ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
Βαθμολογία διοργάνωσηςPremiership: Championship Round | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Σέλτικ | 35 | 84 | 26 | 6 | 3 | 85:27 | 58 | ΝΝΝΙΝ | |
2 | Ρέιντζερς | 35 | 81 | 26 | 3 | 6 | 78:25 | 53 | ΝΝΙΗΙ | |
3 | Χαρτς | 35 | 63 | 19 | 6 | 10 | 46:37 | 9 | ΗΙΝΝΙ | |
4 | Κιλμάρνοκ | 35 | 52 | 13 | 13 | 9 | 44:38 | 6 | ΗΙΝΝΙ | |
5 | Σεντ Μίρεν | 35 | 46 | 13 | 7 | 15 | 42:46 | -4 | ΝΗΗΗΙ | |
6 | Νταντί | 35 | 41 | 10 | 11 | 14 | 46:59 | -13 | ΗΗΙΙΗ |
- Άνοδος
Premiership: Relegation Round | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
7 | Χιμπέρνιαν | 35 | 42 | 10 | 12 | 13 | 48:54 | -6 | ΗΝΙΗΗ | |
8 | Αμπερντίν | 35 | 41 | 10 | 11 | 14 | 37:49 | -12 | ΝΝΙΙΝ | |
9 | Μάδεργουελ | 35 | 40 | 9 | 13 | 13 | 50:53 | -3 | ΝΗΙΝΙ | |
10 | Ρος Κάουντι | 35 | 33 | 8 | 9 | 18 | 34:59 | -25 | ΝΗΝΗΗ | |
11 | Σεντ Τζόνστον | 35 | 31 | 7 | 10 | 18 | 25:50 | -25 | ΗΗΗΝΗ | |
12 | Λίβινγκστον | 35 | 21 | 4 | 9 | 22 | 25:63 | -38 | ΗΝΗΙΗ |
- Άνοδος
- Playoff Υποβιβασμού
- Υποβιβασμός
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ | |
1 | T. Bair | Μάδεργουελ | 2 | 1 | |
1 | O. Édouard | Σέλτικ | 22 | 0 | |
2 | J. Defoe | Ρέιντζερς | 13 | 0 | |
2 | J. Forrest | Σέλτικ | 2 | 0 | |
3 | K. Furuhashi | Σέλτικ | 2 | 0 | |
3 | C. Doidge | Χιμπέρνιαν | 12 | 0 | |
4 | A. Morelos | Ρέιντζερς | 12 | 0 | |
4 | B. Anderson | Λίβινγκστον | 1 | 0 | |
5 | D. Casey | Μάδεργουελ | 1 | 0 | |
5 | R. Christie | Σέλτικ | 11 | 1 | |
6 | S. Cosgrove | Αμπερντίν | 11 | 3 | |
6 | B. Davies | Ρέιντζερς | 1 | 0 | |
7 | C. Dessers | Ρέιντζερς | 1 | 0 | |
7 | J. Forrest | Σέλτικ | 10 | 0 | |
8 | E. Brophy | Κιλμάρνοκ | 9 | 3 | |
8 | M. Mellon | Νταντί | 1 | 0 | |
9 | S. Gartenmann | Αμπερντίν | 1 | 0 | |
9 | L. Dykes | Λίβινγκστον | 9 | 0 | |
10 | L. Griffiths | Σέλτικ | 9 | 0 | |
10 | A. Gogić | Σεντ Μίρεν | 1 | 0 | |
11 | P. Hanlon | Χιμπέρνιαν | 1 | 0 | |
11 | C. McGregor | Σέλτικ | 9 | 2 | |
12 | S. Lawless | Λίβινγκστον | 8 | 4 | |
12 | S. Kelly | Λίβινγκστον | 1 | 1 | |
13 | T. Lawrence | Ρέιντζερς | 1 | 0 | |
13 | J. Obika | Σεντ Μίρεν | 8 | 0 | |
14 | L. Donnelly | Μάδεργουελ | 7 | 3 | |
14 | M. Mandron | Σεντ Μίρεν | 1 | 0 | |
15 | M. Maolida | Χιμπέρνιαν | 1 | 0 | |
15 | C. Hendry | Σεντ Τζόνστον | 7 | 0 |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ | ||
1 | J. Campbell | Χιμπέρνιαν | 1 | ||
2 | A. Donnelly | Νταντί | 1 | ||
3 | K. Furuhashi | Σέλτικ | 1 | ||
4 | G. Gent | Μάδεργουελ | 1 | ||
5 | G. Harmon | Ρος Κάουντι | 1 | ||
6 | R. Hatate | Σέλτικ | 1 | ||
7 | J. Hoilett | Αμπερντίν | 1 | ||
8 | S. Kelly | Λίβινγκστον | 1 | ||
9 | J. Lundstram | Ρέιντζερς | 1 | ||
10 | M. Mandron | Σεντ Μίρεν | 1 | ||
11 | R. McCausland | Ρέιντζερς | 1 | ||
12 | S. O'Donnell | Μάδεργουελ | 1 | ||
13 | M. O'Hara | Σεντ Μίρεν | 1 | ||
14 | M. O'Riley | Σέλτικ | 1 | ||
15 | L. Robinson | Σεντ Τζόνστον | 1 |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ | |
1 | J. Wright | Κιλμάρνοκ | 1 | 1 | |
1 | L. Donnelly | Μάδεργουελ | 1 | 12 | |
2 | A. Power | Κιλμάρνοκ | 1 | 10 | |
2 | J. Vale | Μάδεργουελ | 1 | 0 | |
3 | L. Mayo | Κιλμάρνοκ | 0 | 1 | |
3 | L. Ferguson | Αμπερντίν | 1 | 9 | |
4 | A. Morelos | Ρέιντζερς | 2 | 5 | |
4 | L. Miller | Μάδεργουελ | 0 | 1 | |
5 | C. Randall | Ρος Κάουντι | 0 | 1 | |
5 | M. Davidson | Σεντ Τζόνστον | 1 | 7 | |
6 | L. Dykes | Λίβινγκστον | 1 | 7 | |
6 | J. Hoilett | Αμπερντίν | 0 | 1 | |
7 | L. Shankland | Χαρτς | 0 | 1 | |
7 | J. Carroll | Μάδεργουελ | 1 | 7 | |
8 | J. Hamilton | Χάμιλτον | 3 | 0 | |
8 | M. Watkins | Κιλμάρνοκ | 0 | 1 | |
9 | D. Carson | Λίβινγκστον | 0 | 1 | |
9 | L. Fontaine | Ρος Κάουντι | 0 | 9 | |
10 | D. Gallagher | Μάδεργουελ | 0 | 9 | |
10 | A. Considine | Σεντ Τζόνστον | 0 | 1 | |
11 | L. Cameron | Νταντί | 0 | 1 | |
11 | A. Gogić | Χάμιλτον | 1 | 5 | |
12 | A. Hickey | Χαρτς | 1 | 5 | |
12 | S. Findlay | Κιλμάρνοκ | 0 | 1 | |
13 | A. Donnelly | Νταντί | 0 | 1 | |
13 | C. Long | Μάδεργουελ | 1 | 5 | |
14 | G. Dicker | Κιλμάρνοκ | 0 | 8 | |
14 | D. Zdravkovski | Μάδεργουελ | 0 | 1 | |
15 | A. Gogić | Σεντ Μίρεν | 0 | 1 | |
15 | C. Morris | Ρος Κάουντι | 0 | 8 |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
2nd Phase, Group Stage | ||||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Ρέιντζερς | 3 - 0 | Σέλτικ | ||
Σεντ Μίρεν | 2 - 2 | Χαρτς | ||
Αμπερντίν | 0 - 0 | Χιμπέρνιαν | ||
Κιλμάρνοκ | 2 - 0 | Λίβινγκστον | ||
Σεντ Τζόνστον | 0 - 2 | Μάδεργουελ | ||
Νταντί Γιουν. | 1 - 3 | Ρος Κάουντι | ||
Σάββατο 20 Μαΐου 2023 | ||||
Χαρτς | 2 - 1 | Αμπερντίν | ||
Λίβινγκστον | 2 - 1 | Νταντί Γιουν. | ||
Κιλμάρνοκ | 0 - 1 | Σεντ Τζόνστον | ||
Μάδεργουελ | 1 - 0 | Ρος Κάουντι | ||
Σέλτικ | 2 - 2 | Σεντ Μίρεν | ||
Κυριακή 21 Μαΐου 2023 | ||||
Χιμπέρνιαν | 1 - 3 | Ρέιντζερς | ||
Τετάρτη 24 Μαΐου 2023 | ||||
Αμπερντίν | 3 - 0 | Σεντ Μίρεν | ||
Ρος Κάουντι | 3 - 3 | Σεντ Τζόνστον | ||
Ρέιντζερς | 2 - 2 | Χαρτς | ||
Χιμπέρνιαν | 4 - 2 | Σέλτικ | ||
Λίβινγκστον | 1 - 1 | Μάδεργουελ | ||
Νταντί Γιουν. | 0 - 3 | Κιλμάρνοκ | ||
Σάββατο 27 Μαΐου 2023 | ||||
Χαρτς | 1 - 1 | Χιμπέρνιαν | ||
Σέλτικ | 5 - 0 | Αμπερντίν | ||
Σεντ Μίρεν | 0 - 3 | Ρέιντζερς | ||
Κυριακή 28 Μαΐου 2023 | ||||
Κιλμάρνοκ | 3 - 1 | Ρος Κάουντι | ||
Μάδεργουελ | 3 - 2 | Νταντί Γιουν. | ||
Σεντ Τζόνστον | 2 - 0 | Λίβινγκστον | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Αμπερντίν | 1 - 0 | Μάδεργουελ | ||
Λίβινγκστον | 2 - 0 | Ρος Κάουντι | ||
Σεντ Τζόνστον | 1 - 3 | Χιμπέρνιαν | ||
Κιλμάρνοκ | 0 - 0 | Χαρτς | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
Σεντ Μίρεν | 1 - 2 | Ρέιντζερς | ||
Νταντί | 1 - 2 | Σέλτικ | ||
Σάββατο 4 Μαΐου 2024 | ||||
Σέλτικ | 3 - 0 | Χαρτς | ||
Ρος Κάουντι | 2 - 1 | Χιμπέρνιαν | ||
Μάδεργουελ | 4 - 1 | Λίβινγκστον | ||
Αμπερντίν | 1 - 0 | Σεντ Τζόνστον | ||
Νταντί | 1 - 3 | Σεντ Μίρεν | ||
Κυριακή 5 Μαΐου 2024 | ||||
Ρέιντζερς | 4 - 1 | Κιλμάρνοκ | ||
1st Phase, Group Stage | ||||
Σάββατο 5 Αυγούστου 2023 | ||||
Σέλτικ | 4 - 2 | Ρος Κάουντι | ||
Νταντί | 1 - 1 | Μάδεργουελ | ||
Σεντ Τζόνστον | 0 - 2 | Χαρτς | ||
Λίβινγκστον | 0 - 0 | Αμπερντίν | ||
Κιλμάρνοκ | 1 - 0 | Ρέιντζερς | ||
Κυριακή 6 Αυγούστου 2023 | ||||
Χιμπέρνιαν | 2 - 3 | Σεντ Μίρεν | ||
Σάββατο 12 Αυγούστου 2023 | ||||
Ρος Κάουντι | 2 - 0 | Σεντ Τζόνστον | ||
Σεντ Μίρεν | 2 - 1 | Νταντί | ||
Ρέιντζερς | 4 - 0 | Λίβινγκστον | ||
Κυριακή 13 Αυγούστου 2023 | ||||
Αμπερντίν | 1 - 3 | Σέλτικ | ||
Χαρτς | 0 - 0 | Κιλμάρνοκ | ||
Μάδεργουελ | 2 - 1 | Χιμπέρνιαν | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Ρος Κάουντι | 0 - 2 | Ρέιντζερς | ||
Σέλτικ | 0 - 0 | Σεντ Τζόνστον | ||
Μάδεργουελ | 2 - 1 | Κιλμάρνοκ | ||
Χιμπέρνιαν | 2 - 3 | Λίβινγκστον | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Νταντί | 1 - 0 | Χαρτς | ||
Σεντ Μίρεν | 2 - 2 | Αμπερντίν | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σεντ Τζόνστον | 2 - 2 | Νταντί | ||
Κιλμάρνοκ | 0 - 1 | Ρος Κάουντι | ||
Λίβινγκστον | 1 - 1 | Σεντ Μίρεν | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ρέιντζερς | 0 - 1 | Σέλτικ | ||
Αμπερντίν | 0 - 2 | Χιμπέρνιαν | ||
Χαρτς | 0 - 1 | Μάδεργουελ | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σεντ Τζόνστον | 0 - 2 | Ρέιντζερς | ||
Μάδεργουελ | 0 - 1 | Σεντ Μίρεν | ||
Κιλμάρνοκ | 2 - 2 | Χιμπέρνιαν | ||
Ρος Κάουντι | 1 - 1 | Λίβινγκστον | ||
Χαρτς | 2 - 0 | Αμπερντίν | ||
Σέλτικ | 3 - 0 | Νταντί | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Λίβινγκστον | 0 - 3 | Σέλτικ | ||
Σεντ Μίρεν | 1 - 0 | Χαρτς | ||
Νταντί | 2 - 2 | Κιλμάρνοκ | ||
Χιμπέρνιαν | 2 - 0 | Σεντ Τζόνστον | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ρέιντζερς | 1 - 0 | Μάδεργουελ | ||
Αμπερντίν | 4 - 0 | Ρος Κάουντι | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μάδεργουελ | 1 - 2 | Σέλτικ | ||
Ρέιντζερς | 1 - 3 | Αμπερντίν | ||
Ρος Κάουντι | 0 - 1 | Χαρτς | ||
Χιμπέρνιαν | 0 - 0 | Νταντί | ||
Σεντ Τζόνστον | 1 - 1 | Λίβινγκστον | ||
Κιλμάρνοκ | 1 - 1 | Σεντ Μίρεν | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λίβινγκστον | 2 - 0 | Μάδεργουελ | ||
Σέλτικ | 3 - 1 | Κιλμάρνοκ | ||
Χαρτς | 2 - 2 | Χιμπέρνιαν | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σεντ Μίρεν | 0 - 3 | Ρέιντζερς | ||
Αμπερντίν | 0 - 0 | Σεντ Τζόνστον | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ρέιντζερς | 4 - 0 | Χιμπέρνιαν | ||
Κιλμάρνοκ | 3 - 1 | Λίβινγκστον | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Χαρτς | 1 - 4 | Σέλτικ | ||
Τρίτη 24 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Νταντί | 0 - 0 | Ρος Κάουντι | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μάδεργουελ | 3 - 3 | Ρος Κάουντι | ||
Σεντ Μίρεν | 4 - 0 | Σεντ Τζόνστον | ||
Λίβινγκστον | 0 - 2 | Νταντί | ||
Χιμπέρνιαν | 0 - 0 | Σέλτικ | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Κιλμάρνοκ | 2 - 0 | Αμπερντίν | ||
Ρέιντζερς | 2 - 1 | Χαρτς | ||
Τρίτη 31 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Χιμπέρνιαν | 2 - 2 | Ρος Κάουντι | ||
Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σέλτικ | 2 - 1 | Σεντ Μίρεν | ||
Μάδεργουελ | 2 - 4 | Αμπερντίν | ||
Χαρτς | 1 - 0 | Λίβινγκστον | ||
Σεντ Τζόνστον | 2 - 1 | Κιλμάρνοκ | ||
Νταντί | 0 - 5 | Ρέιντζερς | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ρος Κάουντι | 0 - 3 | Σέλτικ | ||
Κιλμάρνοκ | 1 - 0 | Μάδεργουελ | ||
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Νταντί | 1 - 0 | Λίβινγκστον | ||
Τρίτη 7 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σεντ Τζόνστον | 2 - 2 | Μάδεργουελ | ||
Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σεντ Μίρεν | 2 - 2 | Χιμπέρνιαν | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Χιμπέρνιαν | 1 - 0 | Κιλμάρνοκ | ||
Μάδεργουελ | 1 - 2 | Χαρτς | ||
Σεντ Τζόνστον | 1 - 0 | Ρος Κάουντι | ||
Νταντί | 4 - 0 | Σεντ Μίρεν | ||
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Λίβινγκστον | 0 - 2 | Ρέιντζερς | ||
Σέλτικ | 6 - 0 | Αμπερντίν | ||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σεντ Μίρεν | 1 - 0 | Λίβινγκστον | ||
Ρος Κάουντι | 0 - 0 | Κιλμάρνοκ | ||
Νταντί | 1 - 2 | Χιμπέρνιαν | ||
Σέλτικ | 1 - 1 | Μάδεργουελ | ||
Χαρτς | 1 - 0 | Σεντ Τζόνστον | ||
Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Αμπερντίν | 1 - 1 | Ρέιντζερς | ||
Τρίτη 28 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ρος Κάουντι | 1 - 0 | Σεντ Μίρεν | ||
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Κιλμάρνοκ | 0 - 1 | Χαρτς | ||
Μάδεργουελ | 3 - 3 | Νταντί | ||
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Σεντ Τζόνστον | 1 - 3 | Σέλτικ | ||
Χιμπέρνιαν | 2 - 0 | Αμπερντίν | ||
Ρέιντζερς | 2 - 0 | Σεντ Μίρεν | ||
Τρίτη 5 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ρος Κάουντι | 3 - 0 | Μάδεργουελ | ||
Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Σεντ Τζόνστον | 1 - 0 | Σεντ Μίρεν | ||
Σέλτικ | 4 - 1 | Χιμπέρνιαν | ||
Αμπερντίν | 0 - 1 | Κιλμάρνοκ | ||
Χαρτς | 0 - 1 | Ρέιντζερς | ||
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Σεντ Μίρεν | 2 - 0 | Ρος Κάουντι | ||
Μάδεργουελ | 1 - 1 | Σεντ Τζόνστον | ||
Λίβινγκστον | 0 - 1 | Χιμπέρνιαν | ||
Αμπερντίν | 2 - 1 | Χαρτς | ||
Ρέιντζερς | 3 - 1 | Νταντί | ||
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Κιλμάρνοκ | 2 - 1 | Σέλτικ | ||
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ρος Κάουντι | 0 - 1 | Νταντί | ||
Σέλτικ | 0 - 2 | Χαρτς | ||
Σεντ Τζόνστον | 1 - 0 | Χιμπέρνιαν | ||
Λίβινγκστον | 0 - 0 | Κιλμάρνοκ | ||
Σεντ Μίρεν | 0 - 0 | Μάδεργουελ | ||
Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ρέιντζερς | 2 - 0 | Σεντ Τζόνστον | ||
Αμπερντίν | 2 - 1 | Λίβινγκστον | ||
Σάββατο 23 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Σέλτικ | 2 - 0 | Λίβινγκστον | ||
Κιλμάρνοκ | 2 - 1 | Σεντ Τζόνστον | ||
Χαρτς | 2 - 0 | Σεντ Μίρεν | ||
Κυριακή 24 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Μάδεργουελ | 0 - 2 | Ρέιντζερς | ||
Τρίτη 26 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Νταντί | 0 - 3 | Σέλτικ | ||
Τετάρτη 27 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Σεντ Μίρεν | 0 - 1 | Κιλμάρνοκ | ||
Λίβινγκστον | 0 - 0 | Σεντ Τζόνστον | ||
Χιμπέρνιαν | 0 - 1 | Χαρτς | ||
Σάββατο 30 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Σέλτικ | 2 - 1 | Ρέιντζερς | ||
Χαρτς | 2 - 2 | Ρος Κάουντι | ||
Αμπερντίν | 0 - 3 | Σεντ Μίρεν | ||
Μάδεργουελ | 3 - 1 | Λίβινγκστον | ||
Κιλμάρνοκ | 2 - 2 | Νταντί | ||
Τρίτη 2 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Λίβινγκστον | 1 - 2 | Χαρτς | ||
Ρος Κάουντι | 0 - 3 | Αμπερντίν | ||
Ρέιντζερς | 3 - 1 | Κιλμάρνοκ | ||
Χιμπέρνιαν | 2 - 2 | Μάδεργουελ | ||
Σεντ Μίρεν | 0 - 3 | Σέλτικ | ||
Τρίτη 23 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Χαρτς | 3 - 2 | Νταντί | ||
Τετάρτη 24 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Σεντ Τζόνστον | 1 - 1 | Αμπερντίν | ||
Χιμπέρνιαν | 0 - 3 | Ρέιντζερς | ||
Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Σεντ Μίρεν | 0 - 1 | Ρέιντζερς | ||
Σεντ Τζόνστον | 1 - 1 | Μάδεργουελ | ||
Σέλτικ | 1 - 0 | Ρος Κάουντι | ||
Χαρτς | 2 - 0 | Αμπερντίν | ||
Λίβινγκστον | 1 - 4 | Νταντί | ||
Κιλμάρνοκ | 2 - 2 | Χιμπέρνιαν | ||
Τρίτη 30 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Αμπερντίν | 1 - 1 | Νταντί | ||
Λίβινγκστον | 2 - 2 | Ρος Κάουντι | ||
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Αμπερντίν | 1 - 1 | Σέλτικ | ||
Μάδεργουελ | 1 - 1 | Κιλμάρνοκ | ||
Νταντί | 2 - 3 | Χαρτς | ||
Ρέιντζερς | 3 - 0 | Λίβινγκστον | ||
Χιμπέρνιαν | 0 - 3 | Σεντ Μίρεν | ||
Ρος Κάουντι | 0 - 1 | Σεντ Τζόνστον | ||
Τρίτη 6 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Μάδεργουελ | 5 - 0 | Ρος Κάουντι | ||
Ρέιντζερς | 2 - 1 | Αμπερντίν | ||
Τετάρτη 7 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σεντ Μίρεν | 2 - 0 | Νταντί | ||
Σεντ Τζόνστον | 0 - 1 | Χαρτς | ||
Κιλμάρνοκ | 1 - 0 | Λίβινγκστον | ||
Χιμπέρνιαν | 1 - 2 | Σέλτικ | ||
Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Νταντί | 2 - 1 | Σεντ Τζόνστον | ||
Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ρέιντζερς | 3 - 1 | Ρος Κάουντι | ||
Αμπερντίν | 3 - 3 | Μάδεργουελ | ||
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Χαρτς | 2 - 0 | Μάδεργουελ | ||
Νταντί | 2 - 0 | Ρος Κάουντι | ||
Λίβινγκστον | 1 - 0 | Σεντ Μίρεν | ||
Σέλτικ | 1 - 1 | Κιλμάρνοκ | ||
Αμπερντίν | 2 - 2 | Χιμπέρνιαν | ||
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σεντ Τζόνστον | 0 - 3 | Ρέιντζερς | ||
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σεντ Μίρεν | 2 - 0 | Σεντ Τζόνστον | ||
Ρος Κάουντι | 3 - 2 | Λίβινγκστον | ||
Κιλμάρνοκ | 2 - 0 | Αμπερντίν | ||
Ρέιντζερς | 5 - 0 | Χαρτς | ||
Χιμπέρνιαν | 2 - 1 | Νταντί | ||
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Μάδεργουελ | 1 - 3 | Σέλτικ | ||
Τρίτη 27 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ρος Κάουντι | 1 - 1 | Σεντ Μίρεν | ||
Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Αμπερντίν | 0 - 2 | Σεντ Τζόνστον | ||
Κιλμάρνοκ | 1 - 2 | Ρέιντζερς | ||
Σέλτικ | 7 - 1 | Νταντί | ||
Χαρτς | 1 - 1 | Χιμπέρνιαν | ||
Λίβινγκστον | 1 - 3 | Μάδεργουελ | ||
Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 | ||||
Χιμπέρνιαν | 2 - 0 | Ρος Κάουντι | ||
Σεντ Τζόνστον | 1 - 1 | Λίβινγκστον | ||
Ρέιντζερς | 1 - 2 | Μάδεργουελ | ||
Νταντί | 2 - 2 | Κιλμάρνοκ | ||
Σεντ Μίρεν | 2 - 1 | Αμπερντίν | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Χαρτς | 2 - 0 | Σέλτικ | ||
Τετάρτη 13 Μαρτίου 2024 | ||||
Νταντί | 1 - 0 | Αμπερντίν | ||
Ρος Κάουντι | 2 - 2 | Χιμπέρνιαν | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
Χιμπέρνιαν | 3 - 0 | Λίβινγκστον | ||
Μάδεργουελ | 0 - 1 | Αμπερντίν | ||
Ρος Κάουντι | 2 - 1 | Χαρτς | ||
Σέλτικ | 3 - 1 | Σεντ Τζόνστον | ||
Κιλμάρνοκ | 5 - 2 | Σεντ Μίρεν | ||
Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 | ||||
Μάδεργουελ | 1 - 1 | Σεντ Μίρεν | ||
Αμπερντίν | 2 - 1 | Ρος Κάουντι | ||
Σεντ Τζόνστον | 1 - 2 | Νταντί | ||
Χαρτς | 1 - 1 | Κιλμάρνοκ | ||
Ρέιντζερς | 3 - 1 | Χιμπέρνιαν | ||
Κυριακή 31 Μαρτίου 2024 | ||||
Λίβινγκστον | 0 - 3 | Σέλτικ | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Λίβινγκστον | 0 - 0 | Αμπερντίν | ||
Σεντ Μίρεν | 1 - 2 | Χαρτς | ||
Χιμπέρνιαν | 1 - 2 | Σεντ Τζόνστον | ||
Κιλμάρνοκ | 1 - 0 | Ρος Κάουντι | ||
Νταντί | 2 - 3 | Μάδεργουελ | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Ρέιντζερς | 3 - 3 | Σέλτικ | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Αμπερντίν | 0 - 0 | Νταντί | ||
Μάδεργουελ | 1 - 1 | Χιμπέρνιαν | ||
Σεντ Τζόνστον | 0 - 2 | Κιλμάρνοκ | ||
Χαρτς | 4 - 2 | Λίβινγκστον | ||
Σέλτικ | 3 - 0 | Σεντ Μίρεν | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Ρος Κάουντι | 3 - 2 | Ρέιντζερς | ||
Τετάρτη 17 Απριλίου 2024 | ||||
Νταντί | 0 - 0 | Ρέιντζερς |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ | ||||
---|---|---|---|---|
2nd Phase, Group Stage | ||||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Σέλτικ | 14:30 | Ρέιντζερς | ||
Ρος Κάουντι | 17:00 | Μάδεργουελ | ||
Λίβινγκστον | 17:00 | Σεντ Τζόνστον | ||
Σεντ Μίρεν | 17:00 | Κιλμάρνοκ | ||
Χαρτς | 17:00 | Νταντί | ||
Κυριακή 12 Μαΐου 2024 | ||||
Χιμπέρνιαν | 17:00 | Αμπερντίν | ||
Τρίτη 14 Μαΐου 2024 | ||||
Ρέιντζερς | 21:30 | Νταντί | ||
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024 | ||||
Κιλμάρνοκ | 21:30 | Σέλτικ | ||
Σεντ Μίρεν | 21:45 | Χαρτς | ||
Αμπερντίν | 21:45 | Λίβινγκστον | ||
Σεντ Τζόνστον | 21:45 | Ρος Κάουντι | ||
Χιμπέρνιαν | 21:45 | Μάδεργουελ | ||
Σάββατο 18 Μαΐου 2024 | ||||
Χαρτς | 14:30 | Ρέιντζερς | ||
Σέλτικ | 14:30 | Σεντ Μίρεν | ||
Νταντί | 14:30 | Κιλμάρνοκ | ||
Κυριακή 19 Μαΐου 2024 | ||||
Λίβινγκστον | 17:00 | Χιμπέρνιαν | ||
Ρος Κάουντι | 17:00 | Αμπερντίν | ||
Μάδεργουελ | 17:00 | Σεντ Τζόνστον |