποβιβασμός
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Promotion Round, Group Stage | ||||
Δευτέρα 15 Μαΐου 2023 | ||||
Ουνιρέα Ντετζ | 0 - 0 | Πόλι Ιάσι | ||
Ν. Βουκουρεστίου | 3 - 0 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Τρίτη 16 Μαΐου 2023 | ||||
Γκλόρια Μπουζάου | 1 - 0 | Οτελούλ | ||
Κυριακή 21 Μαΐου 2023 | ||||
Οτελούλ | 1 - 0 | Ουνιρέα Ντετζ | ||
Πόλι Ιάσι | 4 - 1 | Ν. Βουκουρεστίου | ||
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | 4 - 2 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024 | ||||
Corvinul Hunedoara | 1 - 1 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 | ||||
Σλομπόζια | 1 - 0 | Μιοβένι | ||
Δευτέρα 1 Απριλίου 2024 | ||||
Τσικσζερέντα | 2 - 0 | Βίτορουλ Σέλιμπαρ | ||
Πέμπτη 4 Απριλίου 2024 | ||||
Μιοβένι | 1 - 1 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Βίτορουλ Σέλιμπαρ | 0 - 0 | Corvinul Hunedoara | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Σλομπόζια | 2 - 0 | Τσικσζερέντα | ||
Τετάρτη 10 Απριλίου 2024 | ||||
Τσικσζερέντα | 1 - 1 | Μιοβένι | ||
Corvinul Hunedoara | 1 - 0 | Σλομπόζια | ||
Πέμπτη 11 Απριλίου 2024 | ||||
Γκλόρια Μπουζάου | 0 - 0 | Βίτορουλ Σέλιμπαρ | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Τσικσζερέντα | 2 - 1 | Corvinul Hunedoara | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Σλομπόζια | 1 - 1 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Δευτέρα 15 Απριλίου 2024 | ||||
Μιοβένι | 0 - 0 | Βίτορουλ Σέλιμπαρ | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Corvinul Hunedoara | 2 - 0 | Μιοβένι | ||
Κυριακή 21 Απριλίου 2024 | ||||
Βίτορουλ Σέλιμπαρ | 1 - 2 | Σλομπόζια | ||
Γκλόρια Μπουζάου | 1 - 0 | Τσικσζερέντα | ||
Τετάρτη 24 Απριλίου 2024 | ||||
Βίτορουλ Σέλιμπαρ | 2 - 2 | Τσικσζερέντα | ||
Μιοβένι | 0 - 1 | Σλομπόζια | ||
Πέμπτη 25 Απριλίου 2024 | ||||
Γκλόρια Μπουζάου | 2 - 2 | Corvinul Hunedoara | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Τσικσζερέντα | 0 - 1 | Σλομπόζια | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
Γκλόρια Μπουζάου | 1 - 0 | Μιοβένι | ||
Δευτέρα 29 Απριλίου 2024 | ||||
Corvinul Hunedoara | 3 - 1 | Βίτορουλ Σέλιμπαρ | ||
Πέμπτη 2 Μαΐου 2024 | ||||
Μιοβένι | 3 - 1 | Τσικσζερέντα | ||
Παρασκευή 3 Μαΐου 2024 | ||||
Βίτορουλ Σέλιμπαρ | 2 - 1 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Σάββατο 4 Μαΐου 2024 | ||||
Σλομπόζια | 1 - 0 | Corvinul Hunedoara | ||
Τρίτη 7 Μαΐου 2024 | ||||
Γκλόρια Μπουζάου | 3 - 0 | Σλομπόζια | ||
Τετάρτη 8 Μαΐου 2024 | ||||
Βίτορουλ Σέλιμπαρ | 2 - 2 | Μιοβένι | ||
Corvinul Hunedoara | 3 - 1 | Τσικσζερέντα | ||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Σλομπόζια | - | Βίτορουλ Σέλιμπαρ | ||
Μιοβένι | - | Corvinul Hunedoara | ||
Τσικσζερέντα | - | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Regular Season, Group Stage | ||||
Σάββατο 5 Αυγούστου 2023 | ||||
ACS Sirineasa | 0 - 0 | Άρζε Πιτέστι | ||
Μεταλογκλόμπους | 0 - 1 | Βίτορουλ Σέλιμπαρ | ||
Τσικσζερέντα | 0 - 3 | Κονκόρντια | ||
Resita | 0 - 1 | Σλομπόζια | ||
Ουνιρέα Ντετζ | 1 - 0 | Alexandria | ||
Tunari | 1 - 3 | CSM Σλάτινα | ||
Κυριακή 6 Αυγούστου 2023 | ||||
Corvinul Hunedoara | 2 - 1 | Κέαλολ | ||
Τρίτη 8 Αυγούστου 2023 | ||||
Μιοβένι | 0 - 0 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Τσίντια Ταργκόβιτσε | 1 - 1 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Σάββατο 12 Αυγούστου 2023 | ||||
Ντουμπραβίτα | 0 - 0 | Corvinul Hunedoara | ||
Σλομπόζια | 1 - 1 | ACS Sirineasa | ||
Τσικσζερέντα | 3 - 0 | Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | ||
Γκλόρια Μπουζάου | 2 - 1 | Tunari | ||
Κονκόρντια | 0 - 1 | Alexandria | ||
Βίτορουλ Σέλιμπαρ | 2 - 0 | Ουνιρέα Ντετζ | ||
CSM Σλάτινα | 0 - 0 | Τσίντια Ταργκόβιτσε | ||
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | 1 - 1 | Μεταλογκλόμπους | ||
Κυριακή 13 Αυγούστου 2023 | ||||
Κέαλολ | 4 - 0 | Resita | ||
Δευτέρα 14 Αυγούστου 2023 | ||||
Άρζε Πιτέστι | 0 - 0 | Μιοβένι | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | 0 - 6 | Κονκόρντια | ||
ACS Sirineasa | 0 - 2 | Κέαλολ | ||
Μεταλογκλόμπους | 1 - 1 | CSM Σλάτινα | ||
Alexandria | 0 - 1 | Βίτορουλ Σέλιμπαρ | ||
Resita | 2 - 1 | Ντουμπραβίτα | ||
Corvinul Hunedoara | 2 - 0 | Τσικσζερέντα | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
Tunari | 1 - 1 | Άρζε Πιτέστι | ||
Μιοβένι | 1 - 1 | Σλομπόζια | ||
Ουνιρέα Ντετζ | 2 - 6 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Τρίτη 22 Αυγούστου 2023 | ||||
Τσίντια Ταργκόβιτσε | 1 - 1 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Γκλόρια Μπουζάου | 1 - 0 | Μεταλογκλόμπους | ||
Ντουμπραβίτα | 1 - 1 | ACS Sirineasa | ||
Κονκόρντια | 0 - 1 | Βίτορουλ Σέλιμπαρ | ||
Τσικσζερέντα | 1 - 1 | Resita | ||
CSM Σλάτινα | 1 - 2 | Ουνιρέα Ντετζ | ||
Άρζε Πιτέστι | 0 - 2 | Τσίντια Ταργκόβιτσε | ||
Σλομπόζια | 3 - 1 | Tunari | ||
Κέαλολ | 0 - 1 | Μιοβένι | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | 1 - 1 | Alexandria | ||
Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | 1 - 2 | Corvinul Hunedoara | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Resita | 0 - 0 | Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | ||
ACS Sirineasa | 1 - 1 | Τσικσζερέντα | ||
Alexandria | 0 - 1 | CSM Σλάτινα | ||
Corvinul Hunedoara | 2 - 2 | Κονκόρντια | ||
Ουνιρέα Ντετζ | 2 - 4 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μιοβένι | 0 - 1 | Ντουμπραβίτα | ||
Μεταλογκλόμπους | 1 - 1 | Άρζε Πιτέστι | ||
Tunari | 0 - 1 | Κέαλολ | ||
Τσίντια Ταργκόβιτσε | 0 - 1 | Σλομπόζια | ||
Τρίτη 5 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Βίτορουλ Σέλιμπαρ | 3 - 2 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Τρίτη 12 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | 1 - 3 | Ντουμπραβίτα | ||
Πέμπτη 14 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κονκόρντια | 0 - 0 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
CSM Σλάτινα | 0 - 0 | Βίτορουλ Σέλιμπαρ | ||
Σλομπόζια | 2 - 0 | Μεταλογκλόμπους | ||
Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | 1 - 2 | ACS Sirineasa | ||
Corvinul Hunedoara | 2 - 0 | Resita | ||
Γκλόρια Μπουζάου | 1 - 0 | Alexandria | ||
Ντουμπραβίτα | 6 - 1 | Tunari | ||
Τσικσζερέντα | 0 - 0 | Μιοβένι | ||
Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Άρζε Πιτέστι | 2 - 0 | Ουνιρέα Ντετζ | ||
Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κέαλολ | 1 - 1 | Τσίντια Ταργκόβιτσε | ||
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Βίτορουλ Σέλιμπαρ | 2 - 1 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Τσίντια Ταργκόβιτσε | 4 - 0 | Ντουμπραβίτα | ||
ACS Sirineasa | 2 - 1 | Corvinul Hunedoara | ||
Μιοβένι | 3 - 1 | Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | ||
Alexandria | 0 - 4 | Άρζε Πιτέστι | ||
Tunari | 1 - 0 | Τσικσζερέντα | ||
Resita | 3 - 2 | Κονκόρντια | ||
Μεταλογκλόμπους | 2 - 1 | Κέαλολ | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ουνιρέα Ντετζ | 0 - 0 | Σλομπόζια | ||
Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | 1 - 1 | CSM Σλάτινα | ||
Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κέαλολ | 1 - 0 | Ουνιρέα Ντετζ | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κονκόρντια | 1 - 0 | CSM Σλάτινα | ||
Τσικσζερέντα | 1 - 0 | Τσίντια Ταργκόβιτσε | ||
Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | 1 - 2 | Tunari | ||
Ντουμπραβίτα | 1 - 1 | Μεταλογκλόμπους | ||
Resita | 1 - 1 | ACS Sirineasa | ||
Άρζε Πιτέστι | 0 - 0 | Βίτορουλ Σέλιμπαρ | ||
Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σλομπόζια | 1 - 0 | Alexandria | ||
Γκλόρια Μπουζάου | 4 - 4 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Corvinul Hunedoara | 0 - 2 | Μιοβένι | ||
Πέμπτη 5 Οκτωβρίου 2023 | ||||
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | 3 - 1 | Άρζε Πιτέστι | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μεταλογκλόμπους | 0 - 0 | Τσικσζερέντα | ||
Τσίντια Ταργκόβιτσε | 3 - 0 | Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | ||
Ουνιρέα Ντετζ | 0 - 1 | Ντουμπραβίτα | ||
ACS Sirineasa | 2 - 2 | Κονκόρντια | ||
Alexandria | 2 - 2 | Κέαλολ | ||
Μιοβένι | 2 - 1 | Resita | ||
CSM Σλάτινα | 1 - 2 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Βίτορουλ Σέλιμπαρ | 0 - 1 | Σλομπόζια | ||
Δευτέρα 9 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Tunari | 1 - 1 | Corvinul Hunedoara | ||
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Κέαλολ | 0 - 0 | Βίτορουλ Σέλιμπαρ | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | 0 - 1 | Μεταλογκλόμπους | ||
Τσικσζερέντα | 1 - 0 | Ουνιρέα Ντετζ | ||
Ντουμπραβίτα | 2 - 0 | Alexandria | ||
Resita | 1 - 1 | Tunari | ||
Σλομπόζια | 1 - 0 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
ACS Sirineasa | 1 - 0 | Μιοβένι | ||
Corvinul Hunedoara | 2 - 1 | Τσίντια Ταργκόβιτσε | ||
Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Κονκόρντια | 1 - 0 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Τρίτη 24 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Άρζε Πιτέστι | 1 - 1 | CSM Σλάτινα | ||
Πέμπτη 26 Οκτωβρίου 2023 | ||||
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | 3 - 1 | Κέαλολ | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μιοβένι | 1 - 1 | Κονκόρντια | ||
Τσίντια Ταργκόβιτσε | 4 - 1 | Resita | ||
Βίτορουλ Σέλιμπαρ | 1 - 0 | Ντουμπραβίτα | ||
Μεταλογκλόμπους | 1 - 2 | Corvinul Hunedoara | ||
Alexandria | 1 - 2 | Τσικσζερέντα | ||
Tunari | 0 - 0 | ACS Sirineasa | ||
Ουνιρέα Ντετζ | 1 - 0 | Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Γκλόρια Μπουζάου | 0 - 2 | Άρζε Πιτέστι | ||
Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023 | ||||
CSM Σλάτινα | 1 - 0 | Σλομπόζια | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κέαλολ | 4 - 0 | CSM Σλάτινα | ||
Corvinul Hunedoara | 4 - 0 | Ουνιρέα Ντετζ | ||
Μιοβένι | 4 - 0 | Tunari | ||
ACS Sirineasa | 0 - 0 | Τσίντια Ταργκόβιτσε | ||
Resita | 5 - 0 | Μεταλογκλόμπους | ||
Ντουμπραβίτα | 0 - 0 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Κονκόρντια | 1 - 0 | Άρζε Πιτέστι | ||
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | 1 - 3 | Alexandria | ||
Τσικσζερέντα | 1 - 2 | Βίτορουλ Σέλιμπαρ | ||
Δευτέρα 6 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σλομπόζια | 0 - 1 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Πέμπτη 9 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Τσίντια Ταργκόβιτσε | 0 - 2 | Μιοβένι | ||
Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Γκλόρια Μπουζάου | 1 - 1 | Κέαλολ | ||
Άρζε Πιτέστι | 0 - 1 | Σλομπόζια | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Tunari | 1 - 1 | Κονκόρντια | ||
Ουνιρέα Ντετζ | 1 - 3 | Resita | ||
CSM Σλάτινα | 3 - 0 | Ντουμπραβίτα | ||
Alexandria | 0 - 2 | Corvinul Hunedoara | ||
Βίτορουλ Σέλιμπαρ | 2 - 1 | Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | ||
Μεταλογκλόμπους | 2 - 1 | ACS Sirineasa | ||
Δευτέρα 13 Νοεμβρίου 2023 | ||||
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | 1 - 0 | Τσικσζερέντα | ||
Πέμπτη 23 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κέαλολ | 2 - 0 | Άρζε Πιτέστι | ||
Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ντουμπραβίτα | 0 - 1 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | 1 - 6 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Μιοβένι | 0 - 2 | Μεταλογκλόμπους | ||
Τσικσζερέντα | 1 - 0 | CSM Σλάτινα | ||
Resita | 3 - 1 | Alexandria | ||
Tunari | 0 - 2 | Τσίντια Ταργκόβιτσε | ||
Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 | ||||
ACS Sirineasa | 2 - 1 | Ουνιρέα Ντετζ | ||
Corvinul Hunedoara | 0 - 0 | Βίτορουλ Σέλιμπαρ | ||
Τρίτη 28 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κονκόρντια | 0 - 0 | Σλομπόζια | ||
Πέμπτη 30 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Βίτορουλ Σέλιμπαρ | 2 - 2 | Resita | ||
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | 0 - 1 | Corvinul Hunedoara | ||
Άρζε Πιτέστι | 2 - 0 | Ντουμπραβίτα | ||
Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Γκλόρια Μπουζάου | 0 - 2 | Τσικσζερέντα | ||
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Alexandria | 0 - 1 | ACS Sirineasa | ||
CSM Σλάτινα | 1 - 0 | Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | ||
Ουνιρέα Ντετζ | 0 - 1 | Μιοβένι | ||
Μεταλογκλόμπους | 3 - 3 | Tunari | ||
Σλομπόζια | 2 - 1 | Κέαλολ | ||
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Τσίντια Ταργκόβιτσε | 1 - 1 | Κονκόρντια | ||
Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κονκόρντια | 1 - 2 | Κέαλολ | ||
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ντουμπραβίτα | 0 - 2 | Σλομπόζια | ||
Tunari | 0 - 1 | Ουνιρέα Ντετζ | ||
Μιοβένι | 1 - 0 | Alexandria | ||
Corvinul Hunedoara | 3 - 0 | CSM Σλάτινα | ||
Resita | 3 - 1 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Τσίντια Ταργκόβιτσε | 0 - 0 | Μεταλογκλόμπους | ||
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | 1 - 5 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
ACS Sirineasa | 0 - 3 | Βίτορουλ Σέλιμπαρ | ||
Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Τσικσζερέντα | 2 - 1 | Άρζε Πιτέστι | ||
Παρασκευή 1 Μαρτίου 2024 | ||||
Γκλόρια Μπουζάου | 2 - 1 | Corvinul Hunedoara | ||
Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 | ||||
Κέαλολ | 2 - 0 | Ντουμπραβίτα | ||
Άρζε Πιτέστι | 1 - 0 | Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | ||
Μεταλογκλόμπους | 2 - 0 | Κονκόρντια | ||
Ουνιρέα Ντετζ | 1 - 3 | Τσίντια Ταργκόβιτσε | ||
Alexandria | 0 - 1 | Tunari | ||
CSM Σλάτινα | 0 - 0 | Resita | ||
Σλομπόζια | 0 - 1 | Τσικσζερέντα | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Βίτορουλ Σέλιμπαρ | 1 - 0 | Μιοβένι | ||
Τρίτη 5 Μαρτίου 2024 | ||||
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | 5 - 0 | ACS Sirineasa | ||
Πέμπτη 7 Μαρτίου 2024 | ||||
Κονκόρντια | 0 - 2 | Ντουμπραβίτα | ||
Σάββατο 9 Μαρτίου 2024 | ||||
Resita | 2 - 0 | Γκλόρια Μπουζάου | ||
Tunari | 0 - 0 | Βίτορουλ Σέλιμπαρ | ||
ACS Sirineasa | 1 - 2 | CSM Σλάτινα | ||
Τσίντια Ταργκόβιτσε | 3 - 0 | Alexandria | ||
Μεταλογκλόμπους | 2 - 1 | Ουνιρέα Ντετζ | ||
Corvinul Hunedoara | 2 - 0 | Άρζε Πιτέστι | ||
Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 | ||||
Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | 0 - 2 | Σλομπόζια | ||
Τσικσζερέντα | 2 - 0 | Κέαλολ | ||
Δευτέρα 11 Μαρτίου 2024 | ||||
Μιοβένι | 2 - 0 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
Σλομπόζια | 3 - 1 | Corvinul Hunedoara | ||
Ντουμπραβίτα | 1 - 1 | Τσικσζερέντα | ||
Γκλόρια Μπουζάου | 5 - 0 | ACS Sirineasa | ||
Alexandria | 1 - 1 | Μεταλογκλόμπους | ||
Κέαλολ | 4 - 0 | Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | ||
Βίτορουλ Σέλιμπαρ | 2 - 1 | Τσίντια Ταργκόβιτσε | ||
Ουνιρέα Ντετζ | 0 - 2 | Κονκόρντια | ||
CSM Σλάτινα | 0 - 0 | Μιοβένι | ||
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | 2 - 1 | Tunari | ||
Άρζε Πιτέστι | 1 - 0 | Resita | ||
Relegation Round, Group Stage | ||||
Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 | ||||
Alexandria | 3 - 1 | Ντουμπραβίτα | ||
ACS Sirineasa | 0 - 2 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Κονκόρντια | 1 - 0 | Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | ||
Κέαλολ | 1 - 2 | Μεταλογκλόμπους | ||
Resita | 1 - 1 | Ουνιρέα Ντετζ | ||
Tunari | 2 - 3 | Τσίντια Ταργκόβιτσε | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | 1 - 3 | ACS Sirineasa | ||
Τσίντια Ταργκόβιτσε | 0 - 1 | Κονκόρντια | ||
Άρζε Πιτέστι | 4 - 1 | Κέαλολ | ||
CSM Σλάτινα | 1 - 1 | Tunari | ||
Ντουμπραβίτα | 1 - 0 | Resita | ||
Μεταλογκλόμπους | 0 - 0 | Alexandria | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | 4 - 1 | Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | ||
Resita | 2 - 1 | Μεταλογκλόμπους | ||
Ουνιρέα Ντετζ | 2 - 0 | Ντουμπραβίτα | ||
Κονκόρντια | 3 - 2 | CSM Σλάτινα | ||
Alexandria | 0 - 2 | Άρζε Πιτέστι | ||
ACS Sirineasa | 1 - 0 | Τσίντια Ταργκόβιτσε | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
CSM Σλάτινα | 2 - 0 | ACS Sirineasa | ||
Τσίντια Ταργκόβιτσε | 0 - 0 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Tunari | 1 - 2 | Κονκόρντια | ||
Άρζε Πιτέστι | 0 - 1 | Resita | ||
Κέαλολ | 4 - 0 | Alexandria | ||
Μεταλογκλόμπους | 0 - 1 | Ουνιρέα Ντετζ | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Ντουμπραβίτα | 0 - 2 | Μεταλογκλόμπους | ||
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | 2 - 0 | CSM Σλάτινα | ||
Ουνιρέα Ντετζ | 1 - 0 | Άρζε Πιτέστι | ||
ACS Sirineasa | 1 - 2 | Tunari | ||
Resita | 3 - 2 | Κέαλολ | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | 0 - 2 | Τσίντια Ταργκόβιτσε | ||
Παρασκευή 3 Μαΐου 2024 | ||||
CSM Σλάτινα | 4 - 0 | Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | ||
Κονκόρντια | 1 - 1 | ACS Sirineasa | ||
Tunari | 1 - 2 | CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | ||
Άρζε Πιτέστι | 1 - 0 | Ντουμπραβίτα | ||
Alexandria | 2 - 4 | Resita | ||
Κέαλολ | 1 - 1 | Ουνιρέα Ντετζ | ||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Μεταλογκλόμπους | - | Άρζε Πιτέστι | ||
Προγκρεσούλ Σπαρτάκ | - | Tunari | ||
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου | - | Κονκόρντια | ||
Ντουμπραβίτα | - | Κέαλολ | ||
Τσίντια Ταργκόβιτσε | - | CSM Σλάτινα | ||
Ουνιρέα Ντετζ | - | Alexandria |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
---|